-
Posts
11409 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Elisabeta
-
Nesiowata, super, ze masz klubowy banerek w sygnaturce. A ja już miałam napisać rano, że z banerkiem czy bez musisz być w Fan Klubie Beni, bo ja sobie nie wyobrażam tego miejsca bez Ciebie. Tak już polubiłam nasze wspólne wędrowanie wczesnym rankiem po Dogo i spotkania na kilku wątkach. Eliku, rano poleciało na konto naszej Beni 30 zł. Przyda się na wizytę u weta. Błękitne banerki też są już nasze. Był czas, że błękitne banerki, które robiła mi Ayame Nishijima, przynosiły psiakom szczęście. Szybko szły do Domków. Przypomniałam to sobie, jak zobaczyłam błękit na banerku od TZmestudio. Może nowy banerek przyniesie Dom naszej Beniusi... Oczywiście w Krakowie.
-
Dorka, mamy już wiosnę i może wiosna przyniesie Apsikowi Domek... Nie tracimy nadziei, prawda? Dobrego dnia dla Wszystkchi stąd.
-
blekuś >>> Blekuś po prawie 3 latach ma swój dom! <<<
Elisabeta replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Mamy już wiosnę, Blekuś. Na razie w kalendarzu, ale będzie coraz lepiej... Spokojnego dnia. -
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
Elisabeta replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Dzień dobry, Grzesiu i dzień dobry Wszystkim. Mam nadzieję, Nesiowata, że dziś dasz radę dotrzeć tu wcześniej. -
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
Elisabeta replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Olenko, przytulam Cię mocno. -
Jestem, Apsiku. Nadal trudno poruszać się po Dogo... Spokojnego dnia dla Wszystkich stąd.
-
Jestem, Beniu. Narobiłam zamieszania swoją propozycją do Regulaminu... Przepraszam, Kochane Fanki. A intencje miałam właśnie takie, jak napisała b-b... Członek Klubu jest zobowiązany do codziennych ciepłych myśli dla Beni i jej Fanów, a w dniu zalogowania się na Dogomanii ma obowiązek wizyty na wątku Beni z przynajmniej jednym postem. Jak teraz?... Kiedyś byłaby ustalona nazwa, odgórny Regulamin i jeden baner... Wolność wyboru jest jednak trudna. Eliku, po namyśle oddaję 10 głosów na nazwę: Fan Klub Beni Dobrego dnia.
-
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
Elisabeta replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Jestem, Grzesiu. Dogo nam wizyt na wątkach nadal nie ułatwia... Zwłaszcza, że o poranku to każdy ma napięty grafik. Dobrze, że tylko u Grzesia i Beni mam obowiązek codziennego zameldowania się na wątku. Może kiedyś Dogo będzie normalnie działało i te wizyty znowu będą samą przyjemnością jak dawniej... Dobrego dnia dla Przyjaciół Griszy.