-
Posts
984 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by 1izabelka1
-
CHARTY z "akcji 33" - 28 chartów już w DOMACH - dziekujemy ;)
1izabelka1 replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
może okaże się że wcale nie taka dzikuska :) powodzenia dziewczyny w nowych domkach -
Dasza,mieszkała pod szkołą,teraz MA WSPANIAŁY DOM!!!
1izabelka1 replied to Romka's topic in Już w nowym domu
hej:) dzwoniłam w sprawie suni do siostry syna tylko oni mieli by możliwość wziąć większego psa ale na razie nie planują psiaka ,ogólnie to wszem i wobec gadam ze jak ktoś chce psa ma się zwrócić do mnie już ja mu psiaka znajdę ,nie długo wszyscy będą mieli mnie dosyć :) -
Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy
1izabelka1 replied to Romka's topic in Już w nowym domu
brak słów ,ile te maleństwa mogą mieć ? -
[quote name='słodkokwaśna'] [FONT=Times New Roman]. Na wiosnę planujemy ją wysterylizować, obecnie już nie jest taka łapczywa na jedzenie jak na początku, nawet już zaczyna grymasić, [/FONT][/QUOTE]sorki że pytam ale na punkcie sterylek to mam małego bzika .Dajesz sunie nie wysterylizowane do adopcji ? czy to tylko ten przypadek
-
CHARTY z "akcji 33" - 28 chartów już w DOMACH - dziekujemy ;)
1izabelka1 replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
żałuję że mam kawałek do Medora częściej bym tam z chęcią zajrzała -
Strasznie zabiedzony jamnikowaty staruszek ZA TM:(
1izabelka1 replied to Zofija's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
w rzeczywistości to pewnie wygląda gorzej ,wiem że zdjęcia przeważnie nie oddają jak faktycznie psiak wygląda . Za parę dni już mu się pewnie mordka uśmiechnie :) -
CHARTY z "akcji 33" - 28 chartów już w DOMACH - dziekujemy ;)
1izabelka1 replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://imageshack.us/a/img836/1836/dscf4402m.jpg[/IMG][IMG]http://imageshack.us/a/img839/1291/dscf4399i.jpg[/IMG] -
CHARTY z "akcji 33" - 28 chartów już w DOMACH - dziekujemy ;)
1izabelka1 replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
no właśnie widzę że nie widzę :) ale nie celuj we mnie Elizo, oszczędź zaraz wstawię jeszcze raz [url=http://www.cheesebuerger.de/smilie.php][img]http://www.cheesebuerger.de/images/smilie/froehlich/g020.gif[/img][/url] -
CHARTY z "akcji 33" - 28 chartów już w DOMACH - dziekujemy ;)
1izabelka1 replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
[quote name='daria_ldz'] jak nasze piękności jak morelka, sarunia i kofe ?[/QUOTE] a dziękujemy:),całkiem dobrze choć ostatnio Sara i Morelka się trochę pokłóciły nie wiem która zaczęła ale interwencja była potrzebna ,powiedziałam dziewczynom że w tym domu ma być spokój i takich rzeczy tolerować ciocia nie będzie :)po za tym incydentem ,cisza i spokój testerka moich tymczasów nas ostatnio odwiedziła [IMG]http://img690.imageshack.us/img690/9644/dscf4403t.jpg[/IMG] [IMG]http://img801.imageshack.us/img801/5648/dscf4399l.jpg[/IMG] -
wyszedł chłopaczyna kości rozprostować :) podobni są z tą sunią z pod szkoły
-
Dasza,mieszkała pod szkołą,teraz MA WSPANIAŁY DOM!!!
1izabelka1 replied to Romka's topic in Już w nowym domu
śliczna ona jest :) i chyba lubi się przytulać -
Dasza,mieszkała pod szkołą,teraz MA WSPANIAŁY DOM!!!
