dzięki Daria , nie moje podarowane dla moich tymczasów :) umówimy się na jakiś spacerek z psiakami to odbiorę , dużo szczęścia Denzelkowi życzę ,mam nadzieję że chłopaki nie będą wojować który ma być ważniejszy
a tak Sarunia spała wczoraj :) moje serducho się roztopiło jak to zobaczyłam
[IMG]http://img685.imageshack.us/edit_preview.php?l=img685/2349/dscf5944i.jpg&action=rotate[/IMG][IMG]http://img854.imageshack.us/edit_preview.php?l=img854/7043/dscf5946s.jpg&action=rotate[/IMG][IMG]http://img163.imageshack.us/edit_preview.php?l=img163/2757/dscf5962q.jpg&action=rotate[/IMG][IMG]http://img202.imageshack.us/edit_preview.php?l=img202/6311/dscf5921.jpg&action=rotate[/IMG]
Daria pamiętaj proszę przekazać Dagmarze że ubranko pożyczone ,bo ja się z nią raczej nie mam szans zobaczyć a może odwiedzę was w jakiś cieplejszy dzień to bym odebrała ,z góry wielkie dzięki :)
kurcze szkoda psa który trafi do tej imitacji człowieka .Ona jest naprawdę piękna, trzymam mocno za nią kciuki i będę do dziewczynki zaglądać choć z domków nic mi na razie nie przychodzi do głowy [url=http://www.cheesebuerger.de/smilie.php][img]http://www.cheesebuerger.de/images/midi/traurig/a070.gif[/img][/url]
jeszcze cieplutkie :)
[IMG]http://img26.imageshack.us/img26/8493/dscf5875d.jpg[/IMG][IMG]http://img10.imageshack.us/img10/5039/dscf5876h.jpg[/IMG][IMG]http://img341.imageshack.us/img341/8730/dscf5883s.jpg[/IMG]
kurcze a ja nie miałam tego szczęścia zobaczyć sarenki ,może następnym razem .Dałaś radę ją utrzymać ? [url=http://www.cheesebuerger.de/smilie.php][img]http://www.cheesebuerger.de/images/smilie/froehlich/g020.gif[/img][/url]
zakochana para Jacek i Barbara
[IMG]http://imageshack.us/a/img856/5923/dscf4999g.jpg[/IMG]
[IMG]http://imageshack.us/a/img713/6947/dscf5001wn.jpg[/IMG]
na większości jest z nową rodziną to nie bardzo mogę publikować :) wczoraj była trochę zagubiona ale dzisiaj już poznała dwóch kolegów jeden ją zachęcał do zabawy to może zrzuci dziewczyna trochę deko jak przyjmie zaproszenie ,ale mi się za nią tęskniocha
Ma się dobrze ,całą drogę przespała a było to trochę kilometrów .Piszemy i oglądamy się na Facebooku , będziemy w kontakcie ,widzę że na łóżeczko będzie wpuszczana :)
[IMG]http://img12.imageshack.us/img12/257/48529551983784473348233.jpg[/IMG]