-
Posts
984 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by 1izabelka1
-
Uratowana przed zimą charcica ze staszowa
1izabelka1 replied to 1izabelka1's topic in Już w nowym domu
cóż poradzić ,one grzeją lepiej niż termoforki[url=http://www.cheesebuerger.de/smilie.php][img]http://www.cheesebuerger.de/images/smilie/konfus/a050.gif[/img][/url] [IMG]http://img43.imageshack.us/img43/9310/dsc02216ve.jpg[/IMG] czasami nie mam jak się ruszyć ,ale co tam grunt że ciepło:) [IMG]http://img99.imageshack.us/img99/4391/dsc02168r.jpg[/IMG] przegląd techniczny [IMG]http://img715.imageshack.us/img715/8001/dsc02210y.jpg[/IMG] wyjdzie zrobi siusiu ,usiądzie i tak siedzi nie węszy i nic ją nie interesuje [IMG]http://img547.imageshack.us/img547/2511/dsc02214pd.jpg[/IMG] ale słoneczko dla niej zaświeciło -
Uratowana przed zimą charcica ze staszowa
1izabelka1 replied to 1izabelka1's topic in Już w nowym domu
jak przyjdzie pora to się do nas zgłosisz :) domki tymczasowe na wagę złota , i duży plusik dla ciebie że takie aspiracje masz [url=http://www.cheesebuerger.de/smilie.php][img]http://www.cheesebuerger.de/images/midi/liebe/f050.gif[/img][/url] -
[quote name='andzia69']W Staszowie jest kolejny chart albo charcica i na dodatek ze świerzbem...Jak tylko będę coś więcej wiedziala to dam znac - na razie tyle wiem od osoby prowadzącej hotel, do której gmina chyba zglosiła się z zapytaniem, czy może ją od nich zabrać:([/QUOTE] czy już coś wiadomo o tej suni? jest możliwość uzyskać jakieś zdjęcie ?
-
Uratowana przed zimą charcica ze staszowa
1izabelka1 replied to 1izabelka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='luta4']macie same cudenka jako nisko uposażona emerytka niestety nie mogę pomóc ale życze wszystkiego naj[/QUOTE] wsparcie wirtualno -duchowe jak najbardziej mile widziane [url=http://www.cheesebuerger.de/smilie.php][img]http://www.cheesebuerger.de/images/smilie/liebe/a102.gif[/img][/url] -
Uratowana przed zimą charcica ze staszowa
1izabelka1 replied to 1izabelka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='_Dunaj_']oj boli serce, bo najchętniej to kazdą taka biedulke wzięła bym do siebie, musiałbym jednak chyba w totka kumulację wygrać, żeby mieć na utrzymanie psów a tych potrzebujących jakos nie ubywa, radość, że jest domek, a potem kolejne potrzebujące i tak koło się toczy[/QUOTE] motto chartów w potrzebie " Ratując jednego psa nie zmienimy świata ,ale świat zmieni się dla tego jednego psa" i tego się trzymajmy dobrze że te domki jednak się znajdują czasami opornie to idzie ale jednak , wtedy następny znów ma szanse na lepsze życie ,koło się toczy niestety ale psiaki mają nas więc nie ustajemy tylko ratujemy:),my sobie damy radę ale one zdane w większości na bezduszność ludzką nie mają wyboru, są jak by ubezwłasnowolnione zdane wyłącznie na człowieka który niestety często doprowadza je do stanu przerażenia i wycieńczenia , smutna prawda , dlatego róbmy swoje bo satysfakcja jest wielka jak się widzi psiaki kochane w nowych domach:) -
Uratowana przed zimą charcica ze staszowa
1izabelka1 replied to 1izabelka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gezowa'], ale nie mogę tam za długo siedzieć, bo frustruje mnie to, że nie mam możliwości aby pomóc w jakikolwiek sposób . Będę trzymać kciuki za suńkę i mam nadzieję, że żaden diabeł za skórą jej nie siedzi ;)[/QUOTE]rozumie ,jak ja nie miałam możliwości to też serce bolało , ale kciuki się przydadzą to też jakaś forma pomocy:) nie wygląda żeby miała złe skłonności ale nigdy nie wiadomo na razie zastraszona to nie pokaże prawdziwego ja -
Uratowana przed zimą charcica ze staszowa
1izabelka1 replied to 1izabelka1's topic in Już w nowym domu
