-
Posts
2770 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agutka
-
[quote name='Pani Profesor']a czemu? nie da rady, żeby razem poleżały? :cool3:[/QUOTE] Sagat zaraz warczy na białą jak ona tylko zbliża się do posłania :mad: ona jest bez czucia , podepcze , rozepchnie się i takie tam a wilk jest delikatny przez te zwyrodnienia w łapach
-
pies osowiały? może być to powodem zaaklimatyzowania się psa w domu a ten po prostu staje się spokojny i wyluzowany (może też wpływać pogoda) ;) mam dwa adopciaki i dwa psy inaczej się zachowywały , pamiętajmy że pies do roku czasu może się przystosowywać a jego charakter nieco zmienić . Badania także wskazane ;)
-
jak superowo sobie razem leżą:loveu: przez Sagata nigdy takiego widoku nie będę miała:-(
-
moje też niczym nie pogardzą ... no Sagat suchym gardzi ale z braku latu z czasem zje. Kostki te najtwardsze zaś zostawia zawsze Ledzi
-
hhmm Leda ma sposoby na kości wołowe ;) 1,5 godziny i obgryzła całą kulkę stawową , myślałam że jej to dłużej zajmie i nie dopatrywałam co ona tam wyprawia a tu pozostałość najtwardszego miejsca kości ;) barf podniósł ph żołądka na tyle że jakieś tak spalone kurczaki poszły w niepamięć ;)
-
ja tam lubię jak coś się dzieje ;)
-
ja tu wskakuje po to by trochę oko nacieszyć a tu bazgroły jakieś:mad: ty masz i tak dobrze że awantury nie wszczął bo byłoby wesoło:diabloti: czemu większość psów to chojraki na smyczach:hmmmm:
-
elegancko wygląda ;)
-
ooo znajomi i podkarmianie:angryy: no nienawidzę od kiedy jest Leda no nienawidzę a jeszcze mam znajomej faceta - "barana" do którego nie dociera że wędlin i kiełbasy się nie daje bo tu i tu jest kurczak... to nie bawi się z pieskami i rzuca ową kiełbasę:wallbash: Madzia- gdzie tam piękna a jeszcze dama:diabloti: Obama- kontrolnie... tu się a dużo i tak nie dzieje w stosunku do innych wątków ;) Unikatowy- doberek, doberek
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
agutka replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
a to u was pełna chata ;) Teoś nie poszedł do przedszkola więc przedszkole przyszło do Teosia ;) -
ja też niestety przyłączam się do waszego grona chwiejnych nastrojów w deszcz, mam to od 13 roku życia. a za to latem gdy jest bardzo ciepło strasznie kręci mi się w głowie w szczególności jak kucam i nagle wstaje lub się pochylam
-
tak to Nobby ale za nie sporo zabuliłam do 55 zł :roll: czaję się na smycz takiego samego materiału i obróbki (podoba mi się miękkość tej smyczy) ale ok 40-50 zł już nie pamiętam. To jedyne akcesoria które są tak drogie u mojej pani w zoologu . Wiesz jakby Claytek podbiegł a pies się by ostro przysadził to do końca nie masz pewności czy sie nie odegra ;) Ja raz z wilkiem tak miała, wyrwał ale nie z pomysłem zabicia a sprawdzenia , ja się drę do baby on tylko powącha a tu cap i się zaczęło. Sagat ma zawsze kagan więc afery większej nie było ale wstyd i skrucha:mad: PP- wiesz takie wypatrywanie jest mega męczące-zero przyjemności ze spaceru, odpoczywam tylko z Sagatem na indywidualnym spacerku jak kogoś widzę i widzi to Sagat to się ładnie przywoła (no czasem nogą tupnąć trzeba).... no chyba że sarenka.... to se potupię, pogwizdam ;) wychodzenie zza rogu i mam cię to my też przerabiamy ;) teraz się zatrzymuję i staram się ja jako pierwsza iść bo był raz przypadek że Leda na całej długości smyczy a zza rogu pies :crazyeye: daj spokój z taką adrenaliną ;) co do żebrania to gdyby Leda nie chodziła na takim czuju to pewnie nie raz by siedziała wpatrzona w kogoś żarcie i gilami z pyska zaczęła by głośno mruczeć ;)
-
świetna jest :loveu: a jak jej idzie w tropieniu? tzn szybko załapała? Mój Sagat nigdy nie brał udziału w takiej zabawie ale tylko hasło szukaj i fajnie zaczyna pracować :)
-
dzięki, to pierwsze zaraz po schronie ;) i bardzo solidne mimo delikatnego wyglądu ;) a gdyby to był pies w dodatku samiec -pogryzł by się? Wiesz co ja nie wiem co te psy w tych swoich łbach mają:shake: moja wetka powiedziała że najbardziej ułożonymi psami i słuchajacymi się są psy menelów. Pies regularnie jest prany w doopsko i przede wszystkim sam się uczy życia walcząc o przetrwanie. Jestem zawsze pełna podziwu jak pieski ( niektóre) samopas stoją na czerwonym świetle i czekają na zielone aby przejść.
