-
Posts
11409 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Elisabeta
-
Dysia odeszła[*] na zawsze:( Zegnaj dobra suniu:(
Elisabeta replied to DORA1020's topic in Już w nowym domu
Zaglądam w biegu do Dysi. Dziś z rana poleciało 100 zł na leczenie suni. -
Irysek w DS. Dziękuje wszystkim za pomoc psiaczkowi:)
Elisabeta replied to DORA1020's topic in Już w nowym domu
Irysek ma szczęście do bardzo niecierpliwych... Ale nie tracimy nadziei i czekamy dalej.. -
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
Elisabeta replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Jeszcze w ciemnościach zaglądam do Grzesia. Olenko, bardzo ładny jest nowy tytuł wątku... Spokojnej niedzieli życzę Grzesiowym. -
Malwa pyta, ja odpowiadam. O 23 już śpię. Szybko zasypiam. Wystarczy mi 5 godzin snu. I to nie jest dla mnie niedosypianie. Wstaję po 4 rano, dla niektórych w nocy. Nawet 4 godziny snu przez jakiś czas mi wystarczą, ale wtedy muszę pospać chociaż raz 6 godzin. W dzień nie za bardzo mogłabym nadrobić, bo raczej nie zasnę... Fajnie się tu spotkać wczesną porą na Dogo z Nesiowatą i często z Eliczkiem. Bardzo to lubię. Ale kochana Nesiowata jest NUMBER ONE. Spokojnego wieczoru wszystkim Gwiazdkowym.
-
Irysek w DS. Dziękuje wszystkim za pomoc psiaczkowi:)
Elisabeta replied to DORA1020's topic in Już w nowym domu
Cały czas kciuki za Iryska i Domek dla niego. -
Dysia odeszła[*] na zawsze:( Zegnaj dobra suniu:(
Elisabeta replied to DORA1020's topic in Już w nowym domu
Dobre myśli wysyłam do biednej Dysi... Spokojnej soboty. -
To jeszcze tak daleko... Ale gdyby to miał być Dom dla Apsika, to i tak będziemy czekać... Proszę... Niektórzy szukają "takiego zwykłego kundelka"... Nie wiedzą, że czasem taki kundelek jest najsłodszym psem na Dogo. Spokojnej soboty.
-
Bardzo się cieszę z Domków dla Nero i złotego Karacika. Wszystkiego dobrego, Chłopaki!