cudne to prawda:) nie są agresywne przy jedzeniu ale na wszelki wypadek jedzą w pewnej odległości , a ja na czatach [url=http://www.cheesebuerger.de/smilie.php][img]http://www.cheesebuerger.de/images/smilie/frech/h035.gif[/img][/url] [IMG]http://img440.imageshack.us/img440/7562/dsc02131s.jpg[/IMG] [IMG]http://img840.imageshack.us/img840/1281/dsc02113t.jpg[/IMG] jak na razie jest bardzo grzeczna ,zobaczymy po czasie jakie tajemnice w sobie chowa:) -
ja mocno trzymam kciuki za Igorka , przyjdzie na niego też pora mocno w to wierzę
-
Uratowana przed zimą charcica ze staszowa
1izabelka1 replied to 1izabelka1's topic in Już w nowym domu
AgusiaW bardzo ci dziękujemy [IMG]http://img221.imageshack.us/img221/1574/dorotka210.gif[/IMG]trochę mordek do wykarmienia jest , rozliczę się na wątku na co poszły twoje pieniążki:)niunia jest bardzo grzeczna jak są wszystkie na dole to nie odstępują mnie na krok ,dosłownie potykam się o nie:) [IMG]http://img99.imageshack.us/img99/9062/dsc02139m.jpg[/IMG] usiądzie tak przy mnie i jak posąg nie rusza się [IMG]http://img809.imageshack.us/img809/9347/dsc02144q.jpg[/IMG] [IMG]http://img401.imageshack.us/img401/718/dsc02143kk.jpg[/IMG] wreszcie się położyła:) [IMG]http://img221.imageshack.us/img221/4774/dsc02146v.jpg[/IMG] i takie urwanie głowy z tymi pannami mam :) -
Uratowana przed zimą charcica ze staszowa
1izabelka1 replied to 1izabelka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='AgusiaW']ja myslę że raczej walczyła z innymi psami np w obronie szczeniat chociaż kto wie może gdzies ktoś ją zamknął i nie mogła się wydostać. jesli chodzi o imię to chyba Izabelka1 podejmie ostateczną decyzję:) ja ze swojej strony poprosze o nr konta bankowego albo na pw allbo o zamieszczenie go tutaj na wątku[/QUOTE] ona była też podobno przywiązywana do tej budy ale się zrywała. w każdym razie musiała przejść swoje zerwane pazury ,bocznego też nie ma i brak jednego paluszka ból musiała przeżyć niesamowity , dziewczynka jest kochana tak się wtula ze aż serce ściska ,bardzo grzeczna ale to jej zapchlenie ma swoje skutki ,pchełki rozeszły się po pokoju i cała moja psiarnia jest do dezynfekcji łącznie z pokojem . byłam u weta dzisiaj dał jakiś środek żeby spryskać pokój ,ale nic to nie z takimi rzeczami sobie człowiek radził :) usiądzie tak biedactwo i nie wie co ma robić [IMG]http://img827.imageshack.us/img827/6214/dsc02100hc.jpg[/IMG] [IMG]http://img72.imageshack.us/img72/706/dsc02116e.jpg[/IMG][IMG]http://img842.imageshack.us/img842/4921/dsc02113y.jpg[/IMG] dzisiejszy spacerek z moją drugą tymczasowiczką Sabą był udany:) AgusiaW dziękuję ci za chęci wsparcia mojego domku tymczasowego jesteśmy bardzo wdzięczne [url=http://www.cheesebuerger.de/smilie.php][img]http://www.cheesebuerger.de/images/smilie/liebe/g058.gif[/img][/url] dziewczynka dopiero na początku nowej drogi trochę wkładu będzie potrzebne ,żeby doprowadzić ją do porządku:)bardzo ci dziękuję mój numer konta 93 1020 3916 0000 0702 0161 9477. -
sorki :) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/234500-Uratowana-przed-zim%C4%85-charcica-ze-staszowa"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/234500-Uratowana-przed-zim%C4%85-charcica-ze-staszowa[/URL]
-
Uratowana przed zimą charcica ze staszowa
1izabelka1 replied to 1izabelka1's topic in Już w nowym domu
właśnie ocieram pot z czoła :) -
myślisz że mi się uda [url=http://www.cheesebuerger.de/smilie.php][img]http://www.cheesebuerger.de/images/smilie/konfus/a015.gif[/img][/url] no ok spróbuję :)
-
