Jump to content
Dogomania

agutka

Members
  • Posts

    2770
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agutka

  1. Majka twój na gwizd nie waruje... moja to nawet ze smaczkiem nie potrafi:evil_lol: albo się boi albo chce zjeść nagrodę z ręka ;)
  2. wiesz.... :mad: czemu macie taki przestój z fotkami?
  3. jak rozmowa o pogodzie to ooo u mnie było słońce piękne o 15 ;) a teraz nawet jakoś mocno nie wieje
  4. agutka

    Negra vel Kekła

    dzięki Madziu ;)
  5. kochany nosal:loveu: może by tak więcej fotek :mad:
  6. 5 CM ćwiekowana gęsto:loveu::loveu: dawaj szybko fotę Kasty w tym garniturze ;)
  7. agutka

    Negra vel Kekła

    no już sezon się niestety rozpoczał :roll: Sagat magnes na kleszczaki już w tym roku miał... a powiedzcie jak to jest z tymi kroplami.... ja używałam tylko obróżek i zawsze byłam zadowolona ale psy notorycznie je gubiły. Jak to jest jak pies się wykapie w jakimś bagnie.. ponoć traci swoja moc itp itd
  8. agutka

    Negra vel Kekła

    nie chyba się nie ściga tylko okłady robi żeby zasuszało.
  9. a to wszystko przez nieodpowiedzialnych właścicieli... nadeszły takie czasy że pies wszędzie to wróg. Już nie mówię o sytuacjach z Leda ale jeszcze za czasów Sagata słyszałam w oddali że sraja,że zabijaja,że bez kagańca i cała masa różnych wyzwisk... no ale yorki moga wszystko:multi: Kiedyś Sagat przysadził sie do szi tsu który zaczał awanturę... (Sagat w kaganie) a facet do mnie że mam niewychowanego dużego psa bo on powinien byc ostoja spokoju:D teraz jest zasada mój robi wszystko co chce bo mu się należy a reszta to kundle i dzika sfora ;)
  10. agutka

    Bull Reaktywacja

    ale wy tam macie ładnie:loveu: Obuś co tam wypatrzył ??
  11. a mój Sagat jest pedziem:razz: sa cieczki, piszczy w chacie próby ucieczki itp... ale gdy dorwał się do suki gdzie był mały samczyk przy niej to stwierdził ze fajnie wydymać samczego kumpla ;) Kiedyś poszedł sobie na idywidualny spacerek gdy poszłam go poszukać to stał pod domem wraz z trzema swoimi najgorszymi wrogami - sasiadami i na zmianę się dymali...:roll: sasiadki mały piesek w typie szczotki to był dopiero jeba... przez sen potrafił sobie ulżyć na dywan, dymane było wszystko...a gdy tylko gdzieś zwęszył cieczę znikał nawet na miesiac, chłopak tak się konserwował że dożył 20 lat i zmarł na swoim posłaniu śpiac
  12. agutka

    Bull Reaktywacja

    a nie brudzi wam szyi?
  13. ooo najlepsze pomiary pod ściana, po dwóch latach dopiero widać efekty nawożenia małych kajtków ;) pamiętam jak ciotka przywiozła kilka fajnych ciuszków dla małego , schowałam je głęboko w szafie bo przecież zanim urośnie.... szkoda ze wyciagnęłam jak były już za małe ;) ja w tym roku na wieczór wypuszczałam psy na ogród a efekty takie że spalony cały trawnik.... ta,tak pogratulowałam sobie lenistwa ;) wszystko do przekopania było a z racji małego metrarza ogrodu rolki trawnika w takiej ilości u mnie w okolicy nie sprzedaja więc musiałam siać
  14. agutka

    Negra vel Kekła

    he,he przecież ona arystokratycznie je ;) pewnie od tego żucia szczęka zaczęła boleć :evil_lol: jak długo jeszcze będziecie się bawić w urojkę??
  15. to chyba dobrze że tak szybko dzieciak rośnie co ? ;) mój mały tak rósł szybko, w pewnym momencie przerósł mnie a ma zaledwie 13 lat:mad:sa plusy i minusy tego , minus taki że jego dziecięcy wyglad szybko przeminał... u nas wiatrzysko i deszcz ale czekałam na taka pogodę bo mi trawa nie rośnie ;)
  16. Obama- zawsze mnie intrygowało to bulkowe zawijanie ryjka:hmmmm: może spać nawet na mrozie ale pyska musi mieć schowanego..
  17. to dawaj więcej fotek ;)
  18. ale chociaż dla tych mini obróżek :evil_lol:
  19. ty , ja i wiele innych babek by zrobiła ale nie każda baba w domu rzadzi na to wychodzi ;)
  20. niesamowity okruszek :loveu: przez te wasze fotki jeszcze na kurdupla nabiorę ochoty ;)
  21. tak Majeczko maja pełne prawo strzelić nawet jak pies biega w namordniku :roll: a tym bardziej że pies wystawia, płoszy czy goni zwierzynę. Daj spokój ... zastrzelonego psa mieć, tragedia:shake: U nas swojego czasu zieloni jeździli po dróżkach nieopodal mojego miejsca spacerowego i wlepiali mandaty , nikt się nie wymigał od 200 zł. Moja matka ze swoja seterka miała z nimi jazdę bo lasek jest ok 20 m od blokowisk a zieloni wystartowali że psa zaraz odstrzela bo zwierzynę płoszy... a moja matka z ryjem do nich a jak zwierzyna płoszy ludzi ... tak słowo do słowa i mandatu nie dostała ;)
  22. jest wielu przeciwników kastracji a w szczególności samców ;) Pewna osoba ma problem z agresja domowa u bulka, decyzja -kastracja ale była przeszkoda... maż :roll:. Stwierdził że psu jaj nie utnie bo będzie nie męsko wygladał... zdecydowali się na chemiczna jeżeli po tym pies się wyciszy to może ale też nic pewnego że pójdzie pod nóż ewentualnie co 6 miechów będa wykładać 200 zł na inplant. Zakładam że pies i tak się nie wyciszy bo z opowiadań wszyscy wnioskuja że to pies w domu rzadzi , dostał kobita nr do bechawiora jak ma postępować i raczej z tego nie skorzysta a charakter sam się nie zmieni.
  23. hhmm na wakacje na 100 % dam cynę ;) Sagat chojrak jedna korekta i bez kagańca między sfora może latać do puki któryś nie przystartuje bo wtedy nie przelewki:diabloti:
  24. tak jak pisałam to sprzęt nie dla bezmózgowców ;) pisałam również że bez konsultacji bym nie użyła a jeszcze jak piszesz do nauki przykładowego siad... Gops nas zablokuje ;)
  25. obroża ma 5 cm i tylko w takiej się nie dusi w dodatku robi się powoli upalnie a to bardzo sprzyjało problemowi tchawicy :shake: mam jedna czwórkę lecz nie służy nam. Magda bo ja jestem jakaś sado maso i wolę skórę z ćwiekami ;) Majka- ten sam rozmiar co skórkowa , zapewne szmatka się nieco skórczy i będzie cieńsza ;) Sagat nie nadaje się niestety na długie podróże... skacze piszczy i bardzo się boi jazdy autem:roll:
×
×
  • Create New...