-
Posts
11409 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Elisabeta
-
Irysek w DS. Dziękuje wszystkim za pomoc psiaczkowi:)
Elisabeta replied to DORA1020's topic in Już w nowym domu
Irysku, masz Domek. Kciuki za poniedziałkową podróż. -
Irysek w DS. Dziękuje wszystkim za pomoc psiaczkowi:)
Elisabeta replied to DORA1020's topic in Już w nowym domu
Ciekawe jak wizyta, Irysku?... Masz Domek? -
Tysiu, nawet tak nie myśl! Zawsze piszemy na wątkach, że trzeba czasu, że trzeba cierpliwie czekać. Ale w w przypadku takiego niezwykłego psa jak Mimi to jest szczególnie ważne. Mimisia będzie miała Dom i będziemy tu z radością pisać, że "tak miało być." Przecież nie chcemy powrotu Lisi z adopcji albo tego najgorszego... Żeby zwiała z domu... Spokojnego dnia Mimisiowym.
-
Apsik dostaje to, co nie jest już potrzebne jego kolegom ze Szczebrzeszyna. Po Misiu, teraz pewnie niedługo po Irysku. Czekamy na taki dzień, gdy to Apsiunio zostawi jedzonko dla jakiegoś Bezdomniaka i pójdzie do swojego Domku. Dobrego dnia Wszystkim.
-
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
Elisabeta replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Dzień dobry, Grzesiu. Dobrego dnia Wszystkim stąd. -
Dysia odeszła[*] na zawsze:( Zegnaj dobra suniu:(
Elisabeta replied to DORA1020's topic in Już w nowym domu
Jeszcze w porannym chłodzie wysyłam dobre myśli do Dysi i do wszystkich Dysiowych Przyjaciół. -
Irysek w DS. Dziękuje wszystkim za pomoc psiaczkowi:)
Elisabeta replied to DORA1020's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki za wizytę i Iryska. -
Dysia odeszła[*] na zawsze:( Zegnaj dobra suniu:(
Elisabeta replied to DORA1020's topic in Już w nowym domu
Jagusko, jak fajnie... Dysia będzie miała Przyjaciół wśród ogrodniczej braci. Dzięki Tobie. Nie mam na forum Oaza konta, bo mój ogród to kilka donic na balkonie i doniczki na parapetach... -
Dysia odeszła[*] na zawsze:( Zegnaj dobra suniu:(
Elisabeta replied to DORA1020's topic in Już w nowym domu
Pokaż się o poranku, Dysiu. -
Dysia odeszła[*] na zawsze:( Zegnaj dobra suniu:(
Elisabeta replied to DORA1020's topic in Już w nowym domu
Olenko,... Bo lajków znowu na razie nie mam. Apsikowi, Dorka. Ale to nieważny szczegół. Szczebrzeszyniakowi w potrzebie. -
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
Elisabeta replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Piękne fotki i piękny Grześ. Chyba chłopak chętnie pozuje do zdjęć. Oj, była wielka burza z ulewą w nocy. A poranny spacer bardzo przyjemny i orzeźwiający. A teraz chodzę po okolicy tak: Nareszcie jestem prawdziwą psiarą, bo mam dwa psy. Jedna sunia własna, a druga siostry. Będzie u nas 12 dni. Spokojnego poniedziałku Grzesiowym. -
Dysia odeszła[*] na zawsze:( Zegnaj dobra suniu:(
Elisabeta replied to DORA1020's topic in Już w nowym domu
Dobrze się dzieje u naszej Dysi... Spokojnego poniedziałku Wszystkim.