mdk8
Members-
Posts
10835 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mdk8
-
dam 10,- stałej
-
Amor trafił do DS, teraz już za TM........
mdk8 replied to IKA & SONIA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
i może dopiszcie w tytule wątku jego imię???:lol: -
co tu tak cicho???????
-
Lusia pobiegła za TM...choroba zwyciężyła :(
mdk8 replied to Hope2's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ja też poproszę nr. konta- wspomogę ile mogę... A imię może MISIA ? -
[COLOR=#000000][FONT=Tahoma][I][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/misc/quote_icon.png[/IMG] Zamieszczone przez [B]mdk8[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=20427459#post20427459"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL] jak [COLOR=#417394]Tropik[/COLOR] finansowo? [B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][SIZE=4][FONT=comic sans ms]małgorzata agnieszka k.....to ja...[/FONT][/SIZE][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][SIZE=4][FONT=comic sans ms]pamiętam i będą następne wpłaty[/FONT][/SIZE]:lol: [/I][/FONT] [/COLOR] [COLOR=#000000]tu już wiemy kto to wpłaca i bardzo dziękuję , [/COLOR][COLOR=#417394]Tropik[/COLOR][COLOR=#000000] już finansowo bezpieczny ! faktycznie już sobie przypomniałam, że Tropik bezpieczny, przepraszam za zamieszanie ale tyle psiakom już tu staram się pomóc,że powoli się gubię[/COLOR];)[COLOR=#000000] [/COLOR]
-
Badi-nie mamy pieniędzy na hotelik!!Wykruszyły się deklaracje..
mdk8 replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
co u psiaczka? -
jak Tropik finansowo? [B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][SIZE=4][FONT=comic sans ms][COLOR=#000000]małgorzata agnieszka k.....to ja...[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][SIZE=4][FONT=comic sans ms][COLOR=#000000]pamiętam i będą następne wpłaty[/COLOR][/FONT][/SIZE]:lol:
-
dobry wieczór Zenusiu
-
Amor trafił do DS, teraz już za TM........
mdk8 replied to IKA & SONIA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
mój psiak o bardzo wrażliwym żołądku jest na royalu i jest ok. sklep kar-ma.pl często ma royala w promocji. -
Bongo łagodny 4 letni psiak w typie astka już w SWOIM DOMKU !!!!!!!
mdk8 replied to Mysza2's topic in Już w nowym domu
ale on jest śliczny:lol: -
o matko!! trzeba je ratować!!!!!!!!!!
-
[quote name='Marinka']Naprawdę chciałaś zadeklarować miesięczną ? a może miejsce u siebie? kwota o której czytasz w rozliczeniu dotyczy dwóch psiaków, nie jednego Ago[/QUOTE] Dziękuję za konkretną odpowiedź. Wyżej napisałam, że nie czytałam całego wątku stąd wynikło moje pytanie. Myślałam, że jest to opłata za jednego psa. Jeżeli są to dwa psiulki to ok. Stałej nie mogę. Mam na dogo 3 stałe i z 15 od czasu do czasu, jednak w miarę możliwości pomogę i tym psiakom. Możliwe, że będzie to raz w miesiącu ale nie obiecuję na pewno. Jeżeli dane do przelewu z początku wątku /właśnie doczytałam/ są aktualne to jutro przeleję moją pierwszą wpłatę. P.S. w tytule wątku jest imię tylko jednego psa.
-
to ja zadałam proste pytanie na które chciałam dostać odpowiedź- a interesuje mnie to dlatego, że wiem jak trudno jest uzbierać co miesiąc taką kwotę i zastanawiałam się nad pomocą i chciałabym wiedzieć na co by szły między innymi moje pieniądze - ale skoro zadałam niewygodne pytanie to przepraszam i spadam stąd.
-
Bongo łagodny 4 letni psiak w typie astka już w SWOIM DOMKU !!!!!!!
mdk8 replied to Mysza2's topic in Już w nowym domu
wysłałam dzisiaj 10,- za luty . Tyle będzie stałej , niestety więcej już nie dam rady:-(. -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
mdk8 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
pinczerka masz rację. Mnie też szlak trafia jak ktoś adoptuje psa a za tydzień go oddaje bo np. zrobił siusiu tam gdzie nie trzeba. Pisałam już na którymś wątku, że m[COLOR=#000000]ój pies adoptowany ze schroniska/ w typie owczarka/ przez dwa tygodnie zjadł dwa kontakty, słuchawkę od wideofonu, 4 domowe wycieraczki i 2 strucle z serem. Ponadto 3 razy zrobił kupę na jasny dywan. Wył i szczekał jak nas nie było w domu. Po 2 tygodniach wszystko się uspokoiło i od roku mamy najcudowniejszego psa na świecie. Chociaż do dzisiaj strasznie obszczekuje wideofon jak ktoś zadzwoni. Wiadomo,że każdy pies ze schroniska jest po różnych przejściach i trzeba czasu aby przyzwyczaił się do zmiany w swoim życiu. Każda osoba adoptująca takiego psa powinna być tego świadoma. Czytałam na stronie jednej z Fundacji, że jedna Pani oddała psa po dwóch dniach bo ośmielił się napić wody z sedesu. Głupota ludzka nie zna granic.......[/COLOR] -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
mdk8 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
[COLOR=#000000]Dżdżowniś przepraszam bardzo od kiedy to jakiekolwiek "kopanie, szturchanie nogą i szarpanie psa" to metody behawiorystyczne? Nie wiesz,że agresja budzi agresję ? Również usypianie psa to nie metoda..........agresywnych ludzi też byś usypiała????? Wejdź sobie na stronę Centaurus i poczytaj jak behawioryści uratowali dwa agresywne psy z wyrokami śmierci /HUGO i SAHIB/. [/COLOR] [COLOR=#000000][/COLOR] -
>>>Szariczek już nie cierpi, odszedł spokojnie...<<<
mdk8 replied to Olena84's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ja też już jestem -
Super rasowy owczarek niemiecki błąka się koło Wilgi
mdk8 replied to desdur's topic in Owczarek niemiecki
Co się dzieję z psiakiem?