Jump to content
Dogomania

mdk8

Members
  • Posts

    10839
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by mdk8

  1. może można ustalić telefon na podstawie adresu z przelewów i dowiedzieć się?
  2. [quote name='Martuchny']w końcu mam chwilę, żeby wstawić ;) [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-xm3BiM-qWB0/UWny-1GSuYI/AAAAAAAAE4w/dSjkvScScic/s800/IMG_0199.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-V30wqmMd_Vc/UWny_RpKyVI/AAAAAAAAE4w/iHGs90smafE/s640/IMG_0196.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-Wh8M01Ypugo/UWnzAkZPbnI/AAAAAAAAE4w/4KETdil-Rkw/s640/IMG_0201.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-3Wf9KepRlpU/UWnzG7TsFtI/AAAAAAAAE4w/ksPngvwyEsc/s800/IMG_0205.JPG[/IMG] one mają takie jasne oczy ;)[/QUOTE] i dlatego są "wyjątkowe i niepowtarzalne" PRZECUDNE
  3. Podzielam Twoje obawy. Nie przestałaby płacić nie uprzedzając. Wiadomo,że są różne sytuacje ale w tym przypadku prawie na pewno coś się stało.....
  4. postaram się coś dorzucić psiaczkowi
  5. ja swojemu wpycham w parówki
  6. Oby tak dalej. Może poczuje,że został pokochany i on też pokocha, i nie będzie już chciał uciekać?:lol:
  7. i ja też jestem. Koniecznie trzeba mu pomóc. On nie może tak żyć. Poproszę nr. konta. Ten DT co się zgłosił to sprawdzony?
  8. co słychać u Zacharka?
  9. może nie będzie tak źle. Trzeba mieć nadzieję. Wygląda ślicznie i widać, że jest szczęśliwy.
  10. oglądałam zdjęcia na Fb- są trochę mniejsze od mojego mix onka i po prostu piękne:loveu:
  11. zaglądam w niedzielne popołudnie do pięknego psiulka:lol:
  12. bardzo się cieszę, że teraz będzie miał szansę na leczenie i oby lepsze życie:lol:
  13. Popieram, Żeby ktoś nie zarzucił działania na szkodę hotelu bezpodstawnie.
  14. przeczytałam o tej obroży i powiem szczerze, że to niegłupi pomysł. Pies opuściwszy 1-szą strefę uruchamia sygnał dźwiękowy i to daje czas opiekunowi na reakcję. Może warto o tym pomyśleć?
  15. co się z nim stanie jak nikt go nie zechce?:-(
  16. o matko. Jak on bardzo musiał kochać swojego poprzedniego opiekuna, że po tak długim czasie czeka "pod sklepem". Mam nadzieję, że jednak się przyzwyczai i pokocha nowych opiekunów, i już nie będzie chciał od nich uciekać.
  17. [quote name='Olena84']a pani nie odbiera ode mnie telefonu... dzwonilam do pana Gabrysia, ale do niego nie dzwonila...[/QUOTE] nie wróży to najlepiej:shake:
  18. [quote name='Poker']A może on piszczał i chciał się uwolnić , bo pańcio zniknął mu z oczu i chciał za nim biec. Może już zrozumiał ,że ktoś go pokochał.[/QUOTE] o tym samym pomyślałam:lol:
  19. [quote name='ewunian']Dokładnie, w tych pierwszych boksach. Zauważyłam go dzisiaj dopiero jak wyciągnęłyśmy cały boks na spacer, dziś już zastraszony w budzie siedział... Już pogryziony... Jak będziecie jutro w schronie, zwróćcie uwagę na "piękne" pisemko przylepione na drzwiach szatni... od dyrekcji dla wolontariuszy :([/QUOTE] o rany , dlaczego w takim przypadku nie jest pies przenoszony do innego boksu?
  20. [quote name='luka1']czy poraziły was te rachunki że nikogo tu nie widzę? To tylko połowa kosztów.[/QUOTE] ja przez rok: na operację mojego psa i leczenie dolegliwości żołądkowych wydałam 2000,- a czeka mnie jeszcze wydatek na operację jego przepukliny, więc nie przerażają mnie już takie rachunki:lol:
  21. kiedy będzie miał operację? Dorzucę coś maluchowi ale dopiero po 26-tym. poproszę nr. konta.
  22. temu drugiemu Tofikowi zmieniliście imię na Tobi?
×
×
  • Create New...