-
Posts
11409 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Elisabeta
-
Dysia odeszła[*] na zawsze:( Zegnaj dobra suniu:(
Elisabeta replied to DORA1020's topic in Już w nowym domu
Trzymaj się dzielnie, Dysiu. Musi być dobrze. Kciuki. -
Miska spowalniająca (właśnie taka jak w linku, jest pewnie w każdym e-sklepie) dobrze się sprawdziła u mojej siostry. Jej sunia, też ze schroniska, pochłaniała jedzenie tak jak biedna Emi... Wciągała jak odkurzacz wszystko. Strasznie było na to patrzeć. Z tej miski też zjada szybko, ale już nie w takim przerażającym tempie. Wet też poradził to, co napisała Helli... Trzy mniejsze porcje jedzenia w ciągu dnia. Eliczku, mocno trzymam kciuki za Emi w wielkim mieście.
-
Kochana Nesiowata, najsłodszy. Dobrej niedzieli wszystkim Apsikowym.
-
Aż sprawdziłam u wuja Googla... Już wiem, co to jest kombucha. Grzybek herbaciany, inaczej japoński. . Hmm... Jagusko, to będziesz piła sfermentowaną, słodzoną herbatę? Kocham herbatę, ale chyba nie taką. Chociaż na pewno ta z kombuchą jest baaardzo zdrowa. Napisałaś placki kombuchy... Placki? A Mimisiowe obszczekiwanie... Miałam taką sunię... Psa mojego życia. Moja Lisia - Zojka była nawet bardzo podobna do Mimisi z urody. Ze straszną przeszłością.Też obszczekiwała i była tylko moja z własnego wyboru. Wtedy tata był jedynym facetem w domu i też był tolerowany tylko przy jedzeniu. Przez siedem wspólnych lat tak było, ale z latami złagodniało. Dało się żyć razem. A ja już nigdy nie miałam tak głębokiej więzi z psem. Czasem trochę męczącej, ale pięknej. Najpiękniejszej. Spokojnej niedzieli kochanym Mimisiowym.
-
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
Elisabeta replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Tego to nikt nie wie... A noże już sam widok Grzegorza na podwórku odstraszyłby złodziei. Nasz Grześ wygląda przecież bardzo groźnie. Dobrej niedzieli dla Grzesiowych. -
>>> Kochany Kodi w końcu znalazł cudowny dom!<<<
Elisabeta replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Dalej kciuki za Kodisia. Biedny ten czarny psiak... -
Dysia odeszła[*] na zawsze:( Zegnaj dobra suniu:(
Elisabeta replied to DORA1020's topic in Już w nowym domu
Też myślę o dzielnej Dysi i już trzymam kciuki za operację... Spokojnej soboty Wszystkim. -
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
Elisabeta replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Jeszcze w porannych szarościach zaglądam do Grzesia. Spokojnej soboty Wszystkim. -
O! Moja wrześniowa też dziś poleciała do Apsika.
-
Irysek w DS. Dziękuje wszystkim za pomoc psiaczkowi:)
Elisabeta replied to DORA1020's topic in Już w nowym domu
Cały czas kciuki za Iryska... -
Na koniec sierpnia nie mamy minusa... Apsik dziękuje wszystkim swoim Przyjaciołom. A my nie tracimy nadziei, że następne rozliczenie będzie końcowym...