Jump to content
Dogomania

1izabelka1

Members
  • Posts

    984
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by 1izabelka1

  1. dzięki Daria , nie moje podarowane dla moich tymczasów :) umówimy się na jakiś spacerek z psiakami to odbiorę , dużo szczęścia Denzelkowi życzę ,mam nadzieję że chłopaki nie będą wojować który ma być ważniejszy
  2. a któż to odwiedził Igorka ?
  3. spodobał jej się ten fotel ostatnio ,chyba stwierdziła że ona z Nadią łózka dzielić nie będzie :)
  4. a tak Sarunia spała wczoraj :) moje serducho się roztopiło jak to zobaczyłam [IMG]http://img685.imageshack.us/edit_preview.php?l=img685/2349/dscf5944i.jpg&action=rotate[/IMG][IMG]http://img854.imageshack.us/edit_preview.php?l=img854/7043/dscf5946s.jpg&action=rotate[/IMG][IMG]http://img163.imageshack.us/edit_preview.php?l=img163/2757/dscf5962q.jpg&action=rotate[/IMG][IMG]http://img202.imageshack.us/edit_preview.php?l=img202/6311/dscf5921.jpg&action=rotate[/IMG]
  5. jestem pod wrażeniem Korniszonka ,piękny chłopak :) nie ujmując innym czworonogom :)
  6. jej inne czworonogi do szczęścia nie są potrzebne to wyjazd Morelki nie zrobił na niej wrażenia :) najlepiej to pozbyła by się też reszty :)
  7. Daria pamiętaj proszę przekazać Dagmarze że ubranko pożyczone ,bo ja się z nią raczej nie mam szans zobaczyć a może odwiedzę was w jakiś cieplejszy dzień to bym odebrała ,z góry wielkie dzięki :)
  8. kurcze szkoda psa który trafi do tej imitacji człowieka .Ona jest naprawdę piękna, trzymam mocno za nią kciuki i będę do dziewczynki zaglądać choć z domków nic mi na razie nie przychodzi do głowy [url=http://www.cheesebuerger.de/smilie.php][img]http://www.cheesebuerger.de/images/midi/traurig/a070.gif[/img][/url]
  9. ale ona jest piękna :) a jaki ma charakter ?
  10. ostatnie podrygi zimy a wiosna tuż za progiem :) mam nadzieję
  11. jeszcze cieplutkie :) [IMG]http://img26.imageshack.us/img26/8493/dscf5875d.jpg[/IMG][IMG]http://img10.imageshack.us/img10/5039/dscf5876h.jpg[/IMG][IMG]http://img341.imageshack.us/img341/8730/dscf5883s.jpg[/IMG]
  12. geny kochana geny biorą górę a w przypadku tych chartów to i wcześniejsza praktyka niestety
  13. kurcze a ja nie miałam tego szczęścia zobaczyć sarenki ,może następnym razem .Dałaś radę ją utrzymać ? [url=http://www.cheesebuerger.de/smilie.php][img]http://www.cheesebuerger.de/images/smilie/froehlich/g020.gif[/img][/url]
  14. brak rymu [url=http://www.cheesebuerger.de/smilie.php][img]http://www.cheesebuerger.de/images/smilie/froehlich/a035.gif[/img][/url]
  15. dodam że w niespełna trzy miesiące ,oby tak dalej
  16. małolat rewelacyjny :)
  17. zakochana para Jacek i Barbara [IMG]http://imageshack.us/a/img856/5923/dscf4999g.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img713/6947/dscf5001wn.jpg[/IMG]
  18. to po szaleństwach z nowym kolegą tak zipie :)
  19. Morelowa dziewczynka :) [IMG]http://img854.imageshack.us/img854/429/37767952017229470003714.jpg[/IMG]
  20. ja też mam parę ale dopiero dzisiaj przejrzę to coś wam wrzucę :)
  21. na większości jest z nową rodziną to nie bardzo mogę publikować :) wczoraj była trochę zagubiona ale dzisiaj już poznała dwóch kolegów jeden ją zachęcał do zabawy to może zrzuci dziewczyna trochę deko jak przyjmie zaproszenie ,ale mi się za nią tęskniocha
  22. Ma się dobrze ,całą drogę przespała a było to trochę kilometrów .Piszemy i oglądamy się na Facebooku , będziemy w kontakcie ,widzę że na łóżeczko będzie wpuszczana :) [IMG]http://img12.imageshack.us/img12/257/48529551983784473348233.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...