Jump to content
Dogomania

1izabelka1

Members
  • Posts

    984
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by 1izabelka1

  1. [quote name='eliza_sk']Bez stresu :) Izabelkaaaaa - a co u Was ? Nie becz już, tylko pisz ![/QUOTE] nie mam weny może jutro
  2. kurcze piękna sunia z niej , trzymam kciuki za dziewczynkę
  3. Morelka już spakowana [IMG]http://img651.imageshack.us/img651/6090/dscf4978q.jpg[/IMG] droga daleka przede mną więc położę się wcześniej spać [IMG]http://img195.imageshack.us/img195/3822/dscf4962b.jpg[/IMG] [IMG]http://img818.imageshack.us/img818/1904/dscf4952f.jpg[/IMG] ciekawe jak to będzie [IMG]http://img831.imageshack.us/img831/3295/dscf4945h.jpg[/IMG]
  4. ale super [url=http://www.cheesebuerger.de/smilie.php][img]http://www.cheesebuerger.de/images/smilie/liebe/d078.gif[/img][/url] idę kupić takiego miśka :)
  5. będą musieli się przeprowadzić i nie będą mogli wziąć psa ,jak to w większości przypadków bywa [url=http://www.cheesebuerger.de/smilie.php][img]http://www.cheesebuerger.de/images/midi/konfus/e010.gif[/img][/url]
  6. zrobimy dzisiaj dziewczynom zieloną noc [url=http://www.cheesebuerger.de/smilie.php][img]http://www.cheesebuerger.de/images/smilie/haushalt/k038.gif[/img][/url] [url=http://www.cheesebuerger.de/smilie.php][img]http://www.cheesebuerger.de/images/smilie/froehlich/g020.gif[/img][/url]
  7. jak ja teraz będę spała ,za luźno mi będzie [url=http://www.cheesebuerger.de/smilie.php][img]http://www.cheesebuerger.de/images/midi/traurig/a050.gif[/img][/url]
  8. to już chyba Biszkopt może rozpakować walizki na stałe :)
  9. Tosieńka swoją mordką rozkłada na łopatki :) prze słodka sunia :)
  10. dlatego lubię jak się uwalą obok mnie, wiecie coś o Patusi ?
  11. [quote name='daria_ldz']Izabelka wstawiaj koniecznie te zdjęcia i na nasz wątek bo nie wszyscy są na charcim [/QUOTE]obiecuję poprawę :) tak mam co wieczór czasami krążenie mi się zatrzymuje [url=http://www.cheesebuerger.de/smilie.php][img]http://www.cheesebuerger.de/images/smilie/froehlich/g020.gif[/img][/url] .Kofi pakuj walizki i sio do domku
  12. pięknie umaszczone małolaty
  13. [quote name='daria_ldz']pani czy pati hehe[/QUOTE] no Pani oczywiście [url=http://www.cheesebuerger.de/smilie.php][img]http://www.cheesebuerger.de/images/smilie/froehlich/g020.gif[/img][/url]
  14. tutaj chyba role się trochę odmieniły:) równowaga w stadzie musi być :)
  15. ale słodziak z niego :)
  16. Elizo o Morelkę nikt nie dzwoni ?
  17. no się kobitka nie odzywa , szkoda powiem ci bo rozmawiałam z nią trzy razy przez telefon i Morelka by pasowała tam jak ulał .Pani dzwoniła o Sarę ale ona do psów nie za bardzo a pani ma już małego psa ,nie wiem czy z tego powodu nie dzwoni ale rozmawiałyśmy o obu dziewczynach myślałam że jak przyjedzie to się zdecyduje .kobieta bardzo zrównoważona spokojna no ale nie dzwoni nie wiadomo z jakiego powodu ,trudno się mówi . Morelka już gotowa tylko domek odpowiedni znaleźć i mogła bym jechać po Pati
  18. jak przyjechaliśmy i powiedziałam że ja po Morelkę to już nic o Pati nie rozmawialiśmy ,no nic i tak byłam przekonana że to Morelka potrzebuje domku bardziej ,widać się myliłam .Może to właśnie ta rozłąka ją dobija kurcze ale szkoda mi dziewczyny . Myślisz że można ją odwiedzić
  19. możliwe że były bo chcieli żeby to Pati poszła tylko nie zostało to konkretnie przekazane albo ja to na opak zrozumiałam ,no nie ma co, teraz trzeba pomyśleć co tu zrobić z panną siedzi mi ta sunia teraz na sercu bo pamiętam jak weszłyśmy ona pierwsza do mnie podeszła przywitała się ze mną dała buzi i poszła się położyć praktycznie przeleżała całą naszą wizytę w tym kąciku już wtedy powinnam przemyśleć eh .Daria a na jakiś spacerek ją braliście ?
  20. zdjęcie myślące piękne :) co do podziału ról to raczej nie ma wątpliwości
  21. to jednak na to wyszło że jednak faktycznie Pati potrzebowała domku ,wydawało się jednak że to Morelka jest zrezygnowana z życia szkoda że jak byłyśmy na miejscu Panie nie przedstawiły sytuacji dokładnie ,kurcze to mi siedzi teraz dziewczyna w głowie ale cóż no ręce mam związane dopóki Morelka nie znajdzie domku 6 pies nie wchodzi w rachubę na dzień dzisiejszy.Zły był przekaz ,mowa była że Morelka tam nie przeszkadza i lepiej jak by Pati poszła do DT ale konkretnie dlaczego nie było powiedziane .Na dzień dzisiejszy wydaje się że Morelka nie jest zrezygnowana z życia po prostu ma taki charakter jest pewna siebie śpi do góry kołami i absolutnie się niczym nie stresuje ale teraz to już po ptokach
×
×
  • Create New...