Jump to content
Dogomania

agutka

Members
  • Posts

    2770
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agutka

  1. raczej tu chodzi bardziej o Ledę i jej brzydkie zachowanie ;) a warunki.... no cóż do wszystkiego da się przywyknąć ;)
  2. noo lepiej żeby głupoty mu do główki nie wpadały bo maska po 2 takich akcjach nie wyglądała:mdrmed:
  3. nooo ale to kupa czasu i jeszcze nic pewnego ;) w dodatku przyszła mamusia musi najpierw dorosnąć a po tatusiu musi wyjść rudasek ;)
  4. co się dla dzieciaczka nie robi ;) mój Dawidek uwielbia jadę autem, co do napraw to często na maskę lubił cegłówki kłaść:evil_lol:
  5. [quote name='Pani Profesor']dobra, zastanowię się nad zmianą :eviltong:[/QUOTE] hłe,hłe,hłe :diabloti:
  6. zaje...ta fota :loveu: [url]http://i1219.photobucket.com/albums/dd440/Fotopeja/Canon%2050D/CatchThePigeon_zpsc1a4594b.jpg[/url] kocham zwierzęta w ruchu ;)
  7. dzień dobry ;) Teoś ma jeszcze czas na zmiany a pewnie ze 30 tych zmian jeszcze będzie ;) ale w sumie mojej siory młody kocha piłkę nożną od dnia kiedy zaczął raczkować do dnia dzisiejszego (5 lat )
  8. ale pat bull jest krótsze i bardziej tajemnicze ;)
  9. ja zakręciłam się koło rull bull od tego rudzielca- hodowczyni zachwalała mini i odradzała mi standarda jeżeli chodzi o aktywność i sporty ;) bardzo się czaiłam na dzieciaczki po tym skojarzeniu co na fb udostępniłam ale rozum poszedł górą , decyzja osunięta na rok czasu ze względu na Ledę. Nie chcę aby mały piesek przejął złe nawyki.
  10. u mnie tylko badyle suche zero listków ;)
  11. Profesorka miał być pat- bull a nie bullterier ;)
  12. Gops i jakie one są? są takie małe narwane motorki? nie mam kontaktu z mini a słyszałam wiele superlatyw ;)
  13. dobra mi pasuje każdego dnia i każda pora ;) czekam na twój odzew ;) już się doczekac nie mogę :evil_lol:
  14. och :) gratuluję przyszłego nabytku:loveu: dzikie spojrzenie mu pozostało ;)
  15. no Leda też się da przywołać np gdy podbiegnie do czegoś co ją zainteresowało , popatrzy powącha i wraca.... ja nie lubię jak ona dziko do ludzi podbiega a pewnie ludzie tym bardziej gdy widzą dziką białą świnie . Największy problem nieprzywołania jest gdy nagle wyskakuje ktoś zza winkla z psem Majka o co chodzi z tą samokontrolą??
  16. [COLOR=#000000]Rakieta tenisowa dziś mnie oczarowała. [/COLOR] [COLOR=#000000]Choć śmiejmy się, ja np z Amorem chodziłam z patykiem i machałam mu przed nosem jak mnie wyprzedzał - złota rada z forum [/COLOR]:roll: [COLOR=#000000]Miałam nawet ich zagadać, bo pan z amstaffem wyglądał na obiecującego szkoleniowca, ale jakoś stwierdziłam że się nawet kompromitować nie będę [/COLOR]:-D:-D no rakieta trochę głupio wygląda :diabloti: ale bacik jest bardzo pożądany do korekt gdy pies jest w miarę skupiony i wyluzowany, pomaga to na poprawności wykonania zadania ale czy do nauki chodzenia dzikiego i wściekłego psa to nie sądzę :evil_lol:
  17. ej ta fota jest pięknie obrobiona:crazyeye: właśnie zależy mi żeby tak chociaż jedną obrobić :( cud portretówa :) ja cię zapraszam na sesję i takie oto chce foty abym mogła strzelić je w ramy - wykonalne by było?
  18. zdróweczka dla mojej ulubienicy :)
  19. agutka

    Bull Reaktywacja

    Obama to ty jeszcze dobrze Wa-wy nie poznałaś ;) miałam styczność z warszawiakami i wrocławianami i szczerze to najbardziej chamskie mieszczuchy (bez obrazy proszę mieszkańców tych miast ale niestety nie dali mi okazji żeby poznać z łagodnej i kulturalnej strony)
  20. Kajusza ja sobie nie wyobrażam nie dać jedzenia jeden dzień :evil_lol: przecież ona by własne posłanie zaczęła jeść :mad: ale przegłodziłam raz 1,5 doby szkoda że gryzła ręce łapiąc jedzenie z łapczywości :roll: muszę ją nauczyć wyłączania się z podniety , bo zachowuje się jak szczeniak chcąc do każdego podbiegać z tym że ona po prostu mija ich obojętnie i się uspokaja , inna sprawa z psami ale jest i tak poprawa bo potrafi minąc popiskując chyba że jest nie wybiegana i energia stawia nad rozumem wtedy to dzielnica słyszy moje wyjścia ;) Ja nie kumam tych psów .... co im zależy na takim głupim zachowaniu? ;)
  21. Wald jak zwykle pierwsza klasa ;) Mogłaś temu fikającemu z górki rowerzyście Waldka przyczepić jak tak gnał ;) psa byś wybiegała za wszystkie czasy:D rakieta tenisowa ?? to jest to jutro lecę do sportowego ;)
  22. no właśnie ta metoda ;) zaniedbałam trochę kontakty ze szkoleniowcami bo gdybym szybciej się w kupę zebrała to i może szybciej pies mądrzejszy się zrobił a teraz trochę jej zacementowałam pewne nawyki :roll: nauczka na całe życie ;)
  23. agutka

    Negra vel Kekła

    moja sucz tak w afery się wtryniała aż jeden aferzysta mi ją pogryzł :( trzeba pilnować aby do groźnych starć nie doszło bo później agresja może się załączyć jak u mojej wariatki ;) wiesz .. dlatego ja po moim incydencie nie lubię skupisk latających psów i to jeszcze bez kagańców... tak wiem przesadzam ale zawsze staje mi przed oczami moja biała cała we krwi
  24. Onomato chodziło mi o piękne zdjęcia a nie o nasycenie:D
×
×
  • Create New...