Jump to content
Dogomania

1izabelka1

Members
  • Posts

    984
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by 1izabelka1

  1. najważniejsze to żeby znalazła dobry dom a im szybciej tym lepiej ,niech skończą się już jej tułaczki -przeprowadzki :)
  2. [quote name='eliza_sk']Tula [/QUOTE] e no nawet nie dałyście mi pomyśleć [url=http://www.cheesebuerger.de/smilie.php][img]http://www.cheesebuerger.de/images/more/bigs/a032.gif[/img][/url]
  3. Daria piękne zdjęcia :) one same w sobie są piękne ale uchwyciłaś te piękności idealnie :) ,biszkopt faktycznie jak szczeniak
  4. totalnie bez sensu:) no to myślę :)
  5. [quote name='daria_ldz']Powiem jedno te psy są cudowne. Wcześniej nie miałam kontaktu z tą rasą ale musze przyznać że zupełnie mnie zaskoczyły. Można się w nich zakochać od pierwszej chwili. Są bardzo kontaktowe i lgną do człowieka[/QUOTE] u mnie to była miłość od pierwszego wejrzenia,i tak mi już zostanie :)pieszczochy jakich świat nie widział . a jak na imię ma sunia z przywiezionej parki?
  6. no no no ... podziwiać ,podziwiać aleś kobieto temacik odwaliła :) zdjęcia jak i same psiaki piękne ,kiedy w końcu ja nauczę się takie robić ,
  7. nie długo się zwalniają miejsca , na pewno coś się wymyśli
  8. [COLOR=#000000][FONT=Verdana]W imieniu swoim oraz Safiry, bardzo dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do ratowania Safiry oraz do tego że znalazła się u mnie w domu [/FONT][/COLOR][IMG]http://www.swiatchartow.net/images/smiles/001.gif[/IMG][COLOR=#000000][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana]W szczególności Tobie 1izabelka1 za wykonaną wspaniałą prace dzięki, której Safira praktycznie po tygodniu pobytu z nami bardzo szybko przyzwyczaja się zaczyna już troszeczkę rozrabiać [/FONT][/COLOR][IMG]http://www.swiatchartow.net/images/smiles/021.gif[/IMG][COLOR=#000000][FONT=Verdana] dzięki czemu podbiła serca wszystkich! [/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana]Postaram się o więcej w najbliższym czasie! Jeszcze raz bardzo dziękuję! [/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana]Beata[/FONT][/COLOR][IMG]http://www.chicoutlet.pl/img/p/57-1163.jpg[/IMG]
  9. całe szczęście że są też dobrzy ludzie na tym podłym świecie
  10. wszystkiego dobrego dla Huzara na nowej drodze ,będziemy czekać na wieści o chłopaku :)
  11. [quote name='słodkokwaśna']w sprawie pomocy chartowi z Buska . Też żadnej inicjatywy ...brak zupełnie pomocy.Szkoda...w końcu psiaka policjant oddał do Buska . Był zupełnie bezradny ,bo nawet nie raczyłyście do niego zadzwonić jak prosiłam.Czekał na Wasz tel..........tak jak obiecałyście....nadaremnie. [/QUOTE] przepraszam ale tu się nie zgodzę podałam ci numer do Elizy i Pan miał do niej zadzwonić ,nie zadzwonił
  12. u Safirki wszystko w porządku znalazła swoje miejsce na ziemi:) kontakt jest co mnie niezmiernie cieszy:)
  13. [quote name='słodkokwaśna']...przepraszam za te moje pożal się Bosze płacze,ale poznałam mnóstwo psów,mnóstwo oddałam do adopcji.... Misza jest jeden,to szczególny pies, który rozkochał mnie na amen!!![/QUOTE] rozumiemy :) kto inny to zrozumie jak nie zapsieni Dogomaniacy:)
  14. eh te rozterki sercowe ,jest chęć zostawienia i mus oddania . [url=http://www.cheesebuerger.de/smilie.php][img]http://www.cheesebuerger.de/images/smilie/konfus/n065.gif[/img][/url] oddaj ,zostaw ,oddaj ,zostaw
  15. [quote name='ewab'] Maciek mi opowiadał jak wyciągał jednego z zagródki w oborze, zagródka wielkości niedużego stołu. Pies siedział w niej razem z.... kogutem. Trzymany przez całe lato w zamknięciu, pazury wrastające w poduszki....[/QUOTE] to chyba moja wycieńczona dziewczynka ,najmniej siedziała tam 2 lata