1izabelka1 replied to Romka's topic in Już w nowym domu
śliczna dziewczyna ,będę do niej zaglądać -
CHARTY z "akcji 33" - 28 chartów już w DOMACH - dziekujemy ;)
1izabelka1 replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
zapomniałam zmierzyć Morelki [url=http://www.cheesebuerger.de/smilie.php][img]http://www.cheesebuerger.de/images/more/bigs/e052.gif[/img][/url] -
Strasznie zabiedzony jamnikowaty staruszek ZA TM:(
1izabelka1 replied to Zofija's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
miło będzie zobaczyć chłopaka w ciepłych pieleszach :) cieszę się że tak szybko się udało go wyciągnąć ,z niecierpliwością czekam na zdjęcia z domku -
CHARTY z "akcji 33" - 28 chartów już w DOMACH - dziekujemy ;)
1izabelka1 replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
głosik oddałam -
CHARTY z "akcji 33" - 28 chartów już w DOMACH - dziekujemy ;)
1izabelka1 replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
przekazuje dalej ,[URL]https://www.facebook.com/events/517447824945405/[/URL] [COLOR=#000000]przegrywamy bardzo a tylko 10 schronisk wygrywa [/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]PRZEJDŹ DO APLIKACJI [/FONT][/COLOR][URL="https://www.facebook.com/Eksperci.Tesco?sk=app_293130837399609"]https://www.facebook.com/Eksperci.Te...93130837399609[/URL][COLOR=#333333][FONT=lucida grande] AKCEPTUJ WYBIERZ WOJ ŁÓDZKIE SCHRONISKO ZGIERZ UROCZA 9 POTWIERDŹ GŁOS 10 SCHRONISK WYGRYWA.CODZIENNIE MOŻESZ ODDAĆ GŁOS PRZEKAŻ DALEJ[/FONT][/COLOR] -
CHARTY z "akcji 33" - 28 chartów już w DOMACH - dziekujemy ;)
1izabelka1 replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
parawan zasłania piach który wszystkie namiętnie rozkopują ,znalazły jednak dziurę i zrobiły sobie właśnie tam WC :) trochę dziewczyny zaczynają ruszać te zastałe gnaty [url=http://www.cheesebuerger.de/smilie.php][img]http://www.cheesebuerger.de/images/midi/sportlich/d038.gif[/img][/url] nie długo zobaczycie taki widok [url=http://www.cheesebuerger.de/smilie.php][img]http://www.cheesebuerger.de/images/smilie/froehlich/g020.gif[/img][/url] [url=http://www.cheesebuerger.de/smilie.php][img]http://www.cheesebuerger.de/images/midi/sportlich/f014.gif[/img][/url] -
CHARTY z "akcji 33" - 28 chartów już w DOMACH - dziekujemy ;)
1izabelka1 replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
przepraszam ale czy ktoś w ogóle obejrzał mój filmik [url=http://www.cheesebuerger.de/smilie.php][img]http://www.cheesebuerger.de/images/midi/konfus/a014.gif[/img][/url] [url=http://www.cheesebuerger.de/smilie.php][img]http://www.cheesebuerger.de/images/midi/boese/d014.gif[/img][/url] [url=http://www.cheesebuerger.de/smilie.php][img]http://www.cheesebuerger.de/images/more/bigs/a032.gif[/img][/url] [url=http://www.cheesebuerger.de/smilie.php][img]http://www.cheesebuerger.de/images/midi/boese/a046.gif[/img][/url] -
Zefirek to czy Huragan? Młody sznaucerek z Nowego Targu MA DOM
1izabelka1 replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
wszystkiego dobrego Zefirku w nowym domku , to będziemy czekać na relacje i foto z nowego domku:) -
CHARTY z "akcji 33" - 28 chartów już w DOMACH - dziekujemy ;)
1izabelka1 replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
[url]http://www.youtube.com/watch?v=-GCT1vOS9jI[/url] króciutki filmik Sarunia ,Morelka i reszta bandy :) nie wiem czy wszedł bo jeszcze filmiku tu nie wstawiałam .