Jump to content
Dogomania

agutka

Members
  • Posts

    2770
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agutka

  1. witamy się :) cóż to za banerro??:razz:
  2. czy ty wiesz jak już mój aparat wygląda:roll: nie mam pomysłu jak wszystko razem ze sobą złożyć żeby było pod ręką, z Ledą to sama wiesz że nie mam czasu na titanie w plecakach bo zaraz jęczy ;) athoflex Sagacina kiedyś dostawał a efekty na długie lata były
  3. no to skorzystałaś z 18:cool3: będę czekać na piękne fotografie ;) Hajdo troszkę kasuje ale facet ma mega wielkie pojęcie , msm zepsutych stawów nie naprawi a jedynie poprawi komfort . Skoro widzisz poprawę to chyba najlepsza wiadomość :multi:
  4. kupiłaś aparat???? jaki pochwal się ;) a myślałaś o spotkaniu z doktorem Hajdo?
  5. wrócę do patyka, mając ok 13-14 lat koleżanka miała dwa pity i z jednym z nich poszłam na długi spacer + zabawa kijkiem i w pewnym momencie pies źle wymierzył i złapał mnie za rękę i kijek, wiadomo bullowate łapią i mogą się 24 h szarpać . Przerażenie w moich oczach pies nakręcony na szarpanko i co dalej...:D na szczęście suczka szybko wpadła na to że jest coś nie tak ;) skończyło się na zadrapaniach:evil_lol:
  6. [quote name='Baski_Kropka']Heja, rozgoszcze się... Ja tam wolę, żeby Dex kopał niż wypatrywał i wywąchiwał dziczyznę :P Baski kopał namiętnie i było mi to nawet na rękę, bo przychodził tak zmęczony po takim spacerze ze fiu fiu... nigdy nie udało mu się niczego wykopać więc byłą to fajna zabawa. Ale kopać lubił tylko na jakiś zboczach wałach itp :P na płaskim to nie frajda :)[/QUOTE] w końcu witamy :) wiesz... jakby pies mi kopał tak namiętnie że wracałby zmęczony to bylabym również szczęśliwa .... ale nie w ogrodzie!!!!! :D ja co roku muszę dokupić jakieś byliny bo nie dość że średnio rośnie to jeszcze zbieram szczątki ;) PP- ja nawet o warzywkach nie myślę, zasadziłam kiedyś pomidorki koktajlowe to tylko wykiełkowały i tyle ;) diament- to ci się pofarciło z kawałeczkiem ziemi :)
  7. to dobrze że ma kto ci wychodzic ;)
  8. mój wilczek warzy 24,5 kg pod futrem wyczujesz wiele kostek ale mimo tuczenia przybrał tylko 25 ;) więc się na prawdę tym nie przejmuj w dodatku owczarkowate są podatne na zwyrodnienia . Najważniejsze że piesek ma wigor a ty o niego dbasz :)
  9. jedno co mi się w niej podobało... to jej piękna sierść , żadnego setera nie widziałam z tak bujnym-długim upierzeniem i przede wszystkim gęstym. Do 2 roku życia tej sierści wcale nie miała a moja matka była załamana jej wyglądem ;)
  10. a po co chcesz go tuczyć?? szczupły pies się lepiej czuje ;) ile on ma w kłębie? stan futra poprawił mu się o 100 % na tej fotce pięknie się prezentuje [url]https://lh4.googleusercontent.com/-mLcONrD8mQ0/UzF9vBXPKxI/AAAAAAAAAR0/B0Ajqz6bxUc/w640-h361-no/WP_20140325_003.jpg[/url] czasem zazdroszczę właścicielom czarnych futer bo właśnie na tym kolorze najpiękniej widać połysk :eviltong:
  11. [IMG]https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/t1.0-9/180025_191462030876494_4406549_n.jpg[/IMG] i jeszcze takie znalazłam ale to też młodziutka tu była, niestety nie mieszkają już koło nas i nie mam obecnej fotki :(
  12. mam gdzieś te wszystkie foty na płytach tylko nie wiem na których dokładnie jedna za szczeniaczka czyli kilka godzinek po przywiezieniu - poleciałam do koleżanki szybko pochwalić się ;) [IMG]http://img4.garnek.pl/a.garnek.pl/004/754/4754515_800.0.jpg/zdjecie.jpg[/IMG]
