mdk8
Members-
Posts
10839 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mdk8
-
Borysek już w DS:):) Pozostał dług w hoteliku u ZUZIM:(
mdk8 replied to Ladymonia0610's topic in Już w nowym domu
ok. bo ja już zapłaciłam -
Borysek już w DS:):) Pozostał dług w hoteliku u ZUZIM:(
mdk8 replied to Ladymonia0610's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ladymonia0610']Pewnie! Dziękuje .Zdjęcia podeślę i text. Dzięki;*;*[/QUOTE] Borysek podesłany? -
[quote name='anett'][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images47.fotosik.pl/1809/32ec4eebf6214ae2med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images47.fotosik.pl/1809/22a6a01b41fe77c6med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images42.fotosik.pl/856/b98cef7900ffe927med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images39.fotosik.pl/2028/40c8812b45c5b9e4med.jpg[/IMG][/URL] Maja mogłaby zostać w hotelu u missieek ale potrzebuje deklaracji - koszt 12zł/dobę + odrobaczenie, szczepienia, odpchlenie bardzo proszę o szansę dla suni...[/QUOTE] tak tu jest napisane
-
cioteczki bardzo proszę zajrzyjcie, potrzebna pomoc chcą zabić psa- czas mu się kończy :-( [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242853-Stefan-ma-tydzie%C5%84-je%C5%9Bli-do-6-maja-nie-nazbiera-na-hotel-zostanie-u%C5%9Bpiony!!!?p=20805061#post20805061[/URL]
-
LORINKA rozpaczliwie szukamy finansów na operacje.
mdk8 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
mojego psa czeka operacja przepukliny i szacowany koszt 250-300,- więc faktycznie 700,- to duuuuuuuuuuża przesada. -
Amor trafił do DS, teraz już za TM........
mdk8 replied to IKA & SONIA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
cioteczki przepraszam ale potrzebna pomoc na cito, czas się kończy chcą zabić psa http://www.dogomania.pl/forum/threads/242853-Stefan-ma-tydzie%C5%84-je%C5%9Bli-do-6-maja-nie-nazbiera-na-hotel-zostanie-u%C5%9Bpiony!!!?p=20805061#post20805061 -
Jaworku przepraszam bardzo ale chcą zabić psa, potrzebna pomoc a czasu coraz mniej [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/242853-Stefan-ma-tydzie%C5%84-je%C5%9Bli-do-6-maja-nie-nazbiera-na-hotel-zostanie-u%C5%9Bpiony!!!?p=20805061#post20805061"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242853-Stefan-ma-tydzie%C5%84-je%C5%9Bli-do-6-maja-nie-nazbiera-na-hotel-zostanie-u%C5%9Bpiony!!!?p=20805061#post20805061[/URL]
-
Karo staruszek olkuszak z tętniakiem- odszedł 21.05.2013 za TM
mdk8 replied to bea100's topic in Już w nowym domu
przepraszam bardzo ale proszę zajrzyjcie [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/242853-Stefan-ma-tydzie%C5%84-je%C5%9Bli-do-6-maja-nie-nazbiera-na-hotel-zostanie-u%C5%9Bpiony!!!?p=20805061#post20805061"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242853-Stefan-ma-tydzie%C5%84-je%C5%9Bli-do-6-maja-nie-nazbiera-na-hotel-zostanie-u%C5%9Bpiony!!!?p=20805061#post20805061[/URL] chcą zabić psa -
ciotki pomocy chcą zabić psa [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/242853-Stefan-ma-tydzie%C5%84-je%C5%9Bli-do-6-maja-nie-nazbiera-na-hotel-zostanie-u%C5%9Bpiony!!!?p=20805035#post20805035"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242853-Stefan-ma-tydzie%C5%84-je%C5%9Bli-do-6-maja-nie-nazbiera-na-hotel-zostanie-u%C5%9Bpiony!!!?p=20805035#post20805035[/URL]
-
Ogromny,GUZ już po operacji ! Zbieramy na karmę i sterylizację!
mdk8 replied to auraa's topic in Już w nowym domu
ciotki pomóżcie chcą zabić psa [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/242853-Stefan-ma-tydzie%C5%84-je%C5%9Bli-do-6-maja-nie-nazbiera-na-hotel-zostanie-u%C5%9Bpiony!!!?p=20805035#post20805035"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242853-Stefan-ma-tydzie%C5%84-je%C5%9Bli-do-6-maja-nie-nazbiera-na-hotel-zostanie-u%C5%9Bpiony!!!?p=20805035#post20805035[/URL] -
Rudego Misia już nie ma..........
mdk8 replied to AleksandraF's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
odnoszę powoli wrażenie, że same piętrzycie trudności. Albo chcecie psiakowi pomóc albo nie. Skoro boicie się stracić go z oczu to lepiej,żeby dalej się błąkał? Chyba zdajecie sobie sprawę,że znaleźć DS dla chorego psa to cud. Podejmijcie konkretne decyzje bo czas dla tego psa działa na niekorzyść. Jest na dogo wiele wątków gdzie sytuacja wydaje się beznadziejna a jednak udaje się pomagać bidom w potrzebie. -
Lusia - mix beagla już w swoim nowym DS w Szczecinie
mdk8 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
oczywiście, że zaglądamy :lol: serducho się raduje czytając taaaakie wspaniałe wiadomości. To ostatnie zdjęcia-bombowe:evil_lol: -
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
mdk8 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
już po wizycie u weta? -
ryż raczej powinien "ściskać" stolec.
-
Corso - zbieramy na karmę, weta i szukamy domu :)
mdk8 replied to Maciek777's topic in Już w nowym domu
piękny pyszczek, uszka ma tak samo "złamane" jak mój niuniek. -
Beścik nareszcie wyleguje się w swoim domku!!!
mdk8 replied to natalau99's topic in Już w nowym domu
a są jakieś szanse na odzyskanie wzroku? -
Beścik nareszcie wyleguje się w swoim domku!!!
mdk8 replied to natalau99's topic in Już w nowym domu
przybywam na zaproszenie , pomogę pod konie maja. Ponieważ nie dam rady przeczytać całego wątku to mam pytanie czy ślepota małego jest nieodwracalna i czy całkowita? -
na bazarku już byłam- fajne ciuchy niestety nie mój rozmiar.
-
poproszę nr. konta może uda mi się wyskrobać jakiś grosik. W tytule wątku jest " Szczęściara-ma-już-wspaniały-DS" - co to znaczy?
-
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
mdk8 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
teraz to chyba waży sporo mniej. -
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
mdk8 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
konto już dostałam. Jutro zrobię przelew. Faktycznie może potrącony albo niestety "skopany". -
Rudego Misia już nie ma..........
mdk8 replied to AleksandraF's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
trzeba go szybko dać na DT. To miejsce co miałyście zaklepane aktualne? -
Corso - zbieramy na karmę, weta i szukamy domu :)
mdk8 replied to Maciek777's topic in Już w nowym domu
Mój Artas jak widzi chomika u mnie na rękach to się dziwnie patrzy i oblizuje.:evil_lol: