-
Posts
9688 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by asiuniab
-
a czy macie dziewczyny kontakt z tą rodziną co ma pieska, tak żeby wiedzieć co na bieżąco się dzieje w ich głowach?
-
załączam rozliczenie wpływów Aramiska: [TABLE="width: 298"] [TR] [TD]nick[/TD] [TD]kwota[/TD] [TD]data[/TD] [/TR] [TR] [TD]FB Danuta P.[/TD] [TD="align: right"]10,00 zł[/TD] [TD="align: right"]2012-08-30[/TD] [/TR] [TR] [TD]mparsley[/TD] [TD="align: right"]20,00 zł[/TD] [TD="align: right"]2012-08-30[/TD] [/TR] [TR] [TD]LONLEY[/TD] [TD="align: right"]10,00 zł[/TD] [TD="align: right"]2012-08-29[/TD] [/TR] [TR] [TD]Paja[/TD] [TD="align: right"]10,00 zł[/TD] [TD="align: right"]2012-08-27[/TD] [/TR] [TR] [TD]STOKROTKA.AF[/TD] [TD="align: right"]20,00 zł[/TD] [TD="align: right"]2012-08-27[/TD] [/TR] [TR] [TD]katarzyna09[/TD] [TD="align: right"]10,00 zł[/TD] [TD="align: right"]2012-08-27[/TD] [/TR] [TR] [TD]PANNA MARPLE[/TD] [TD="align: right"]50,00 zł[/TD] [TD="align: right"]2012-08-27[/TD] [/TR] [/TABLE] razem 130,00 zł :loveu::loveu:wszystkim pięknie dziękujemy:loveu::loveu:
-
[quote name='natalka9860']ja uważam tak jak już pisałam wcześniej że czas zacząć zbierać kasę z deklaracji stałychg od września, przyda się na pewno.[/QUOTE] nie możemy zbierać póki chłopak jest w punkcie, bo ludzie deklarują w większości, na hotel i behawiorystę, a nie po to żeby pieniądze leżały na innym koncie. Z reguły jest tak, że deklarację składa się i ludzie zaznaczają, że wpłacą w momencie realnego widoku na wyciągnięcie psa. Natalko, widziałaś pewnie wpis, że Aramis może za ok. 2 miesiące pojedzie na szkolenie, więc ludzie wpłaciliby pieniądze 2 razy, a pies byłby dalej w punkcie.
-
[quote name='__Lara']Ja nie wiem, jeśli tak to co my zrobimy??? :( dzisiaj słyszałam, że w Świętochłowicach właściciel zabił siekierą swojego psa, więc boję się o Lenę :([/QUOTE] to jest świat nie na moją odporność psychiczną:( też się boję, że dziad może się Jej pozbyć w sobie tylko znany okrutny sposób:(
-
Lilka w NOWYM DOMU. Wszystkim z całego serca dziękuję za pomoc!!
asiuniab replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
no Liluś, Ty nawet nie wiesz jaka niespodzianka Ci się dziś szykuje:) -
[quote name='Lonley']zrobiłam tak na szybko taki banner o bazarku dla Aramisa. może jeśli wstawimy go w sygnaturach to może coś pomoże. [IMG]http://i48.tinypic.com/20zweh1.jpg[/IMG] Ja nie mam jakiegoś talentu do tego więc wyszło średnio, wiec jeśli ktoś umiałby zrobić coś lepszego było by super[/QUOTE] a mi się banerek podoba;
-
[quote name='__Lara']No widzisz kochana.... ale jej się zdarzyło mieszkać w domu potwora :([/QUOTE] no tak, tylko czy mamy jakiś plan, bo ten termin jest jakiś kosmicznie krótki, jutro już jest koniec????