jak z Łodzi to nie daleko, zapraszamy na kawkę i dziękujemy za odwiedzinki:) [url=http://www.cheesebuerger.de/smilie.php][img]http://www.cheesebuerger.de/images/midi/liebe/f050.gif[/img][/url] ,Sabunia już wróciła do siebie dziewczyna jest chyba nie z tej planety ,idealny pies:) Sabcia będzie miała dla odwiedzających jej wątek miłą niespodziankę ,ale jeszcze trochę cierpliwości będzie trzeba wykazać .druga panienka też charciczka temat już założony zapraszamy w odwiedziny i pozdrawiamy cieplutko [url=http://www.cheesebuerger.de/smilie.php][img]http://www.cheesebuerger.de/images/midi/froehlich/a010.gif[/img][/url]
-
[quote name='wollygator']Aby rozpocząć nowy wątek trzeba wejść do do działu, w którym ma być wątek umieszczony i kliknąć przycisk 'Napisz nowy temat' :) TO WSZYSTKO :) [/QUOTE] dzięki :) już dziewczynka jest do wglądu
-
[COLOR=#000000][FONT=Verdana][URL="http://www.dogomania.pl/threads/184498-Akcja-STERYLIZACJA-%28by-bezdomniak%C3%B3w-by%C5%82o-mniej%29?p=14571219#post14571219"][IMG]http://fotoforum.gazeta.pl/photo/0/pg/se/vfxn/ATKRqIhBqaqusNeRUB.png[/IMG][/URL] [/FONT][/COLOR]po sunie pojechałam trzy dni temu choć nie miałyśmy dla niej za bardzo miejsca, mam w domu jeszcze jedną tymczasowiczkę a w sumie teraz 5 psów no cóż nie można było jej tak zostawić nadeszło zimno a sunia przebywała w szopie lub w budzie u Pana do którego się przyplątała, są to wielkie zmarzluchy i nie można było siedzieć bezczynnie .Sunia jak na razie bezimienna myślimy nad tym ale teraz najważniejsze że jest już w cieple i najedzona ,jest bardzo wystraszona i okropnie była zapchlona ,po rozmowie mniej więcej mogę powiedzieć co się z nią działo od lata tego roku ,błąkała się cały czas w okolicy tej wsi wygląda na to że została wyrzucona jedni ją przeganiali inni coś tam dali jeść ,w większości była przeganiana bo ludzie bali się żeby im kur nie pozagryzała dlatego jest tak bardzo zastraszona ,jakiś piesek musiał ją dorwać albo została wyrzucona już ciężarna sunia czując że będzie się szczenić znalazła schronienie w pustej budzie na podwórku u pana ,pijaczek ale dobry człowiek nie wyrzucił jej szczeniaki podobno porozdawane po wsi,nie wiem czy brama u tego Pana była otwarta czy ona przez nią przeskakiwała ale włóczyła się przez ten cały czas po tej okolicy w poszukiwaniu jedzenia ,na szczęście przed zimą doszły słuchy o suni do naszej forumowej koleżanki Agusi W i na tym koniec jej włóczęgi :) bo nie wiem jak by się dla nie skończyła ta zima ,charty to bardzo wrażliwe psiaki kompletnie nie ma ich co grzać ,ponad 350 km nie przejechanych na darmo następna biedna duszyczka uratowana:)wskoczyła do auta jak by wiedziała że ta podróż była dla niej .[TABLE="width: 100%"] [TR] [TD="colspan: 2"][IMG]http://imageshack.us/a/img823/1161/dsc02062nl.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img715/6807/dsc02075x.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img820/3241/dsc02079f.jpg[/IMG] wyniosłam rano poduchę żeby wytrzepać ,nie chciała z niej zejść [IMG]http://imageshack.us/a/img827/6559/dsc02082qh.jpg[/IMG] na przedniej łapie jak i na tylnej nie ma pazurka ,pod brzuchem coś jak by odleżyna chociaż wet mówi że musiała mieć tam jakiegoś guza lub narośl bo skóra w tym miejscu wisi , ogólnie cała pokiereszowana szramy na ciele i pysku ,wygląda jak by tylną łapę miała we wnyku jest ona trochę spłaszczona i widoczna jest szrama, nie ma na tej łapie pazura bocznego i jednego paluszka ,zapchlona była przeokropnie od razu z drogi pojechałyśmy do marketu kupić coś na pchły , nakarmiona i odizolowana od reszty przespała grzecznie całą noc . na dzień dzisiejszy została odpchlona i odrobaczona za tydzień szczepienie na choroby potem wścieklizna i jak dojdzie do siebie psychicznie będziemy sunie zgłaszać do sterylizacji ,zrobimy piękne ogłoszenia i poczekamy na odpowiedni domek :) z początkowych obserwacji mogę powiedzieć tyle: bardzo ładnie chodzi na smyczy ,do psów łagodna odwraca głowę i nie szuka konfliktu , w aucie przespała całą drogę żadnych niespodzianek , pomimo przejść jest ufna i bardzo spragniona pieszczot ,na podwórku chodzi dosłownie za mną i depcze mi po piętach ,jeżeli coś ją wystraszy chowa się za mnie , wiadomo że to wszystko może się zmienić ale nie wygląda aby miała diabła za skórą :) dalsze obserwacje w toku :)[/TD] [/TR] [TR] [TD="colspan: 2"]_________________[/TD] [/TR] [/TABLE]
