Jump to content
Dogomania

asiuniab

Members
  • Posts

    9688
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by asiuniab

  1. [quote name='ulvhedinn']Hej, poszukuję dobrej duszyczki, która podjęła by się zrobienia bazarku/ów z dostarczonych fantów... Są to: ciuszki (dużo, różne), rzeczy domowe (porcelana, art kuchenne i wsio inne), książki.... ja niestety nie wyrabiam, zarówno czasowo jak i technicznie. :oops: A w klinice jest znów 1500 zł zadłużenia, plus bieżące wydatki na tymczasowiczów mnie pożerają :-([/QUOTE] poproszę ciotkę marudę, może Ona da radę??
  2. [quote name='dziuniek'][COLOR=#485A00][FONT=Arial][B][SIZE=3]Hela - NUMER EWIDENCJI: 44/10[/SIZE][/B][/FONT][/COLOR] [COLOR=#585858][FONT=Arial][IMG]http://www.paluch.org.pl/images/kacik2/1382382067_1362423023_1-vert.jpg[/IMG] [SIZE=3]Hela to mała czarna suczka w wieku ok 10-12 lat, ale bardzo energiczna i wesoła. Uwielbia chodzić na spacery, buszować w trawie i przytulać się. Ta kruszynka bardzo potrzebuje ciepłego domu. Poza personelem schroniska wspiera ja Wolontariuszka Magda 516 457 357[/SIZE] [/FONT][/COLOR][/QUOTE] to moja kolejna miłość; [quote name='Beat2010']mam zapisane jakie dostaje leki, poźniej wstawię, oczko troszke sie zmniejsza, więc działają, ból musi być okropny, do tego on ciągle uderza sie głowką o przeszkody[/QUOTE] matko to straszne, najgorsze jak życiu towarzyszy ból:( jak możemy Mu pomóc, chyba tylko hotel??
  3. [quote name='Bjuta']To prawda... Miała u Ciebie suuper![/QUOTE] to prawda:) a czy wiadomo co u Niej słychać??
  4. On jest więcej niż wyjątkowy!!!
  5. oj ja też się tak bałam, a tu taka wiadomość yupii:)
  6. jaka wiadomość, hura, oby mógł sobie nieco pożyć w hoteliku, kochany Diselek
  7. a czy pieskowi z oczkiem udało się pomóc, jakiś lek podać; mi się też wydaje, że to za duże ciśnienie w oku, a to ogromny ból:(
  8. zapisuję się u malutkiej, będę Was podglądać:)
  9. [quote name='Beat2010']spytałam się czy Karlos wrócił juz po operacji, dowiedziałam się, ze dopiero dziś miał operację[/QUOTE] no to czekamy na wieści, oby były dobre;
  10. nie ma co Bond jest najprzystojniejszy, ale gratulacje, dla opiekunów, i fotografów naszych modeli:)
  11. Lupusowi zdrowia, a po pierwszym wyślę jakiś grosz na Lupusa;
  12. zapisuję się u Olafcia, bo oczywiście zakochałam się w staruszku:)
  13. [quote name='iwna5702']Dawno nie pisalam o Lupusku - ale sa dobre wiesci Lupi zaczal sam chodzic, wedruje sobie po ogrodku, znajduje miejsca w ktorych lubi lezec, zyje sobie spokojnie ze stadkiem psiakow, Mam filmik z ostatniej wizyty u niego - niestety nie bardzo umiem wgrac czekam az mi ktos z domownikow pomoze :) mam nadzieje ze jutro ki sie uda[/QUOTE] czekam na filmiki, tak się cieszę, że poprawiło Mu się, hura:)
  14. [quote name='kikou']dietę juz trzymamy... ponieważ mamy psinek wiecej niz jedną czy dwie, każdy otrzymuje swoje jedzonko w swojej miseczce osobno, te które mają chęć podjadać kolegom jedzą w osobnych pomieszczeniach - w tym Zuzka bo ona lubi jedzonko ponad wszystko i gotowa jest zdrowo oszczekać kolegę żeby mu odebrać miseczkę :)[/QUOTE] ale się uśmiałam:) wiem, że to trudne, u nas są dwa i też pilnujemy podjadania sobie:)
  15. matko, jakie wielkie przerażone oczy ma Toluńka;
  16. a no to cieszę się, że już coś masz na stawy; Kioku, ale dieka też się Zuzi przyda?
  17. to ja też się przyłącze do podziękowań, a Mańczysław jest boski:)
  18. Rufus chyba będzie duży, tak potężnie wyglądają jego łapy; a co do Pręguski, to ta sunia, co tak długo czekała na sterylizację?? I czy ona jest u Ciebie mestudio, czy w przytulisku, bo jakoś nie potrafię tego doczytać?
  19. [quote name='Doda_']tak, ma liderka i nie przyjmuje więcej psów, tylko suczki.. wiem, bo pytałam chyba 100 razy :oops:[/QUOTE] aj to przepraszam, nie wiedziałam;)
  20. [quote name='Doda_']Wczoraj pisałam z kikou. Zuzia była u weta i są dobre wieści :) Miała badania, wątroba nerki cukier trzustka hemoglobina i serce jak najbardziej ok. Tylko stawy (biodra,kolano) złe. Są jak u bardzo starego psa.. Trzeba wspomagać lekami. Na weta poszło 100 zł.[/QUOTE] czyli trzeba stawy wspomagać?
  21. [quote name='danusiadanusia']dziewczyny! mi brakuje czasu, doba jest za krótka:( w sobotę albo w niedzielę naniosę aktualne rozliczenie:)[/QUOTE] ha skąd ja to znam, mam tak samo:(
×
×
  • Create New...