-
[B]DEKLARACJE STAŁE: natalka9860 + tato-30zł Emiś-20zł agata51 - 20zł paulinken- 10 zł ???? beataczl - 10 zł ewu - 10 zł tofikowa - 10zł Aryste - 20zł Kaas1 - 20zł winter7 - 40zł kate78 - 20 dol=60zł Karrrolina - 20zł onga - 30zł madziak25 - 5zł agat21 - 20zł RAZEM: 300zł DEKLARACJE JEDNORAZOWE: wolf122 - 10 zł do sierpnia ???? monika083 - 10 zł przez 6 miesięcy stokrotka.af- ???? wiol - ???? Paja - ???? Phase - we wrześniu???? Panna Marple - 50zł[B] katarzyna09 - 10zł ulka1108 - ???? [B]takasobieagatka- po wypłacie pomyśli Lonley -10 zł lucySxy 20zł ada44-??? [/B][/B][B][B][B]MarcinP- we wrześniu 100 lub 200 zł??? esza - 20 zł od września do końca roku [/B][/B][/B][B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/107831-mparsley"]mparsl[/URL][/B][B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/107831-mparsley"]ey[/URL][/B][B]- 10 zł[/B][B][B][B][B] bazarek- ???[/B][/B][/B][/B][/B]
-
[quote name='__Lara']Tylko te bazarki i inne trzeba już robić, póki jest zainteresowanie psem....bo inaczej czarno to widzę, serio :( chciałabym być dobrej myśli, naprawdę :( widzę niestety masę wątków, w których siedzą psy i hotele są niepopłacone :( choćby Zenek, ma 300 zł na miesiąc hotelu, a tam jest problem, mimo bazarków ciągle jest dług :( Dobrze by było jednak poszukać innych szkoleniowców. Chyba jest ich więcej na całą Polskę? :oops: Co do liter, ja wzięłam: A-J, z czego zaczęłam dopiero K, więc można brać....[/QUOTE] kochana K już jest zrobione, tak jak pisała Paula_t zostało już chyba B, C, D, także żebyśmy podwójnie nie powysyłały;
-
witam na wątku, trzeba deklaracje pozbierać i hotelu szukać, może wypisz jakie już odmówiły i do których wysłałaś prośbę, może inni mają jakieś namiary na hotele, gdzie są jakieś wolne miejsca?
-
[quote name='stonka1125']No to wykrakałyśmy :( Dzisiaj miała kolejny atak, nie spowodował go żaden zewnętrzny bodziec bo Igiełka spała...Patrzałam na nią akurat bo spokojnie spała i pisnęła w którymś momencie tak jakby jej się coś śniło, nagle ja wygięło...Od razu otwarła oczy, głaskałam ją ale taki atak to jest jednak tragedia, mnie sie wydaje ze ona w jego trakcie całkiem świadoma i bardzo przestraszona. Trwał ok. 3 minut, potem mała wstała, poszla sie napić, wróciła i położyła i kolejny ją dopadł, tez ok. 3 minut . Nie przeszkodziło jej to w późniejszym objazganiu rowerzysty za płotem z resztą świrów co mam udokumentowane .[/QUOTE] to nie dobrze, ale tzn. że trzeba wybrać lekarza, który dobierze odpowiednie leki, i mam nadzieję będzie dobrze; dobrze, że byłaś przy Niej, że nie była sama; współczuje suni;
-
a mi się Gacek dziś śnił, nie pamiętam niestety co, ale wiem, że to był na 100% Gacek:)
-
Cudowny Max - od 2003r. za kratami NARESZCIE MA DOM!!! :)
asiuniab replied to Noelle's topic in Już w nowym domu
[quote name='Noelle']juz nie :([/QUOTE] to trzeba chłopaka ogłaszać, ktoś Go dostrzerze; -
[quote name='Martika@Aischa']A telefon wciąż milczy :([/QUOTE] ale chłopak ma odnowione ogłoszenia, z tymi nowymi zdjęciami?
-
Lilka w NOWYM DOMU. Wszystkim z całego serca dziękuję za pomoc!!
