Jump to content
Dogomania

mdk8

Members
  • Posts

    10839
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by mdk8

  1. ja też zaglądam . Smutno , że takie fajne psy nie mogą znaleźć domów . Argus już dawno powinien grzać dupcie na swojej kanapie.
  2. potwierdzam wpływ na konto Korniczka 140,- z mojego bazarku książkowego .
  3. Mam wpłatę stałej od Pani Ani. Bardzo dziękuję :) Telefon milczy jak zaklęty :(
  4. gdzie pojedzie i ile hotelik ?
  5. Może zapytaj Murki ? Jest u niej dużo psów dogomaniackich. Ja też mam u niej 2 psy.
  6. jakbyś była zainteresowana , którąś z książek to pisz na pw.
  7. ile kasy potrzeba na 6 m-cy na wszystkie pozostałe psy ?
  8. a gmina nie może dołożyć się do hotelów ? Skoro i tak będą płacić schronisku ?
  9. dziękuję już jest :) Marzy mi się dla Devonka dom z przyjaznym pieskiem lub suczką i ludźmi, którzy go pokochają całym sercem do końca życia .
  10. Zapraszam na bazarek :
  11. Dobra decyzja. Nie po to ratujemy ze schronów aby lądowały na podwórkach .
×
×
  • Create New...