Jump to content
Dogomania

Elisabeta

Members
  • Posts

    11409
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Elisabeta

  1. Trzymaj się dzielnie, Dysiu. Musi być dobrze. Kciuki.
  2. Teraz z tego wszystkiego dopiero doczytałam, że Rodzinka zabrała swoją Natkę rano. To Sunia już w Domu pewnie.
  3. Szczęśliwej drogi do Domu, Pomadko. Kciuki za początki, bo to zawsze stresuje mimo radości...
  4. Kiyoshi, spóźniłam się na bazarek transportowy... Poproszę o numer konta. Wpłacę 50 zł jednorazowo do wspólnej skarbonki Toni i Dixi. A moja sunia, ta w awatarku to też Tonia. Nie Tosia, tylko właśnie Tonia. Muszę często poprawiać, bo dla wielu to jedno imię. U ludzi tak, a u psiaków nie.
  5. Pan też nie będzie miał problemu... Może nawet zwyciężą razem. Brawo, kochane Mufiątko!
  6. Miska spowalniająca (właśnie taka jak w linku, jest pewnie w każdym e-sklepie) dobrze się sprawdziła u mojej siostry. Jej sunia, też ze schroniska, pochłaniała jedzenie tak jak biedna Emi... Wciągała jak odkurzacz wszystko. Strasznie było na to patrzeć. Z tej miski też zjada szybko, ale już nie w takim przerażającym tempie. Wet też poradził to, co napisała Helli... Trzy mniejsze porcje jedzenia w ciągu dnia. Eliczku, mocno trzymam kciuki za Emi w wielkim mieście.
  7. Psie posłanka są super, ludzkie łóżka są super, ale na dywanie też czasem fajnie poleżeć. Kochana Beniusia... Spokojnego niedzielnego popołudnia dla wszystkich Fanek. Eliczku, trzymam kciuki za biedne kociątko. Jesteś kochana i wielka!
  8. Kochana Nesiowata, najsłodszy. Dobrej niedzieli wszystkim Apsikowym.
  9. Aż sprawdziłam u wuja Googla... Już wiem, co to jest kombucha. Grzybek herbaciany, inaczej japoński. . Hmm... Jagusko, to będziesz piła sfermentowaną, słodzoną herbatę? Kocham herbatę, ale chyba nie taką. Chociaż na pewno ta z kombuchą jest baaardzo zdrowa. Napisałaś placki kombuchy... Placki? A Mimisiowe obszczekiwanie... Miałam taką sunię... Psa mojego życia. Moja Lisia - Zojka była nawet bardzo podobna do Mimisi z urody. Ze straszną przeszłością.Też obszczekiwała i była tylko moja z własnego wyboru. Wtedy tata był jedynym facetem w domu i też był tolerowany tylko przy jedzeniu. Przez siedem wspólnych lat tak było, ale z latami złagodniało. Dało się żyć razem. A ja już nigdy nie miałam tak głębokiej więzi z psem. Czasem trochę męczącej, ale pięknej. Najpiękniejszej. Spokojnej niedzieli kochanym Mimisiowym.
  10. Spakowana, zaczipowana i gotowa do drogi... Od rana trzymam kciuki za naszą słodką Pomadkę. Spokojnej niedzieli Wszystkim.
  11. Tego to nikt nie wie... A noże już sam widok Grzegorza na podwórku odstraszyłby złodziei. Nasz Grześ wygląda przecież bardzo groźnie. Dobrej niedzieli dla Grzesiowych.
  12. Dziś jestem taka senna, że najchętniej to bym się przyłączyła do Pelikanka i Filipka. I te róże, Moniko... Achch... Zgadzam się z Tobą, Tysiu.
  13. Nie dziwię się, że Benia wybiera taką piękną pościel w sówki. Też bym ją wybrała... Dobrej, spokojnej soboty dla kochanych Fanek.
  14. Dalej kciuki za Kodisia. Biedny ten czarny psiak...
  15. Też myślę o dzielnej Dysi i już trzymam kciuki za operację... Spokojnej soboty Wszystkim.
  16. W szary sobotni poranek zaglądam do naszej Bromby. Spokojnego dnia wszystkim Gwiazdkowym. Nareszcie chłodniej i z deszczem...
  17. Jeszcze w porannych szarościach zaglądam do Grzesia. Spokojnej soboty Wszystkim.
  18. Tysiu, to spokojnie czekamy i kciuki trzymamy za naszą Lisię. Spokojnej soboty Wszystkim stąd.
  19. O! Moja wrześniowa też dziś poleciała do Apsika.
  20. Czekając na wieści tylko napiszę, że dziś rano poleciały na konto Misiuni moje deklaracje za VIII, IX i X 2018, czyli 60 zł.. Spokojnego i dobrego piątku życzę Misiowym.
  21. Jolanto, stawiam na smaczki. A Kompania Pelikanka jest piękna. Taka różnokolorowa... Dobrego piątku Wszystkim. CUDO!
  22. Cały czas kciuki za Iryska...
  23. Na koniec sierpnia nie mamy minusa... Apsik dziękuje wszystkim swoim Przyjaciołom. A my nie tracimy nadziei, że następne rozliczenie będzie końcowym...
  24. Sarunia, to po tak długim czekaniu już. A niedziela też już za chwilę... Pomadko, szykuj się pomalutku. I żadnego błotka do wyjazdu. W Domku pokażesz, co lubisz...
  25. Jagusko, fotki są świetne! Wszystkie cztery, ale ta zacytowana jest moja! Siedzę i się śmieję. Z tego co widzę i czytam. Jaka ta Mimisia jest pocieszna i kochana... A Twoja nieobecność jest usprawiedliwiona. Trzeba zadbać o psiaki, kociaki, ale czasem i o Połówka.
×
×
  • Create New...