  13. Ewa- jamniki to norniki więc chłopak odnalazł się w roli:evil_lol: oj ja miałam na przechowanie jamniora Tobi i powiedziałam nigdy więcej tej rasy ;) to była chodząca cholera, gdy zostawał w domu to na naszą nieobecność potrafił narobić na stole i serwetą to pięknie przykrył ;) PP- moim kundlom też nie przypadło do gustu kopanie ale nie wiem czemu w ogrodzie lubi to roić :/
  14. moja matka ma seterkę ;) ale to demon nie pies codziennie miała długie spacery ale to zawsze mało dla niej teraz ma 7 lat i temperament szczeniaka roczniaka
  15. jak mus to mus:-( a ja z pracą w niemczech? jakos trudno jest tam dostać etat?
  16. to chyba po problemie ;) ja bym przeciągała siedzenie w domu:diabloti:
  17. [quote name='magdabroy']:evil_lol: A potem młody stękał, bo wsadził rękę za głęboko, do tego Tora zamknęła paszczę i Theoś poczuł zęby na rączce :diabloti: Ale nic się nie stało ;)[/QUOTE] to mój chrześniak bardzo często czuje zęby Sagata jak mu po obolałych łapach depcze ;) szczęście w nieszczęściu że tylko łapie ale dzieciak zaraz do pionu jest ustawiony:evil_lol:
  18. Magda-oj byłoby bardzo nudne ;) Majka- Wald musiał w kopaniu napotkac jakies żyjątko albo zapach go bardzo nęci i sprawia frajdę, Sagat nie robił notorycznie szkód do puki myszki nie zamieszkały koło oczka ;)
  19. dzień dobry , towarzystwo rozbawione ale urzekło mnie wpychanie patyczka do gardła a masz ;) http://i1169.photobucket.com/albums/r520/magdabroy/Album/album2/DSC_6323_zps3663732a.jpg
  20. te futerko daje mu urok i miano szalonego pieska ;)
  21. Mój Dawidek taki zaczepniś był, niby autyzm , niby brak kontaktu a w wieku 4 lat gdy odwiedził mnie w pracy kobieta zapomniała portfela on wziął zaniósł jej i wręczając powiedział "proszę kochanie".... babka padła z wrażenia i poleciała szybko lizaka kupiła ;)
  22. ja wnioskuję że te nasze psy to wszystkie jakieś po promienne ;) zamiast cieszyć się na swój widok i się razem bawić to każy leciałby w swoją stronę ;)
  23. Majka- Sagat wie że kopać nie może a jednak siła wyższa ;) on to jeszcze drapnie kilka razy i z głowy ale seterka mojej matki to był koszmar, co ona mi raz zrobiła to bomba nie posiałaby tyle zniszczeń... moje psy wychodziły zimą na ostatni spacer max 20 ale 8 były już na spacerze, teraz wolę iść o 22-23 biorę dwa bo Leda bardzo grzecznie w nocy chodzi z racji że mało ludzi i się jakoś ostro nie pobudza ale z rana muszą poczekac bo już syna nie muszę odprowadzać na busa i spokojnie robię co jest najważniejsze potem spacerek . Wiadomo im ładniejsza pogoda tym częstszy spacer lub po prostu dłuższy, no ostatnio to tylko Sagat nieco skorzystał bo jego puszczam a Ledzia trochę ćwiczy ale co z tego że ona jest idealnym psem do puki nie zobaczy czego kolwiek:evil_lol:
  24. Majka z kopaniem chyba już nie wygrasz ;) Sagat od szczeniaka wszędzie podkopki sobie robił
  25. Magda- Sagat nigdy nie obsikiwiał , pojawiła się sucz w domu i zaznaczanie wszystkiego co możliwe. Ale ogród to nie oznacza że zakaz psa , ja nie mam nic przeciwko gdy pies na nim jest całe dnie ale tak jak piszesz spacer powinien być chociaż co 2 dzień. Leda niby w jednym miejscu na początku robiła ale Sagat lubił sobie chodzić i sikać po niej a później jakoś się samo rozprzestrzeniło
×
×
  • Create New...