no właśnie. Dwa tygodnie szybko minął i trzeba postanowić co dalej. Gdybyśmy wiedzieli ile Państwo mogą przeznaczyć na pomoc suni to można by pomyśleć o zostawieniu jej u Amadorki bo cena przystępna.
do tej pory wpłacałam na konto Agnieszki ale widzę ,że rozliczenie troszkę kuleje i nie jest uaktualniane. Mam pytanie może od sierpnia lepiej wpłacać na konto sylwiaso? Proszę o odpowiedź bo nie wiem co robić.
cioteczki kochane błagam zajrzyjcie chociaż na chwilkę http://www.dogomania.pl/forum/threads/246527-Zosta%C5%82y-Dwa-starszaki-nie-poradz%C4%85-sobie-%28%28-POM%C3%93%C5%BB-OG%C5%81ASZA%C4%86-%21%21%21/page2