Jump to content
Dogomania

mdk8

Members
  • Posts

    10839
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by mdk8

  1. Kupię książkę Znamiona Kaina
  2. Niech te Święta, tak wspaniałe, będą całe jakby z bajek, niechaj gwiazdka z nieba leci. niech Mikołaj tuli dzieci, biały puch niech z góry spada, niechaj piesek w nocy gada. niech choinka pachnie pięknie, no i radość będzie wszędzie! Zdrowych , spokojnych i radosnych Świąt w gronie rodzinnym .
  3. Niech te Święta, tak wspaniałe, będą całe jakby z bajek, niechaj gwiazdka z nieba leci. niech Mikołaj tuli dzieci, biały puch niech z góry spada, niechaj piesek w nocy gada. niech choinka pachnie pięknie, no i radość będzie wszędzie! Zdrowych , spokojnych i radosnych Świąt w gronie rodzinnym .
  4. Niech te Święta, tak wspaniałe, będą całe jakby z bajek, niechaj gwiazdka z nieba leci. niech Mikołaj tuli dzieci, biały puch niech z góry spada, niechaj piesek w nocy gada. niech choinka pachnie pięknie, no i radość będzie wszędzie! Zdrowych , spokojnych i radosnych Świąt w gronie rodzinnym .
  5. Niech te Święta, tak wspaniałe, będą całe jakby z bajek, niechaj gwiazdka z nieba leci. niech Mikołaj tuli dzieci, biały puch niech z góry spada, niechaj piesek w nocy gada. niech choinka pachnie pięknie, no i radość będzie wszędzie! Zdrowych , spokojnych i radosnych Świąt w gronie rodzinnym .
  6. Niech te Święta, tak wspaniałe, będą całe jakby z bajek, niechaj gwiazdka z nieba leci. niech Mikołaj tuli dzieci, biały puch niech z góry spada, niechaj piesek w nocy gada. niech choinka pachnie pięknie, no i radość będzie wszędzie! Zdrowych , spokojnych i radosnych Świąt w gronie rodzinnym .
  7. będę robiła w styczniu . Dam znać jak jeszcze aktualne. Dziękuję :)
  8. Wiadomość z DS Waldka :) " ...Waldek trzyma się bardzo dobrze, ma apetyt, z wypróżnianiem nie ma problemu. Pięknie chodzi na smyczy przy nodze i w domu reaguje na swoje nowe imię, na zewnątrz jeszcze nie do końca. W domu jest mega grzeczny jak nas nie ma. Nic nie niszczy, grzecznie leży, śpi lub troszkę pochodzi, ale nie wskakuje na sofy, świnkami morskimi też nie bardzo się interesuje i nie szczeka ( w ogóle). Kochany chłopak:) Jak rano wstajemy w weekend i w tygodniu to macha ogonem na nasz widok tak jakby za chwile miał mu odpaść:) Łukasza trochę się jeszcze boi - widocznie ma to związek z jakimś mężczyzną, który mógł mu kiedyś coś zrobić, stąd jest strachliwy przy mężu. Ale to wyleczymy. Dobrze, że przy mnie w ogóle się nie boi. Chodzi za mną jak cień:) A jak długo mnie nie ma w salonie to mnie szuka po mieszkaniu;) Jeśli chodzi o spacery: pierwszy raz wypuściłam go na ogrodzony wybieg tydzień po tym jak go przywieźliśmy do Tychów. Był taki szczęśliwy i radosny! Ogon do góry, obwąchał cały wybieg, pochodził, pozwiedzał nawet poznał koleżankę:) Po tym razie za dwa dni znów był na wybiegu, poznał kolejne psiaki i .... od tej pory codziennie lub co drugi dzień jest na wybiegu albo na długim godzinnym spacerze:) Za każdym razem jak jesteśmy na wybiegu to poznaje nowe pieski z którymi cudowanie się dogaduje, biega szczęśliwy, skacze, wącha teren, bawi się - jest mu dobrze, a nam z nim:) W ten weekend został wykąpany i wyczesany - to aż prawie zasnął tak mu było dobrze - i to mąż go czesał! W piątek i sobotę ostatnią (wtedy kiedy wysłałam Paniom zdjęcie) byliśmy u mojej mamy. Był taki grzeczny, dostał kiełbaski i w ogóle nikt by nie przypuszczał że w mieszkaniu jest pies, bo jest taki cichy i w ogóle nie szczeka. Trafił nam się kolejny anioł:D A! Jazda autem nie stanowi dla niego problemu z wchodzeniem do auta radzi sobie elegancko. Pewnego dnia odwiedziła nas moja siostra z półroczna córeczka. Bardzo był zainteresowany, bo małe dzieci ślicznie pachną i pewnie to go zaciekawiło. Myślimy z mężem, że będzie można już zmienić zapis na chipie, że właścicielami jesteśmy teraz MY - bo nie zamierzamy oddawać psiaka nikomu!!! - Jest nasz na zawsze:) Filmiki i więcej zdjęć poproszę męża żeby zrzucił na kompa i podesłał w niedługim czasie. Ja też postaram się odezwać za jakiś czas. A tymczasem pozdrawiamy serdecznie z Tychów życząc radosnych, rodzinnych Świąt:) Monika i Łukasz " Myślę ,że po takich wiadomościach można już zmienić tytuł :)
  9. Dziękuję . Jest na koncie Julci. Wczoraj wpłynęło 50,- od mar.gajko . Dziękuję :)
  10. Dzisiaj Devonek/Waldek był z wizytą u mamy Pani Moniki . Jutro będzie więcej wiadomości.
  11. Byron ostatni pies z drugiej sesji . Długo musiał biedak czekać ale się doczekał . :)
  12. Proszę o chwilę cierpliwości. Jak tylko dostanę obiecane dzisiaj wiadomości na maila to dam znać .
  13. Ja zaglądam ale cóż mogę ? Sama mam oneczkę Julcię w hoteliku , której nikt nie chce bo ma 10 lat :( Na FB udostępniam Dragona tyle mogę na dzień dzisiejszy. Jak będzie trzeba to wspomogę psiaka groszem tylko dajcie znać.
  14. Dzisiaj na konto Korniczka wpłynęły pieniądze z bazarku Mazowszanki w kwocie 147,50 . Dziękuję Małgosiu :) Saldo Korniczka wynosi 0,- :)
  15. Dzisiaj piękny prezencik dotarł na konto Julci. Ślicznie dziękuję maarit za wpłatę 50,-
  16. Słyszałam ,że skarpeta bierze pod swoje skrzydła owczareczkę z martwym płodem , To prawda ?
  17. na konto Devonka wpłynęło 26,- ostatnia część z baz. bela51 . Ślicznie dziękuję .
  18. Faktycznie ludzie beznadziejni . Trzeba bidulkę szybko zabrać bo skrzywdzą ją jeszcze bardziej :(
  19. Ciotki z Zamościa . Na FB poszukują pomocy do złapania psiaka w lesie. Małgorzata Lisicka 17 godz. · PILNE !!! ZAMOŚĆ i okolice !!! Paweł Plenkiewicz może zabrać osoby z Lublina i okolic Ja z Zamościa i okolich SZUKAMY OSOB do pomocy przy złapaniu psiaka!!! Jest zimno,pada snieg,chwycił mróz. Pomóżcie Szukamy osob do pomocy w odlowieniu!!!! Wtorek 8.00-9.00 Mokre k/Zamościa
×
×
  • Create New...