Jump to content
Dogomania

mdk8

Members
  • Posts

    10834
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by mdk8

  1. Do hotelu czy DS ? Tolu ile psów mniej więcej jest teraz w schronie ?
  2. Też myślałam o tym schronie. Cieszę się ,że jest ktoś kto pomaga w wyciąganiu z niego psiaków.
  3. Nowa wpłata od elficzkowej 90,- stała III + jedn. Dziękuję :)
  4. Iza z FB: " Dominika Andrzejewska jesli ktos chciałby dalej wpierac ogłoszenia promowane na olx psom i z wojtyszek piszcie do mnie w schronisku jasionka jest sporo psow przeniesionych z wojtyszek daja pod opieke fundacji czy na dt"
  5. Wpłata 23.02.21 r. - 10,- od seramanias . Dziękuję :)
  6. Pod Warszawą jest hotelik Kadif w Halinowie. Był kiedyś na dogo. https://kadif-hotel-dla-psow.business.site/
  7. Na razie dam 20,- jednorazowo . Później zobaczę jak stoję z finansami i coś pokombinuję :)
  8. Skoro Quatro nie potrzebuje już kasiorki :) to przenoszę swoją deklarację na tego biedaka. Cudownie by było gdyby udało się po kolei pomóc wszystkim "mieszkańcom " tego boksu . Takie ciche marzenie :(
  9. na koncie mam 30,- /10.02/ od siostry elficzkowej. Dziękuję :)
  10. Ciotki mające FB udostępniajcie proszę mój post : https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1705369456299562&id=100004795710824
  11. Szaguś otrzymał 40,- od cioci Marzenki. Dziękuję :)
  12. Mój Roki od czasu do czasu ma takie krosty , które gryzie. W zeszłym roku tak rozgryzł ,że wdał się stan zapalny i był na antybiotyku. Teraz właśnie leczymy kolejne trzy , które wylazły . Smarujemy dwa razy dziennie kremem LORINDEN N. Pomaga.
  13. Nowe wpłaty : elficzkowa 70,- stała II + jednorazowa Anula 20,- stała II Dziękuję .
  14. Jestem u psiaka. Ogólnie to cały ten boks to jedno wielkie nieszczęście :( Bardzo się cieszę ,że kolejny biedak opuści to miejsce .
  15. tak. Już tam lecę :)
  16. No 10-ciu lat to on na pewno nie ma . Nie oddałabym psa osobie która nie umie udowodnić , że to jego pies a tym bardziej , który nie wie ile pies ma lat .
  17. Jakby ktoś zdecydował się go wyciągnąć dam 20,- stałej.
  18. o tym samym pomyślałam - tak robi OTOZ Suwałki i pomaga schroniskom na Podlasiu. Może dałoby radę dogadać się ze schroniskiem aby przyjmowali takie dary . Wpuścili już wolontariat więc może i na to by się zgodzili.
×
×
  • Create New...