-
Posts
984 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by 1izabelka1
-
a co tu tak pusto ,zdjęcia psiaków poprosimy może któryś znajdzie domek :)
-
CHARTY z "akcji 33" - 28 chartów już w DOMACH - dziekujemy ;)
1izabelka1 replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
powiem ci jak Morelka łaskawie wstanie z wyrka żebym mogła ją zmierzyć [url=http://www.cheesebuerger.de/smilie.php][img]http://www.cheesebuerger.de/images/smilie/froehlich/g020.gif[/img][/url] raczej każdego psiaka trzeba mierzyć indywidualnie, ale tak wymiary pi razy oko to może poproszę Eden o wypowiedz [url=http://www.cheesebuerger.de/smilie.php][img]http://www.cheesebuerger.de/images/more/bigs/c007.gif[/img][/url] bo nasza zawsze nie oceniona koleżanka zamawia dla nas kubraczki -
witaj Igorku :),tyle ogłoszeń musi się w końcu udać
-
Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy
1izabelka1 replied to Romka's topic in Już w nowym domu
zapiszę sobie , dwa psiaki potrzebujące imion to suczki ? -
Strasznie zabiedzony jamnikowaty staruszek ZA TM:(
1izabelka1 replied to Zofija's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='Kasia77'] Rikuś jest w Cieszynie, niedaleko Żywca [/QUOTE] chyba z tej miejscowości:) -
Strasznie zabiedzony jamnikowaty staruszek ZA TM:(
1izabelka1 replied to Zofija's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
zapiszę staruszka ,wet go ocenił na 11 lat? -
CHARTY z "akcji 33" - 28 chartów już w DOMACH - dziekujemy ;)
1izabelka1 replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
podlicza podlicza [url=http://www.cheesebuerger.de/smilie.php][img]http://www.cheesebuerger.de/images/smilie/verschiedene/a026.gif[/img][/url] i ciągle mało .Oj Elizka ,Elizka bo przez kolanko przełożę [url=http://www.cheesebuerger.de/smilie.php][img]http://www.cheesebuerger.de/images/midi/boese/a082.gif[/img][/url] toż to nie ma jeszcze dwóch miesięcy a 10 psiaków w nowych domkach , zobacz ile Gacenty siedzi już u Bajkoland, chłopak prawie że już korzenie zapuścił [url=http://www.cheesebuerger.de/smilie.php][img]http://www.cheesebuerger.de/images/smilie/verschiedene/e100.gif[/img][/url] .Bardzo sprawnie idzie i oby tak dalej :) a swoją drogą mam nadzieję że kiedyś przez przypadek wyjdzie na jaw cóż to za ciekawska osóbka była -
Zefirek to czy Huragan? Młody sznaucerek z Nowego Targu MA DOM
1izabelka1 replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka'] trzymać jutro kciuki za Zefira!!!!![/QUOTE]czyżby zdjęcia trochę pomogły [url=http://www.cheesebuerger.de/smilie.php][img]http://www.cheesebuerger.de/images/more/bigs/c033.gif[/img][/url] [url=http://www.cheesebuerger.de/smilie.php][img]http://www.cheesebuerger.de/images/more/bigs/c031.gif[/img][/url] -
już myślimy o suni ,jesteśmy sporo zapsieni ale jak nie pojawi się właściciel to będziemy starać się na początek o dom tymczasowy
-
Lenka wysiłek Gacka ma chyba w nosie ,ale Kofi widać że rozruszał pomyślnie :)
-
CHARTY z "akcji 33" - 28 chartów już w DOMACH - dziekujemy ;)
1izabelka1 replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
to z Gacentym tak szaleje:) widzę że chłopak wkupił się w końcu w łaski panienki .W sumie to ja też muszę się zawsze przyjrzeć dokładnie czy to Gacek czy Lenka oni są tak do siebie podobni że czasami z 5 minut muszę się wpatrywać w zdjęcie zanim rozwiąże tą zagadkę :) -
CHARTY z "akcji 33" - 28 chartów już w DOMACH - dziekujemy ;)
1izabelka1 replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
może Sary nie, ale paru walczących było a jeden nawet dosyć mocno -
