-
Posts
11409 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Elisabeta
-
Sarunia, pewnie pan do wieczora danych nie przysłał... Ludzie, szukają psiaków, dzwonią, ale mają w necie taki wybór Bezdomniaków, ze pewnie czasem tracą głowę... Czekamy na Kogoś, kto zobaczy naszą Pomadkę i się w niej zakocha. I już będzie wiedział i nie będzie już szukał. Spokojnego poniedziałku.
-
Wieczne zmartwienie z naszym Apsikiem.... Teraz ta sierść. Niedobrze byłoby, gdyby to była sprawa karmy. Była dobrana i Aps zajada ją już chyba pół roku. Ciekawe, co powie pan Wet. I na koncie Apsika minus... Spokojnego poniedziałku dla Wszystkich.
-
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
Elisabeta replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Nic dodać, nic ująć, Radku. Tak ładnie to napisałeś... Jak wrócą do mnie lajki po wczorajszym szaleństwie u Blekusia, to tu jeszcze zajrzę... Spokojnego poniedziałku dla Grzesia i jego Przyjaciół. -
blekuś >>> Blekuś po prawie 3 latach ma swój dom! <<<
Elisabeta replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Cudny, śliczny, kochany Blekuś... W czerwonym! Aneciku, piękne zdjęcia. -
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
Elisabeta replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Dzień dobry, Grzesiu. Oj, ciemno. Czas letni, ale temperatura jeszcze zimowa... Biedne te nasze Strachulce, skrzywdzone kiedyś przez człowieka... Kikunie, Benie, Grzesie... Spokojnej niedzieli. -
Olenko, dziękuję. Jakoś nie pomyślałam, a wiedziałam. Bo wszyscy teraz na wątkach radzą "otwórz w drugiej karcie', "otwórz w drugim oknie" i chyba nam już tak zostanie. Nawet jak awarię usuną... Ktoś gdzieś nawet napisał, że aby przeczytać, co ludzie napisali na wątku, musiał siedem okien otworzyć... He he he. To był żart. Chyba. Przepraszam, Pomadko, ale sama widzisz, że lekko tu nie mamy...
-
blekuś >>> Blekuś po prawie 3 latach ma swój dom! <<<
Elisabeta replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Wszędzie sobotnio zajrzałam i na słodki deser Blekuś mi został. Do zobaczenia już w czasie letnim. -
Nasze psiaki też będą zdezorientowane po zmianie czasu... Ale w "tę stronę" to chyba jednak zadowolone, bo jedzonko będzie wcześniej.. Tak, tak, Beniu. Eliku, podobno jest wielka szansa, że to już ostatnia zmiana czasu. Kiedyś ktoś mądry mówił w radiu, że trzeba zakończyć zmiany właśnie wiosną, bo czas letni jest tym właściwym.
-
Kochana Ingrid napisała u Miszki, ale nie każdy stąd zna Misiowy wątek, więc napiszę, że ogłoszenia Apsa zostały znowu odnowione i wyróżnione. Dziękujemy Ci, Ingrid. Dobrej soboty dla wszystkich Przyjaciół naszego Apsika.