-
Posts
11409 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Elisabeta
-
Tysia już kiedyś pięknie napisała, że jesteś Aniołem psiaków, które ogłasza. I tak jest, Ingrid.
-
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
Elisabeta replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Będziemy kombinować, Olenko. Grzesia sprawy finansów nie obchodzą. I dobrze. Oby tylko obróżka mu pomogła... A Benia Elikowa jest rzeczywiście bardzo biedna, jeśli chodzi o nieszczęsną mamonę... -
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
Elisabeta replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Olenko, to znaczy, że Grześ będzie miał dodatkowe wydatki. Jeśli po miesiącu będzie chociaż mały efekt, to będą 3 - 4 obróżki w ciągu najbliższych 3 miesięcy. Trzeba będzie jakoś pomóc Chłopakowi. Deklaracji to on ma tyle co na czynsz i jedzonko. Musimy dać radę ... -
No nie wiem, nie wiem... Moja sunia bała się trzy lata temu wychodzić na własny balkon, bo tam siedział potwór, czyli gołębica czekająca na jajo. Siedziała prawie całe lato z przerwami. Chyba sześć razy się szykowała, a jaja nie było. Ale moja biedulka tylko zaglądała, patrzyła w bok tam, gdzie było gniazdo i wycofywała się. Muszę przyznać, że we wzroku gołębicy było coś budzącego respekt. A nad balkonem czuwał przyszły ojciec w dodatku... A co by było, gdyby moja psinka zobaczyła tam groźną kurę, a na dachu koguta ? A tym bardziej nasza delikatna, strachliwa Benia?
-
Kciuki za Apsika z nowymi fotkami w ogłoszeniach. Jak ładnie napisałaś, Sharko.
-
blekuś >>> Blekuś po prawie 3 latach ma swój dom! <<<
Elisabeta replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Sama przyjemność zajrzeć na wątek Blekusia. To zaglądam i o poranku. Dobrze wszystkiego pilnujesz, Olenko. Dobrego dnia dla Blekusiowych. -
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
Elisabeta replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Dzień dobry jeszcze w porannych ciemnościach, Grzesiu. A ciekawe, przez jaki czas działa taka obróżka? Co ile trzeba ją zmieniać na nową? -
blekuś >>> Blekuś po prawie 3 latach ma swój dom! <<<
Elisabeta replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Jestem, Blekusiu. Tak po prostu zajrzałam na chwilkę... -
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
Elisabeta replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Super, Olenko. Zobaczymy, jak obróżka pomoże naszemu Grzesiowi... -
A ja tu wymiękłam, Sharko... Bo na Domek tyle czasu Apsik czeka i czeka...
-
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
Elisabeta replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Dzień dobry, Grzesiu. Dzień dobry, Wszystkim. Olenko, śmiało. Zmieniaj się na wiosnę. Przyzwyczaimy się szybko do Twojego nowego awatarka. -
Apsik miał piękną sesję zdjęciową. Dziękujemy, Murko. Dziękujemy, Kiro. Aps będzie chudzielcem, ale przecież wszystko jest pod kontrolą. I apetyt mu dopisuje. Chyba suchej karmy worek 5 kg będzie najlepszy, Murko.