-
a u nas był wiatr teraz się wyciszyło więc skorzystałam i poszłam na szybkiej obsługi spacerek w lasku ;) Ledosław nieco pobudzona przypomniała o swojej sile w ciągnięciu ale i tak szybko się wyciszyła może dlatego że nie poszłam z nią tam gdzie ona chciała. Jednej rzeczy bardzo nie rozumiem ... po co białą startuje w stronę ludzi :hmmmm: widząc człowieka gna na złamanie karku.. Gdy linka ja zatrzymuje szybko wraca i siada, gdyby linki nie było pewnie pobiegła by komuś pod nogi i wróciła tylko pytam się jaki w tym cel? a może ten gość ma psa pod pachą? psy zrobiły się jej obsesją, każda czapka ,torba ,plecak to pies? Potrafi stojącym na przystanku ludziom lampić się w oczy tak że nie chce iść dolej ;)niektórzy się śmieją a niektórzy boją.. tu dzień dobry, już wstajemy? a pada to czy będzie fajnie?:lol: [IMG]http://oi58.tinypic.com/2akbsyv.jpg[/IMG] [IMG]http://oi59.tinypic.com/ycrr9.jpg[/IMG] [IMG]http://oi60.tinypic.com/2m60dhu.jpg[/IMG] [IMG]http://oi57.tinypic.com/ff3410.jpg[/IMG] [IMG]http://oi57.tinypic.com/14dhnvs.jpg[/IMG] [IMG]http://oi58.tinypic.com/rktt2r.jpg[/IMG]
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
agutka replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
dzień dobry :) -
wietrzne i pół słoneczne dzień dobry ;)
-
a pamiętam jak mówiłaś ... ha, ha smarki:grin: mogłaś przed zdjęciem powiedzieć żeby się wysmarkał ;)
-
o jak słiti:loveu: czemu Raszpel w kloszu?? to u kici na nosie to grzyb?
-
PP- Ledzin jak w wannie widzi ręcznik to zaczyna ogonkiem merdać a na suszarę zawsze ładnie pozuje , jak wezmę ogon do góry to tak zostaje ;) Pieski wiedzą co dobre ;) Majka- a znam takiego jednego amanta szmatek i ręczników- pies znajomej ;) dzięki :) pychol w miarę, zdobyłam fungiderm i znowu pryszcze bo od wilgoci ryjec ciemnieje:mad: w sobotę po szampon i myju, myju bo obecnie nie mam czym jej "delikatnej " mordy myć ;) kurde niby psy zdrowe a kupa kasy wydana w tym miesiącu... bez kitu dwa psy w tym biały bull to za dużo:shake: ;)
-
a to ja tak zawsze mam:grin: a nie wspomnę o wyjazdach gdzie zawsze leje a gdy wracam to w domu to parówa że wysiedzieć nie idzie ;) Wczoraj poszłam na nocny spacerek Ledą i chciałam iść na czerwoną strefę szaleństw i ciągnięcia... patrzę zaczyna kropić ach nic sie nie stanie a za chwilkę jak strzeliło :mad: dobrze że szybki powrót był ;)
-
***Waldemarowy obłęd w ciapki czyli - Popyrtany Pointer Gallery ***
agutka replied to Majkowska's topic in Foto Blogi
kocham przeciskać się między samochodami:angryy: u mnie pod domem jest masakra, niedawno otworzyli studio karate i innych esów floresów no i stadionik do ćwiczeń... samochody ledwo wjeżdżają a zaparkować koło własnego domu//// zapomnij ;) ale i jest nasz sąsiad wybawca i wzywa SM a także spuszcza powietrze z kół:evil_lol: -
Madziu ... wszędzie już przekwitły:razz: tylko że ja mam ogród z opóźnieniem:eviltong:
-
***Waldemarowy obłęd w ciapki czyli - Popyrtany Pointer Gallery ***
agutka replied to Majkowska's topic in Foto Blogi
na jednym ze zlotów ttb przechodziliśmy przez zabudowania gdzie piesek nie wytrzymał i zrobił kupę... właścicielka nie sprzątnęła a wielce tatuś trzymający synka na baranach zaczął się pruć że mordercy w mieście i jeszcze srają... na to inna właścicielka a wielce tatuś ja wysadza swoje dziecko gdzie popadnie to o tym nie wspomni! dzieci także srają gdzie popadnie ale nikt tego nie sprzątnie... i na tym koniec jakich kolwiek uwag:diabloti: -
a teraz troszkę wiosny:loveu: [IMG]http://oi62.tinypic.com/aawy0i.jpg[/IMG] [IMG]http://oi57.tinypic.com/b3jxuv.jpg[/IMG] [IMG]http://oi57.tinypic.com/a5gqhe.jpg[/IMG][IMG]http://oi60.tinypic.com/2drzb82.jpg[/IMG]