-
Posts
984 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by 1izabelka1
-
CHARTY z "akcji 33" - 28 chartów już w DOMACH - dziekujemy ;)
1izabelka1 replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
ależ ze mnie ciemna masa , no wiadomo że Denzelka [url=http://www.cheesebuerger.de/smilie.php][img]http://www.cheesebuerger.de/images/more/bigs/c031.gif[/img][/url] -
CHARTY z "akcji 33" - 28 chartów już w DOMACH - dziekujemy ;)
1izabelka1 replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
ale kręcą :) toż to zwariować można [url=http://www.cheesebuerger.de/smilie.php][img]http://www.cheesebuerger.de/images/more/bigs/a136.gif[/img][/url] , którego pręguska już zna [url=http://www.cheesebuerger.de/smilie.php][img]http://www.cheesebuerger.de/images/more/bigs/c024.gif[/img][/url] -
no cóż , myślę i trzymam kciuki dalej
-
Stowarzyszenie Dogi Adopcje
1izabelka1 replied to Alla Chrzanowska's topic in Fundacje i stowarzyszenia
ładnie pańcie sprowadzili do poziomu :) rośnie chłopak jak na drożdżach -
CHARTY z "akcji 33" - 28 chartów już w DOMACH - dziekujemy ;)
1izabelka1 replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ati']zreszta w sumie najwazniejsza wysokosc w klebie [/QUOTE] a czemu to jest najważniejsze ? piękna Lady łobuziara :) Dagmara jak postępy w socjalizacji ? -
sam niech się uwiąże i pilnuje swojej posesji [url=http://www.cheesebuerger.de/smilie.php][img]http://www.cheesebuerger.de/images/more/bigs/a043.gif[/img][/url] a potencjalny domek się nie odzywa ?
-
CHARTY z "akcji 33" - 28 chartów już w DOMACH - dziekujemy ;)
1izabelka1 replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
[quote name='wilczy zew']nie powinno ją boleć,pewnie płacze bo nie wie co się z nia dzieje[/QUOTE] pewnie tak bo przecież jest na przeciw bólowych , no nic czasu trzeba ale sierotka straszna z niej -
CHARTY z "akcji 33" - 28 chartów już w DOMACH - dziekujemy ;)
1izabelka1 replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
wreszcie się położyła , ale tak płacze cały czas że się serce kroi [IMG]http://img62.imageshack.us/img62/5210/dscf6075c.jpg[/IMG][IMG]http://img145.imageshack.us/img145/609/dscf6076m.jpg[/IMG] -
CHARTY z "akcji 33" - 28 chartów już w DOMACH - dziekujemy ;)
1izabelka1 replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
zaraz po sterylce nie opuszczam psa na krok , jak tylko dojdzie do siebie to kaganiec nie będzie potrzebny -
CHARTY z "akcji 33" - 28 chartów już w DOMACH - dziekujemy ;)
1izabelka1 replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
no przed nami właśnie ,wstała i wyobraźcie sobie że pomalutku skierowała się do drzwi poszła zrobić siusiu ale teraz jest problem bo stoi i nie wie jak się położyć :( -
CHARTY z "akcji 33" - 28 chartów już w DOMACH - dziekujemy ;)
1izabelka1 replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
trzeba dać spokój ale to nie wystarczy , trzeba psa przenieś z samochodu i przy próbie wstawania też trzeba przy nim być . Z poprzednimi suniami nie było problemu a Sonia mnie capnęła więc wolę nie ryzykować -
CHARTY z "akcji 33" - 28 chartów już w DOMACH - dziekujemy ;)
1izabelka1 replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
Sonia mnie nauczyła że nie można ufać całkowicie psu po narkozie -
CHARTY z "akcji 33" - 28 chartów już w DOMACH - dziekujemy ;)
1izabelka1 replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
my już po akcji , wszystko poszło dobrze teraz najgorsze dwa dni , trzęsie ją bardzo i płaczę biedulka cały czas [IMG]http://img802.imageshack.us/img802/5927/dscf6062i.jpg[/IMG] -
CHARTY z "akcji 33" - 28 chartów już w DOMACH - dziekujemy ;)
1izabelka1 replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
no szkoda , szkoda taki chłopak fajny , zresztą jak wszystkie te piękności -
CHARTY z "akcji 33" - 28 chartów już w DOMACH - dziekujemy ;)
1izabelka1 replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
Elizo a Biszkopcik czasami nie zostaje na stałe w domku tymczasowym ? Jedziemy rano z Sarą , już trzęsę portkami -
proszę się nie śmiać z Merlinka [URL="http://www.cheesebuerger.de/smilie.php"][IMG]http://www.cheesebuerger.de/images/smilie/boese/e040.gif[/IMG][/URL] chłopak jest i już , jedno jajeczko było ? było , siusiorek jest ? jest , a że się jakiś tam mały jajniczek zaplątał oj tam oj tam :) daria jak by tak Panu dali to co Merlinkowi wycieli to pewnie by zszedł chłopina z tego świata :)
-
Zefirek to czy Huragan? Młody sznaucerek z Nowego Targu MA DOM
1izabelka1 replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
miło widzieć chłopaka , wygląda na zadowolonego :) -
CHARTY z "akcji 33" - 28 chartów już w DOMACH - dziekujemy ;)
1izabelka1 replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
a na kogo się chłopak tak wydziera :) -
to ci historyja [url=http://www.cheesebuerger.de/smilie.php][img]http://www.cheesebuerger.de/images/smilie/konfus/c020.gif[/img][/url] , pierwszy raz się z czymś takim spotykam . najważniejsze żeby teraz chłopak doszedł do siebie pierwsze dni po zabiegu są najgorsze ,mnie to też czeka nie długo , znaczy nie mnie tylko Sarę [url=http://www.cheesebuerger.de/smilie.php][img]http://www.cheesebuerger.de/images/smilie/froehlich/g020.gif[/img][/url]
-
CHARTY z "akcji 33" - 28 chartów już w DOMACH - dziekujemy ;)
1izabelka1 replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
wysoko -białkowa podobna dodaje psom sporej energii żeby ci chłopak chałupy nie rozniósł :)