mdk8
Members-
Posts
10839 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mdk8
-
Czytam i powiem szczerze , że trochę mnie wkurzają i nie zwracam na nie uwagi. Nie wiem jak Dorota przedstawiała warunki u Beaty ludziom ze swojej " grupy wsparcia" ale ja dobrze wiedziałam gdzie oddaję Devona pod opiekę. I to była moja świadoma decyzja . Po zdjęciach i filmach , które dostałam wiem ,że była dobra. Ja mam ciągły kontakt z Beatą . Zawsze informuje mnie na bieżąco o sprawach dotyczących Devona. Pierwszą rozmowę z rodziną z Katowic przeprowadziłam ja. Kobieta wydawała się konkretna i rzeczowa. Jednak zaznaczyła , że starają się też o innego psa ale opiekunki robią im jakieś problemy. Sami zaproponowali , że mogą podjechać poznać Devona . Beata do nich dzwoniła i umówili się na sobotę. Nie przyjechali i kontakt z nimi się urwał. Możliwe , że jednak wyszło im z tym drugim psem i zrezygnowali z Devona. Dzwoniłam wczoraj i telefon był wyłączony. Nie mam zamiaru więcej tego robić. Dla mnie są spaleni bo wystarczyłby sms , że rezygnują a nie takie zachowanie. Przypomnę się Beacie w sprawie zdjęć i dam Ci znać.
-
Michaś za TM. Dzięki wam chociaż na koniec miał dom i był szczęśliwy.
mdk8 replied to magdaad's topic in Już w nowym domu
Nie miej takich czarnych myśli ;) Najważniejsze żeby był zdrowy. Jak pobędziesz dłużej na dogo to zobaczysz , że tu dzieją cuda :) -
Michaś za TM. Dzięki wam chociaż na koniec miał dom i był szczęśliwy.
mdk8 replied to magdaad's topic in Już w nowym domu
Ktoś coś komuś .... powiedział. Można jechać i sprawdzić jak wygląda opieka w hotelu. Olena napisała ,że podobno ... jest tam 60 psów bo znowu KTOŚ coś... Sylwia była na dogo i są u niej do tej pory psy z dogomanii. Np. Next , który został porzucony przez fundację , Kamyk Kruczuś i kilka innych psów. Nikt nigdy nie miał zastrzeżeń co do opieki nad psami . To była moja propozycja ale przecież nie jest powiedziane , że musi tam jechać. -
Michaś za TM. Dzięki wam chociaż na koniec miał dom i był szczęśliwy.
mdk8 replied to magdaad's topic in Już w nowym domu
Sylwia ma wolontariuszy , którzy jej pomagają w opiece nad psami. https://www.facebook.com/hoteldlapsow/ Wstępnie mam obiecane miejsce . Szczegóły omówię jak będzie taka potrzeba i nie znajdziecie innego miejsca. -
Michaś za TM. Dzięki wam chociaż na koniec miał dom i był szczęśliwy.
mdk8 replied to magdaad's topic in Już w nowym domu
Ula rozmawiałaś z Sylwią ? Bo właśnie miałam do niej pisać . -
Michaś za TM. Dzięki wam chociaż na koniec miał dom i był szczęśliwy.
mdk8 replied to magdaad's topic in Już w nowym domu
Może Sylwia miałaby miejsce . https://pl-pl.facebook.com/pg/hoteldlapsow/about/?ref=page_internal -
Michaś za TM. Dzięki wam chociaż na koniec miał dom i był szczęśliwy.
mdk8 replied to magdaad's topic in Już w nowym domu
napisałam pw do Agat i irenas z prośbą o zajrzenie na wątek. -
ciotki zajrzyjcie proszę
-
>>> BOGUŚ odszedł... MA JUŻ SWÓJ DOM - HOTELIK , W KTÓRYM JEST<<<
mdk8 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
ciotki zajrzyjcie proszę