Jump to content
Dogomania

Hope2

Members
  • Posts

    10073
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Hope2

  1. Mówisz? zapakuję doopki w gatki i jak bedzie cieplutko, to pójdziemy szykować grządki na rzodkiewkę, sałatę i szczypiorek :D
  2. O-i tu pochwalę Dziadeczka :D super madry facet z niego-wczoraj był na dworze bez smyczy i ani raz nie spróbował uciec :) bardzo się pilnuje, gdzie ja tam on. I chyba...woli być na smyczy? boi się,że się zgubi? Nic to-poćwiczymy odwagę :) No i pokochał Księcia całym serduszkiem-nie gniewa się za nic-za nadepnięcie, za to,że Ksiąze go w paszę zamiast piłki złapie-taaaki zachwyt w oczętach! No i nauczył się pięknie skupiać uwagę (pewnie nie tyle na mnie jako na mnie ale raczej na mnie-władcy ciasteczek). Spróbujemy się pouczyć podstawowych komend :D
  3. ulv się do mnie wybiera, tylko chyba jeszcze nie wie kiedy ;) a pamporki potrzebne-staram się jak najrzadziej zakładać-raz,żeby się nie odparzył,a dwa...chyba bardziej się pilnuje bez gatek? mam nadzieję,że jak już w końcu zrobi się ciepło, to i surkanie się albo skończy albo ograniczy. Bo Dziadek doskonale wie,że sika. Im więcej jesteśmy na dworze tym więcej załatwia się tam (może dlatego,że za kazdym razem ciacho dostaje?)
  4. Mało nas teraz tutaj-ale pogoda taka piękna...że szkoda w domu siedzieć...W sobotę byliśmy prawie 5 godzin z Bulbem, Hadesem i Backym na dworze-luzem :D graliśmy w piłkę, przeciągaliśmy linę, rzucaliśmy zabawki, patyki i bawiliśmy sie w ganianego-chłopkaki po powrocie do domu padli jak kawki, a my poszliśmy na spacer z Tolkiem i Bilbem. Księciunio raz zamiast piłki złapał w zęby Dziadka...i rzucił...a Dziadek? kocha go miłością nierzytomną, chyba głupol myśli,że jak się podłoży pod Księcia, kiedy ten upada, to ...pomaga? Hades cudnie zaprasza Księcia do zabawy-zabiera zabawkę i czeka,aż Bulbo się ruszy i z wrzaskiem go pogni :D Tarzali się w trawie, zamordowali ozdobne dynie...nasiona rozrzucili po całym podwórku... Dzisiaj byliśmy trochę krócej-Książę uznał,że jak już ma na dworze poduszkę, to będzie się plażował na słonku :) Z tego wszystkiego-Książę otarł sobie łapki i wieczorem już nie bardzo chciał spacerować :( No i pochwalę go-dzisiaj chyba z okazji Dnia Kobiet ani raz nie nasikał w domu :D Dziadek nie wytrzymał tylko raz-ale to się nie liczy, prawda?
  5. Taa...akurat trafił na zakapiora...tylko wiecie-dla niego dom zdecydowanie bez kotów. Bo on nie goni z miłości. On ma zapędy mordercze-ten wzrok, to kłapanie paszczą...na szczeście koty głupie nie są i wiedzą jak blisko mogą podejsć,żeby go irytować, a on jest zbyt niezgrabny,żeby do nich doskoczyć...
  6. Taa...z nowości-Książę dostał po twarzy od kocura. Na nic tłumaczenia moje i prośby-NIE WTYKAJ DZIOBA POD AUTO-nie, on wie lepiej, on chce i koniec. Trafił w końcu na kocura-zakapiora. Kocur uczciwie ostrzegał-warczał, parskał, najpierw lekko łapą zdzielił. Nie-Bulbo MUSI. Więc dostał bęcki od kocura. jeżeli myślicie,że to go rozumu nauczyło-jesteście w błędzie. Bulbo biegał wkoło samochodu przez godzinę (no ja chcąc nie chcac za nim). Kocur...siedział na ulicy z głupią miną. A Bulbo...Bulbo biegał wkoło auta szukając odwetu na kocie. W efekcie-nie miał czasu zrobić co trzeba na dworze-to zrobił w domu. Sioo i koo. Rano-powtórka z rozrywki. Pojechałam do sklepu, kupiłam neutralizator zapachów-sorry, ale sioo Księcia nie chce pachnieć fiołkami. Dodatkowo dokupiłam zabawki-piszczącą wielką kość (może jej nie zamorduje w jeden dzień?) i piłkę na sznurku. Dokupię jeszcze kilka szarpaków-zachęcę Hadesa do zabawy z Księciem. Hades jest mega delikatnym facetem i na pewno będzie się bawił z Księciem ostrożnie. Teraz stara się podtrzymywać księcia wtedy, kiedy Księciuniowi łapy odmawiaja posłuszeństwa. Dodatkowo chcę nabyć dużą piłkę gimnastyczną-co by Bulbiątko się rehabilitowało. aaa-i super dobra wiadomość-Książe przestał się rzucać na miskę z jedzeniem jak wygłodniały wilk. Nawet potrafi zostawić ok pół porcji na później-więc teraz je dwa razy dziennie-rano i wieczorem.
  7. Witaj Ewuniu u Tolusia :) prawda,że piekny z niego facet? mam noew fotki, tylko czasu brak,żeby zrzucić z aparatu...nic to, dorobię nowych i wstawię :)
  8. i jaki słodziak! nic tylko by mordeńkę do całowania podstawiał! w nocy ładuje mi się na łóżko-nie wazne,że juz tam jest i Tolo i Hades, maluchy też czasem przychodzą-on TEŻ CHCE... TZ sie śmieje,że jeszcze trochę i mnie futrzaści z łóżka wykopią na amen ;)
  9. już byłam-żałuj,że nie widziałaś miny TZa-"o jaaaa to chcę i to i to i jeszcze to...."
  10. fajnie :) i powiem po cichutku,że Dobre Serduszko wysłało lek Koruni :)
  11. so siem staneło? OVCIA! zeznawaj jaka na spowiedzi, no!
×
×
  • Create New...