CHARTY z "akcji 33" - 28 chartów już w DOMACH - dziekujemy ;)
1izabelka1 replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
warto przeprowadzić takie śledztwo ,żeby wiedzieć z kim ,z czym ma się do czynienia i czy nie trzeba mieć oczu w ....:) -
CHARTY z "akcji 33" - 28 chartów już w DOMACH - dziekujemy ;)
1izabelka1 replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
u nas tu raczej wszyscy wiedzą w jakich warunkach przebywają ,myślę że chyba nikt nie miał by potrzeby tego osobiście sprawdzać , mam nadzieje że się to wyjaśni bo na prawdę dziwna sytuacja -
CHARTY z "akcji 33" - 28 chartów już w DOMACH - dziekujemy ;)
1izabelka1 replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
to ciekawa sytuacja :roll: -
CHARTY z "akcji 33" - 28 chartów już w DOMACH - dziekujemy ;)
1izabelka1 replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
dużo szczęścia w nowym życiu dla czarnulki :) -
CHARTY z "akcji 33" - 28 chartów już w DOMACH - dziekujemy ;)
1izabelka1 replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
bo jestem komputerową nogą [url=http://www.cheesebuerger.de/smilie.php][img]http://www.cheesebuerger.de/images/smilie/frech/h055.gif[/img][/url] ,ale zdolności manualne mi jakieś zostały [url=http://www.cheesebuerger.de/smilie.php][img]http://www.cheesebuerger.de/images/smilie/frech/n075.gif[/img][/url] -
CHARTY z "akcji 33" - 28 chartów już w DOMACH - dziekujemy ;)
1izabelka1 replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
wizualizacja szybciej pomoże psiakom znaleźć domki [url=http://www.cheesebuerger.de/smilie.php][img]http://www.cheesebuerger.de/images/smilie/froehlich/g025.gif[/img][/url] -
CHARTY z "akcji 33" - 28 chartów już w DOMACH - dziekujemy ;)
1izabelka1 replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
a Biszkopcik poszedł nad rzeczkę :) [IMG]http://imageshack.us/a/img22/3796/nadia1p.jpg[/IMG] -
CHARTY z "akcji 33" - 28 chartów już w DOMACH - dziekujemy ;)
1izabelka1 replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
Kofi lubi tylko podwozie zamoczyć :) [IMG]http://imageshack.us/a/img6/9757/nadiag.jpg[/IMG] -
CHARTY z "akcji 33" - 28 chartów już w DOMACH - dziekujemy ;)
1izabelka1 replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
sztucznie ale ładnie:) Pati . [IMG]http://imageshack.us/a/img826/5124/ostatniozaktualizowane3.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img198/9706/donia31.jpg[/IMG] i Kofi z oczkiem [IMG]http://imageshack.us/a/img266/6243/donia32.jpg[/IMG] i portrecik [IMG]http://imageshack.us/a/img534/5420/kofe5.jpg[/IMG] -
CHARTY z "akcji 33" - 28 chartów już w DOMACH - dziekujemy ;)
1izabelka1 replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
Morelka też będzie miała swój :) [IMG]http://img221.imageshack.us/img221/9809/img21u.jpg[/IMG] -
CHARTY z "akcji 33" - 28 chartów już w DOMACH - dziekujemy ;)
1izabelka1 replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
[quote name='wilczy zew']skąd wziełyście te krzaki?? tam nic takiego nie ma[/QUOTE]pojechałyśmy do parku , bo własnie nic na łąkach nie było żadnego podkładu -
CHARTY z "akcji 33" - 28 chartów już w DOMACH - dziekujemy ;)
1izabelka1 replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
a jakże , siedzę i się bawię jak dziecko :) -
CHARTY z "akcji 33" - 28 chartów już w DOMACH - dziekujemy ;)
1izabelka1 replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
a mi takie cudeńko się udało zrobić :) [IMG]http://img6.imageshack.us/img6/7299/dscf4086hu.jpg[/IMG]