a ja nie bardzo rozumiem zaistniałą sytuację. Pies był gminy , która zmieniła schronisko . Wolo zabrały te psy ze schronu w W. aby je ratować i co ? Kto umieścił Torresa i na jakich warunkach w obecnym schronie. ? Kto jest teraz jego prawnym właścicielem i kto za niego płaci ?