-
Posts
11409 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Elisabeta
-
Dysia odeszła[*] na zawsze:( Zegnaj dobra suniu:(
Elisabeta replied to DORA1020's topic in Już w nowym domu
Dysiu, wrócisz do zdrowia, wypiękniejesz, a za jakiś czas będziesz szczęśliwa we własnym, kochającym Domu. Dziś "nie próżnowałam" i jutro rano poleci na konto suni 100 zł od mojej kochanej siostry. -
Irysek w DS. Dziękuje wszystkim za pomoc psiaczkowi:)
Elisabeta replied to DORA1020's topic in Już w nowym domu
To czekamy cierpliwie na Iryskowe szczęście wreszcie we własnym Domku. -
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
Elisabeta replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
To mi się podoba. i tak Murka zawstydziła nas wszystkich narzekających u Grzesia na upały... -
Dysia odeszła[*] na zawsze:( Zegnaj dobra suniu:(
Elisabeta replied to DORA1020's topic in Już w nowym domu
Nie wiem, co napisać... Biedna Dysia... -
Irysek w DS. Dziękuje wszystkim za pomoc psiaczkowi:)
Elisabeta replied to DORA1020's topic in Już w nowym domu
Piękna wiadomość. Mocno trzymam kciuki za Iryska, za Domek i za wszystko. -
Cały tydzień upałów przed nami, Apsiku... Spokojnej soboty dla Wszystkich stąd.
-
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
Elisabeta replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Musimy jakoś przetrwać te upały, Grzesiu... Spokojnej soboty dla Grzesiowych. -
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
Elisabeta replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Czy Wy też dostajecie jakieś dziwne smsy, jak nie odezwiecie się u Grzesia rano? Dzień dobry, Grzesiu. Spokojnego piątku Wszystkim. -
Irysek w DS. Dziękuje wszystkim za pomoc psiaczkowi:)
Elisabeta replied to DORA1020's topic in Już w nowym domu
Jak dobrze, że Bezdomniaczki mają taką piękną pomoc od Dobrych Ludzi ze Szczebrzeszyna. Spokojnego piątku dla wszystkich Przyjaciół Iryska. -
Dysia odeszła[*] na zawsze:( Zegnaj dobra suniu:(
Elisabeta replied to DORA1020's topic in Już w nowym domu
Spokojnego piątku dla Wszystkich, którzy zaglądają do dzielnej Dysi.