  16. [quote name='słodkokwaśna'] Miszka wąchał kota i nic...potem znowu wąchał i też nic....dostał pychotki i też kot nie zrobił na nim wrażenia,ale wiem że na spacerach biega za kotami i potem uradowany chwali się przed nami ,że udało mu się kota na drzewo zagonić!!! [/QUOTE] kotek nie uciekający a uciekający to różnica :) [url=http://www.cheesebuerger.de/smilie.php][img]http://www.cheesebuerger.de/images/smilie/konfus/a090.gif[/img][/url]
  17. jestem na zaproszenie ,w tej chwili mogę jedynie mocno trzymać kciuki [url=http://www.cheesebuerger.de/smilie.php][img]http://www.cheesebuerger.de/images/midi/traurig/a045.gif[/img][/url]
  18. [quote name='słodkokwaśna']Dzięki Incia za zaproszenie:) Dziewczyny czy na mixa charta też potrzeba pozwolenia?[/QUOTE] potrzeba:) i trzeba tego pilnować są przypadki odebrania psa za brak takiego pozwolenia
  19. dziewczyny już dojechały wieczorkiem będzie e-mail z nowinkami :) z 50-ciu zł podarowanych przez Agusie W zostało 20 zł . będzie na mięsko dla następnej biedy ,jeszcze raz pięknie Agusiu dziękujemy [url=http://www.cheesebuerger.de/smilie.php][img]http://www.cheesebuerger.de/images/midi/liebe/d078.gif[/img][/url]
  20. [TABLE="width: 100%"] [TR] [TD][/TD] [TD][URL="http://www.swiatchartow.net/posting.php?mode=editpost&p=212473&sid=43a940bf32a0d660d420249829696ee5"][IMG]http://www.swiatchartow.net/templates/subSilver/images/lang_polish/icon_edit.gif[/IMG][/URL] [/TD] [/TR] [TR] [TD="colspan: 2"][HR][/HR][/TD] [/TR] [TR] [TD="colspan: 2"][B]Marzenia ach marzenia ,czy doczekam się ich spełnienia ? żeby mieć swojego pana ,by oprzeć pysk na jego kolanach by leżeć przy nim do góry brzuchem i żeby drapał mnie za uchem i by dał pić gdy będę spragniona no i odpocząć gdy będę zmęczona [/B][IMG]http://img22.imageshack.us/img22/4700/dsc02406vs.jpg[/IMG] [url=http://www.cheesebuerger.de/smilie.php][img]http://www.cheesebuerger.de/images/more/feuer/a170.gif[/img][/url] [url=http://www.cheesebuerger.de/smilie.php][img]http://www.cheesebuerger.de/images/more/feuer/a290.gif[/img][/url] [url=http://www.cheesebuerger.de/smilie.php][img]http://www.cheesebuerger.de/images/more/feuer/a230.gif[/img][/url] [url=http://www.cheesebuerger.de/smilie.php][img]http://www.cheesebuerger.de/images/more/feuer/a180.gif[/img][/url] [COLOR=blue][FONT=Verdana]DZIŚ NADESZŁA TAKA CHWILA [/FONT][/COLOR][FONT=Verdana][/FONT][URL="http://www.cheesebuerger.de/smilie.php"][IMG]http://www.cheesebuerger.de/images/midi/liebe/a046.gif[/IMG][/URL][FONT=Verdana] [/FONT] [COLOR=blue][FONT=Verdana]PANI SIĘ ZNALAZŁA MIŁA[/FONT][/COLOR][FONT=Verdana] [/FONT][URL="http://www.cheesebuerger.de/smilie.php"][IMG]http://www.cheesebuerger.de/images/midi/liebe/a078.gif[/IMG][/URL][FONT=Verdana] [/FONT] [COLOR=blue][FONT=Verdana]CHĘTNA WZIĄĆ MNIE NA KOLANA TERAZ BĘDĘ JUŻ KOCHANA SERCE SWE MI OFIARUJE W ZAMIAN MOJE JEJ DARUJĘ DZIŚ ODKRYŁAM CO JEST SENSEM ŻYCIA KOCHAJĄCY DOM JEST ZAPROSZENIEM DO SZCZĘŚLIWYM BYCIA [/FONT][/COLOR][FONT=Verdana][/FONT] [URL="http://www.cheesebuerger.de/smilie.php"][IMG]http://www.cheesebuerger.de/images/more/bigs/c010.gif[/IMG][/URL][FONT=Verdana] [/FONT][COLOR=blue][FONT=Verdana]DO ZOBACZENIA W KRÓTCE[/FONT][/COLOR][COLOR=blue][FONT=Verdana] JADĘ DO POZNANIA[/FONT][/COLOR][FONT=Verdana] [/FONT] [/TD] [/TR] [/TABLE]
  21. miłość uskrzydla :) dostają poczucie bezpieczeństwa i swojego człowieka do kochania .chyba szczęście odejmuje im lat:)
  22. [QUOTE cioteczki, dziekuje ze nie zagladalyscie na moj bazarek dla uczciwych:)[/QUOTE] szlaban na bazarki co najmniej do końca miesiąca , przegięło się w tym miesiącu:)
  23. tak czy owak przyglądając się [url=http://www.cheesebuerger.de/smilie.php][img]http://www.cheesebuerger.de/images/smilie/verschiedene/a014.gif[/img][/url] robicie kawał dobrej roboty [url=http://www.cheesebuerger.de/smilie.php][img]http://www.cheesebuerger.de/images/smilie/liebe/a054.gif[/img][/url]
  24. co to znaczy dostać się w odpowiednie ręce :) chłopak wypiękniał aż miło
  25. ja załatwiałam w urzędzie miasta w ochronie środowiska bez większych problemów
×
×
  • Create New...