Jump to content
Dogomania

mdk8

Members
  • Posts

    10846
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by mdk8

  1. kochane cioteczki zajrzyjcie proszę do schorowanych staruszków, które chcą jeszcze zaznać troszkę szczęścia przed śmiercią. http://www.dogomania...brzydki-na-dom/
  2. kochane cioteczki zajrzyjcie proszę do schorowanych staruszków, które chcą jeszcze zaznać troszkę szczęścia przed śmiercią. http://www.dogomania.com/forum/topic/143221-tolek-za-stary-za-wielki-za-brzydki-na-dom/
  3. kochane cioteczki zajrzyjcie proszę do schorowanych staruszków, które chcą jeszcze zaznać troszkę szczęścia przed śmiercią. http://www.dogomania.com/forum/topic/143221-tolek-za-stary-za-wielki-za-brzydki-na-dom/
  4. kochane cioteczki zajrzyjcie proszę do schorowanych staruszków, które chcą jeszcze zaznać troszkę szczęścia przed śmiercią. http://www.dogomania.com/forum/topic/143221-tolek-za-stary-za-wielki-za-brzydki-na-dom/
  5. kochane cioteczki zajrzyjcie proszę do schorowanych staruszków, które chcą jeszcze zaznać troszkę szczęścia przed śmiercią. http://www.dogomania.com/forum/topic/143221-tolek-za-stary-za-wielki-za-brzydki-na-dom/
  6. kochane cioteczki zajrzyjcie proszę do schorowanych staruszków, które chcą jeszcze zaznać troszkę szczęścia przed śmiercią. http://www.dogomania.com/forum/topic/143221-tolek-za-stary-za-wielki-za-brzydki-na-dom/
  7. kochane cioteczki zajrzyjcie proszę do schorowanych staruszków, które chcą jeszcze zaznać troszkę szczęścia przed śmiercią. http://www.dogomania.com/forum/topic/143221-tolek-za-stary-za-wielki-za-brzydki-na-dom/
  8. kochane cioteczki zajrzyjcie proszę do schorowanych staruszków, które chcą jeszcze zaznać troszkę szczęścia przed śmiercią. http://www.dogomania.com/forum/topic/143221-tolek-za-stary-za-wielki-za-brzydki-na-dom/
  9. kochane cioteczki zajrzyjcie proszę do schorowanych staruszków, które chcą jeszcze zaznać troszkę szczęścia przed śmiercią. http://www.dogomania.com/forum/topic/143221-tolek-za-stary-za-wielki-za-brzydki-na-dom/
  10. kochane cioteczki zajrzyjcie proszę do schorowanych staruszków, które chcą jeszcze zaznać troszkę szczęścia przed śmiercią. http://www.dogomania.com/forum/topic/143221-tolek-za-stary-za-wielki-za-brzydki-na-dom/
  11. to są psy leżące , w cenie jest pobyt i karma + podstawowe zabiegi - info z fb https://www.facebook.com/events/716690975085368/?fref=ts
  12. trzymam kciuki za oba słoneczka i mam nadzieję ,że jeszcze troszkę będą się cieszyć życiem " na wolności" tak jak było z tymi psiakami : http://www.dogomania.com/forum/topic/110318-dziadziu%C5%9B-bregu%C5%9B-spaceruje-po-%C5%82%C4%85kach-za-tm-razem-z-baltisiem/?hl=brego
  13. cieszę się , że Tolus będzie bezpieczny i mam nadzieję ,że Maniuś też będzie. A co do stwierdzeń o nowotworze to tak do końca nie wierzę schroniskowym diagnozom.
  14. a Fundacja przytulpsa.pl może maja jakiś sprawdzony h. lub DT który ma doświadczenie w opiece nad takimi psiakami? FUNDACJA „PRZYTUL PSA” Tel: 503 069 502 E-mail: [email protected]
  15. Mam namiary do h. pod W-wą , Joasia właścicielka chce znać bliższe szczegóły na temat stanu zdrowia Tolka / wstępnie nakreśliłam jej sytuację/ 502 708 954
  16. dziuniek Na dogo w zeszłym roku były psy , które miały wyrok śmierci bo stare i chore- jeden nie chodził. zuzlikowa umieściła je w hoteliku , który się nimi opiekował i ten nie chodzący owczarek stanął na łapy. zuzlikowa od stycznia nie bywa na dogo ale mam ją w znajomych na fb i tam są jej namiary. Spróbujcie może ten hotelik będzie mógł przyjąć Tolka i odpowiednio się nim zaopiekować. Roma : 506 479 242 [email protected]
  17. może wózeczek by mu pomógł i rehabilitacja np. bieżnia wodna ?
  18. albo tutaj: https://www.facebook.com/pages/Centrum-Adopcyjne-Lecznicy-Ada/1415463042024759?sk=info
  19. a może tu by pomogli? https://www.facebook.com/CPZ.TRIP/info Jadźwingów 20/37 02-692 Warsaw, Poland Numer telefonu 506 731 381 , 504 627 404 E-mail [email protected] , [email protected] , [email protected] , [email protected] Strona internetowa http://www.cpz.org.pl
  20. z FB wiadomość od Sylwii : " Kruczunio miał gości, byli u niego w odwiedzinach P.Tereska i p.Irenka z mężem z Warszawy.Czekamy na focie to zaraz wstawimy "
  21. melduję się u sunieczki. Poproszę nr. konta ale będę mogła pomóc dopiero w przyszłym tygodniu.
  22. może Sylwia będzie miała miejsce ? http://www.dogomania.com/forum/topic/76563-pensjonat-dla-piesk%C3%B3w/?hl=%20pensjonat%20%20lasku%20%20brzozowym
  23. masz rację. Trzeba działać szybko bo wetka "dostanie" polecenie i zrobi swoje..... ten schron nie słynie z należytego leczenia zwierząt.
×
×
  • Create New...