-
oczywiście że się pochwalę :) będę próbowała rozgryź jak się zakłada nowy temat i dziewczyna będzie do wglądu, jest bardzo wystraszona i kompletnie nie wie co się dzieje ,odizolowana na chwilę obecną bo była okropnie zapchlona , chciałam podziękować Agusi W że dała znać o tej biedzie ,żeby nie ona nie wiem jak by ta zima się dla tej suni skończyła
-
na razie sunia będzie u mnie trzeba jej zrobić oględziny u weterynarza ,*Gajowa * dziękujemy za propozycję pomocy dla dziewczynki :)
-
a dziękujemy dobrze się czujemy :) wszystko pięknie się goi żadnych niespodzianek nie mamy na szczęście ,dzisiaj oczka na widok jedzonka już się świeciły nawet łaskawie zeszła z łóżka żeby się ze mną przywitać ale tylko na chwilę bo zaraz w tył zwrot zrobiła i na wyrko z powrotem ,jak jestem w domku to chodzi bez ubranka nawet ją szwy nie interesują tylko to aby była pełna miska i wygodna kanapa :) niesamowity pies .przywiozłam dzisiaj następną dziewczynkę ze staszowa odizolowana na razie bo zapchlona strasznie założymy nie długo dziewczynie wątek to też zapraszamy do odwiedzin:)
-
[url=http://www.cheesebuerger.de/smilie.php][img]http://www.cheesebuerger.de/images/midi/verschiedene/k042.gif[/img][/url] :)
-
Saba już dzisiaj w ubranku, śpi cały dzień ,w nocy wymiotowała i nie chce jeść co mnie trochę martwi zaraz jedziemy na zastrzyk z antybiotyku mam nadzieję że nie zrobi takiej histerii jak wczoraj [IMG]http://img641.imageshack.us/img641/8882/dsc02043h.jpg[/IMG] [IMG]http://img685.imageshack.us/img685/1102/dsc02049o.jpg[/IMG] dziękuję za pomoc w zrobieniu banerka ,to dla mnie jak na razie zbyt skomplikowane:) postaram się wstawić go jak najszybciej
-
Saba jest bardzo delikatna i wrażliwa,zachowuje się jak prawdziwa arystokratka oprócz oczywiście tej histerii którą zrobiła w przychodni :) dobrze że nie straciła przytomności na widok igły :) śpi teraz dziewczynka grzecznie parę dni i mam nadzieję że dojdzie do siebie
-
Saba już po zabiegu , dziewczyna dostała takiego ataku histerii że dwóch lekarzy i ja nie mogliśmy jej utrzymać na dodatek pies który był w poczekalni dostał ataku padaczki ,cała roztrzęsiona wróciłam do domu . najważniejsze że to już za nami ,a to nasza bidulka [IMG]http://imageshack.us/a/img202/1642/dsc02024aq.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img834/1259/dsc02029z.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img191/7307/dsc02030yj.jpg[/IMG][IMG]http://imageshack.us/a/img411/8954/dsc02031h.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img100/329/dsc02042r.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img29/6111/dsc02027g.jpg[/IMG]
-
a więc stanie się ,jutro na godzinę 18 jedziemy na sterylizację ,dziękujemy Panią z Fundacji Ostatnia Szansa za wsparcie w przeprowadzeniu tego zabiegu ,proszę trzymać kciuki bo stres mały nie mały
-
[quote name='AgusiaW']1izabielka1 nie dostalam od Ciebie żadnej informacji na ten temat,chyba że przeoczyłam ten wpis na wątku,i pan i piesek są w okolicach staszowa(świętokrzyskie)[/QUOTE] pisałam na Pw ale może coś żle wysłałam :) to miejsce gdzie przebywa sunia nie jest tak bardzo daleko ode mnie pisałam że mogę podjechać do ciebie i razem bysmy mogły udać się do Pana i zorientować się w sytuacji