-
Posts
11409 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Elisabeta
-
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
Elisabeta replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Teraz już cieplej, Radku. Ale w nocy i o poranku było bardzo zimno. Widać nie zawsze Pan Bóg daje temu, kto wcześnie wstaje.... Może w niedzielę nie daje. Olenka nam coś zamilkła od czwartku. Lajki daje, ale smutno tu jakoś się zrobiło u Grzesia... Olenko,... -
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
Elisabeta replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Dzień dobry, Grzesiu. Alfuniu, bardzo Ci zazdrościmy ciepełka... Pewnie od morza przyszło. A my musimy jeszcze poczekać... Dobrej niedzieli dla Wszystkich. -
Dzień dobry, Gwaizdko. Dziewczyny, przecież nasza Gwiazdeczka na razie naprawdę niedługo czeka... Miesiąc temu wyszła ze schronu, gdzie spędziła długie lata... Co to jest miesiąc w całym jej życiu?... Musimy dać razem radę. O stałe deklaracje na Dogo jest teraz strasznie trudno... Mam stałą na Gwiazdkę od początku i jeśli Sunia będzie w tarapatach finansowych, postaram się pomóc dodatkowym groszem. I nie tracimy nadziei, że Dom wypatrzy swoją Gwiazdę. Dobrej soboty dla Wszystkich.
-
blekuś >>> Blekuś po prawie 3 latach ma swój dom! <<<
Elisabeta replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Czekamy na wiosnę, Onaa. I na ruch w adopcjach, bo to duża nadzieja dla kochanego Blekusia... Dobrej soboty. -
Natka ma tak bujną sierść, że będzie miała ten sam "problem", co moja sunia... "Za gruba, trzeba odchudzić"... Nawet weci na początku tak mówili, jak ją adoptowaliśmy. Dopiero waga pokazuje prawdę. A jeszcze lepiej wanna. Następnej zimy Natusia już tak gęsto nie zarośnie futerkiem, bo będzie dawno w ciepłym Domku przecież. Dobrej soboty.
-
Dobrej soboty dla wszystkich Przyjaciół Apsika. No i kciuki jak zawsze...
-
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
Elisabeta replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Ja już tracę nadzieję, że kiedyś będzie cieplej... Grzesiu, zrób coś z tym. Na spacerze z moją sunią musiałam oblecieć całe osiedle, bo jej mróz nie jest straszny. Dobrej soboty dla wszystkich Grzesiowych.