Jump to content
Dogomania

asiuniab

Members
  • Posts

    9688
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by asiuniab

  1. cioteczki, będę zobowiązana, jeśli przychylicie się do pomocy dla Olenki w kwocie 150 zł, jak to staruszka potrzeba na Nią sporych nakładów finansowych; W schronisku najpierw ogolono ją do łysa, potem chciano uśpić. W końcu zoperowano: sterylizacja, mastektomia, usunięcie śledziony. Po operacji wyła z bólu stojąc na czterech sztywnych łapach. Ile pies może pożyć po takich zabiegach? Jak szukać mu domu? Co powiedzieć ludziom? Zabrałam ją do siebie.
  2. Marysiu kochana, a czy dostałaś z Fundacji ode mnie dla Maksia 40 zł, w tym miesiącu raczej nie dam rady czegoś dołożyć, ale będę się starać coś skrobać
  3. żółtonogi Maks, boski:)
  4. ależ nie ma za co, cieszę się bardzo, że dotarł:)
  5. Dziunek, jeśli możesz sprawdź skrzynkę może jest awizo, bo z Wrocławia do Warszawy listy idą w miarę szybko:( jak coś będę musiała reklamować
  6. witam, skarpeta staruszkowa przekazała dla Samuraja 200 zł proszę o potwierdzenie wpływu tu na wątku oraz na wątku skarpety: ja wysłałam bon sodexo w kwocie 100 zł na adres jaki dostałam od iwny, proszę również w miarę możliwości o potwierdzenie;
  7. ale się cieszę, z pomocy dla Maksia, dziękuję Wam kochane ciocie
  8. poszedł przelew na 40 zł, chciałabym więcej, jeśli coś uzbieram prześlę;
  9. trzymam kciuki; jak tylko coś mi wpadnie wspomogę choć drobną cegiełką na zabieg; proszę o podesłanie konta na priv
  10. trzymam kciuki; jak tylko coś mi wpadnie wspomogę choć drobną cegiełką na zabieg;
  11. ja niestety nie mam głosu decydującego, ale chciałabym prosić o przychylenie się do prośby mari23;
  12. zgłaszam do pomocy Samuraja z wątku poniżej: Samuraj - jest nowotworowy i powoli ten nowotwór zaczyna wędrować, potrzebne są pieniądze na leczenie i opiekę; proszę o przyznanie dziadeczkowi 200 zł wsparcia;
  13. można nawet zawnioskować o 200 zł ostatnio jak zawnioskowałam to tyle przyznano dla Disela
  14. jaki piękny Figo wow i jaka piękna lśniąca sierść; moje ulubione psy -czarne
  15. kochani, potrzebuję namiar na sprawdzonego behawiorystę z wrocławia, okolic, pies pogryzł dziecko, nie był to incydent; proszę o info na priv
  16. Witam, bardzo proszę o wsparcie dla Disla w kwocie 150 zł, którego czeka operacja powieki 0, gdzie ma nowotwór, koszty to ok 500 zł, oczywiście kaski brak;
  17. jeśli chłopak znajdzie jakieś schronienie wspomogę chłopaka na start wciąż o Nim myślę, czy poradzi sobie w te mrozy:(
×
×
  • Create New...