-
Posts
9688 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by asiuniab
-
Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.
asiuniab replied to monika083's topic in Już w nowym domu
[quote name='ulvhedinn']Hej, poszukuję dobrej duszyczki, która podjęła by się zrobienia bazarku/ów z dostarczonych fantów... Są to: ciuszki (dużo, różne), rzeczy domowe (porcelana, art kuchenne i wsio inne), książki.... ja niestety nie wyrabiam, zarówno czasowo jak i technicznie. :oops: A w klinice jest znów 1500 zł zadłużenia, plus bieżące wydatki na tymczasowiczów mnie pożerają :-([/QUOTE] poproszę ciotkę marudę, może Ona da radę?? -
[W-wa] KOSZYCZEK NIECHCIANYCH STARUSZKÓW ; spis str 1 i 2
asiuniab replied to Koszyczek's topic in Już w nowym domu
[quote name='dziuniek'][COLOR=#485A00][FONT=Arial][B][SIZE=3]Hela - NUMER EWIDENCJI: 44/10[/SIZE][/B][/FONT][/COLOR] [COLOR=#585858][FONT=Arial][IMG]http://www.paluch.org.pl/images/kacik2/1382382067_1362423023_1-vert.jpg[/IMG] [SIZE=3]Hela to mała czarna suczka w wieku ok 10-12 lat, ale bardzo energiczna i wesoła. Uwielbia chodzić na spacery, buszować w trawie i przytulać się. Ta kruszynka bardzo potrzebuje ciepłego domu. Poza personelem schroniska wspiera ja Wolontariuszka Magda 516 457 357[/SIZE] [/FONT][/COLOR][/QUOTE] to moja kolejna miłość; [quote name='Beat2010']mam zapisane jakie dostaje leki, poźniej wstawię, oczko troszke sie zmniejsza, więc działają, ból musi być okropny, do tego on ciągle uderza sie głowką o przeszkody[/QUOTE] matko to straszne, najgorsze jak życiu towarzyszy ból:( jak możemy Mu pomóc, chyba tylko hotel?? -
On jest więcej niż wyjątkowy!!!
-
KARLOS - psi staruszek po 2 operacjach czeka na ratunek! za TM
asiuniab replied to Doda_'s topic in Już w nowym domu
oj ja też się tak bałam, a tu taka wiadomość yupii:) -
[W-wa] KOSZYCZEK NIECHCIANYCH STARUSZKÓW ; spis str 1 i 2
asiuniab replied to Koszyczek's topic in Już w nowym domu
a czy pieskowi z oczkiem udało się pomóc, jakiś lek podać; mi się też wydaje, że to za duże ciśnienie w oku, a to ogromny ból:( -
KARLOS - psi staruszek po 2 operacjach czeka na ratunek! za TM
asiuniab replied to Doda_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Beat2010']spytałam się czy Karlos wrócił juz po operacji, dowiedziałam się, ze dopiero dziś miał operację[/QUOTE] no to czekamy na wieści, oby były dobre; -
Bond. Pies Bond. Dołączył do swojej asystentki Gaji za TM
asiuniab replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
nie ma co Bond jest najprzystojniejszy, ale gratulacje, dla opiekunów, i fotografów naszych modeli:) -
Olafek mały łobuz w opałach.... dziadzio za TM
asiuniab replied to kikou's topic in Już w nowym domu
zapisuję się u Olafcia, bo oczywiście zakochałam się w staruszku:) -
[quote name='iwna5702']Dawno nie pisalam o Lupusku - ale sa dobre wiesci Lupi zaczal sam chodzic, wedruje sobie po ogrodku, znajduje miejsca w ktorych lubi lezec, zyje sobie spokojnie ze stadkiem psiakow, Mam filmik z ostatniej wizyty u niego - niestety nie bardzo umiem wgrac czekam az mi ktos z domownikow pomoze :) mam nadzieje ze jutro ki sie uda[/QUOTE] czekam na filmiki, tak się cieszę, że poprawiło Mu się, hura:)
-
[quote name='kikou']dietę juz trzymamy... ponieważ mamy psinek wiecej niz jedną czy dwie, każdy otrzymuje swoje jedzonko w swojej miseczce osobno, te które mają chęć podjadać kolegom jedzą w osobnych pomieszczeniach - w tym Zuzka bo ona lubi jedzonko ponad wszystko i gotowa jest zdrowo oszczekać kolegę żeby mu odebrać miseczkę :)[/QUOTE] ale się uśmiałam:) wiem, że to trudne, u nas są dwa i też pilnujemy podjadania sobie:)
-
matko, jakie wielkie przerażone oczy ma Toluńka;
-
a no to cieszę się, że już coś masz na stawy; Kioku, ale dieka też się Zuzi przyda?
-
Rufus chyba będzie duży, tak potężnie wyglądają jego łapy; a co do Pręguski, to ta sunia, co tak długo czekała na sterylizację?? I czy ona jest u Ciebie mestudio, czy w przytulisku, bo jakoś nie potrafię tego doczytać?
-
[quote name='Doda_']Wczoraj pisałam z kikou. Zuzia była u weta i są dobre wieści :) Miała badania, wątroba nerki cukier trzustka hemoglobina i serce jak najbardziej ok. Tylko stawy (biodra,kolano) złe. Są jak u bardzo starego psa.. Trzeba wspomagać lekami. Na weta poszło 100 zł.[/QUOTE] czyli trzeba stawy wspomagać?
-
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
asiuniab replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
[quote name='danusiadanusia']dziewczyny! mi brakuje czasu, doba jest za krótka:( w sobotę albo w niedzielę naniosę aktualne rozliczenie:)[/QUOTE] ha skąd ja to znam, mam tak samo:(