asiuniab replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
no to widzę, że ja mam troszkę szczęścia, że Masajunia jest w moim mieście i się umawiamy z masajową rodzinką i Masajkiem na widzenia:) już w przyszłym tygodniu będziemy się widzieć, choć przyznam że myślę o Nim często; -
[quote name='Avilia']W chwili obecnej innej propoyzcji niż Jamor nie mamy.Ale u Jamora kolejka,więc w tym czasie spokojnie możemy szukać hotelu [U]ZE SZKOLENIEM,[/U] który będzie bardziej dostępny dla nas finansowo ALE i będzie reprezentował się zbliżoną, (nie piszę jednakową,bo jednakowej nie znajdziemy) pozytywną opinią o szkoleniu psów i wyprowadzaniu ich na prostą. Jeżeli takowy się nie znajdzie,a u Jamora przyjdzie nasza kolej to jedziemy do Jamora.Taka jest moja decyzja. Przez ten czas możemy zbierać kasiorkę-choćby jednorazowe deklaracje,żeby było na tę brakującą kwotę. Ada zadeklarowała tutaj pomoc przez 2 miesiące u Jamora (za co serdecznie dziękujemy!)- wydaje mi się to wystarczający czas na "rozpoznanie" psa.Myślę,że z jednorazowych deklaracji uzbieralibyśmy i na 3 miesiąc szkolenia,a po tym czasie (o ile nie znajdzie się DT/DS) przenieść psa do tańszego hotelu. Myślę,że 3 miesiące szkolenia wystarczą (oczywiście jestem nastawiona optymistycznie,że na zachowanie Aramisa ma wpływ schronisko,kojec,brak zajęcia i Klaudia) i pies będzie nadawał się do adopcji.[/QUOTE] Avilia obyś się z tymi deklaracjami i czasem potrzebnym Aramisowi nie myliła. Na pewno trzeba rozpoznać, co po tych 3 miesiącach, gdzie Aramis będzie czekał na swój dom, musi to być miejsce, gdzie się nie cofnie, ale utrwali wcześniejsze szkolenie, to chyba najważniejsze. A Avilia czy wiesz mniej więcej ile taka kolejka, w której jest zapisany Aramis do Jamora może trwać, tzn. kiedy tak pi x drzwi, mógłby tam pojechać, chodzi o to żebyśmy wiedzieli do kiedy mamy czas?
-
[quote name='Ada44']-Magda222, też lubię koty i też mam ich bez liku, ok, to ja dokładam brakującą kwotę na pierwszy miesiąc pobytu u Jamora, czyli 200zł ( przelewam na konto , kiedy będzie ustalony termin przyjęcia psa) i deklaruję dopłacić brakującą kwote na drugi miesiąc pobytu u Jamora, jeżeli będzie taka potrzeba... - konto już mam, dziękuję - ps. Magda, mój pies miał ostatnio bardzo dobre wyniki krwi, więc myślę, że wszystko będzie dobrze....[/QUOTE] poczekaj proszę, Aramis póki co jest w kolejce do Jamora, te dopłaty trzeba ustalić z Olą i Klaudią, bo co będzie po miesiącu, czy dwóch, nie sądzę, żebyśmy mogli taką kwotę dozbierać; Bardzo proszę Avilia lub Klaudus odezwijcie się, bo ja nie jestem osobą odpowiedzialną za psiaka, przyjmuję wpłaty i z tego się rozliczam, ale decyzje podejmuję dziewczyny, które są na miejscu;
-
o matko wiecie, że ja dopiero teraz dostrzegłam, że sunia ma na imię Lena tak samo jak moja sunia collie; jestem w szoku
-
MOREK odszedł za TM otoczony miłością i opieką słodkokwaśnej.
asiuniab replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
a te zęby nie mogą być starte, z powodu jedzenia np. kamieni? -
PRZERAŻONA Abi za TM + starsza jamniczka ANTRA ma dom ! :)
asiuniab replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
[quote name='filomen']mało tu kto zagląda teraz a ciepłe myśli i wsparcie teraz bardzo potrzebne. Agatka wczoraj miała operację. Widok wewnątrz brzuszka straszny pani Dr czegos takiego nie widziała. Kiedyś na skutek porodu prawdopodobnie pękła macica. Spowodowało to prawdopodobnie zakażenie wewnetrzne i zrosty. jelita były przyrośnięte do otrzewnej, do wątroby, trzustka przyrośnieta, jelita nie w tym miejscu co trzeba. Ten pies od dawna miał ogromne problemy z trawieniem nie było pasażu w jelitach. Pamiętacie, że już w schronisku wymiotowała. Ciśnienie mi sie podnosi na myśl o wydanych 600 zł na szpitalik gdzie żaden lekarz sie nie zorientował ze coś z psem jest nie tak. W każdym razie pani Dr naprawiła wszystko co mogła a teraz trzeba sie modlić, żeby trzustka i jelita chcialy pracować. Agatka dostała krew, antybiotyki i leki dożylnie no i czekamy........[/QUOTE] o matko jak Ona musiała cierpieć:(