-
Posts
9688 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by asiuniab
-
[quote name='paula_t']Jestem u śliczności:loveu: Ogłoszenia asiuniab też ma, tylko że telefon milczy niestety :([/QUOTE] Paula, ale zadzwoni tel. (wierzę w to) wiesz sama, nie muszą dzwonić setki, ale wystarczy ten jeden właściwy!!!
-
[quote name='paula_t']I co? I co? Jakieś wieści?[/QUOTE] a tak, Masaj już nie próbuje przepędzić Gamy zjadając tudzież wypijając co Jej. Tak, że stosunki są unormowane, na tyle, że Gama sobie rządzi w kuchni, a Masajek na reszcie mieszkania. Ale to było do wczoraj, bo wczoraj Gama pojechała z powrotem do swojego domku, więc Masajunia znów jest jedynaczkiem i On chyba to lubi:) a w tym tygodniu jesteśmy z Marysią umówione na spotkanie, także wtedy coś więcej napiszę:) a miałam kolejny tel. o Masaja, podesłałam kilka propozycji i czekam czy coś się z tego urodzi:)
-
Lilka w NOWYM DOMU. Wszystkim z całego serca dziękuję za pomoc!!
asiuniab replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
no Lilko, teraz trzymamy kciuki za pomyślną wizytę:) -
MOREK odszedł za TM otoczony miłością i opieką słodkokwaśnej.
asiuniab replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
proszę o podesłanie nr konta na pw, jakiś grosz muszę wyskrobać, choćby nie wiem co! -
[quote name='natalka9860']Nie no coś mi się popieprzyło, rano było tylko 3 strony a raptem 12?? Jak to możliwe?? Sorki, ale nie mam nerwów na to.... A miało być tak pięknie....;([/QUOTE] natalko filtr Ci "uciekł", trzeba ponownie przefiltrować przez datę i znów będą 3 strony; Wszystkich nowych uczestników wątku serdecznie witamy, dziękujemy za przybycie; że się tak wyrażę, w kupie raźniej, i można coś wspólnie wymyślić:)
-
no udało mi się rozesłać nr konta dla osób deklarujących jednorazowe wpłaty, ależ ja się tym denerwuję, żeby wszystko było dobrze; zaraz sobie myślę, a co się stanie jak jutro zginę i nikt się nie dowie, i pomyślą, że sprzeniewierzyłam pieniądze, a i oczywiście zapomniałam napisać, żeby podać nick z dogo i dodać, że to dla Aramisa, więc muszę robić wszystko od początku:(
-
Młody, jamnikowaty Fago znalazł swój dom w Finlandii :)
asiuniab replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Lobaria']Na razie czekamy na wyniki krwi / będa za ok. 3 tyg /, Paulinka już wyszła ze szpitala, nie ma gorączki, jest na antybiotykach. Trzeba czekać.[/QUOTE] o matko 3 tyg. to długo, ale pewnie jeśli coś jest to musi się wykluć, żeby szkiełka to dostrzegły; no to czekamy; -
Lilka w NOWYM DOMU. Wszystkim z całego serca dziękuję za pomoc!!
asiuniab replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
matko, żeby więcej osób miało taką szczęśliwą rękę:) -
Piękna Nanga, bardzo boi się smyczy. Zbieramy na hotel.
asiuniab replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Avilia a Ona jest taka duża ON-kowata? -
MOREK odszedł za TM otoczony miłością i opieką słodkokwaśnej.
asiuniab replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
[quote name='ewu'][B]Zastanawiam się czy nie wysłać historii Morka do TVN....[/B]Z jednej strony siary by się chamom narobiło, znalazło sponsorów a z drugiej boję się ,że "następnego Moruska " w innej wiosze gnoje zabiją,żeby nie było o nich głośno...:( Co sądzicie Cioteczki??????????????[/QUOTE] ewu myślę, że można spróbować, ja już kilka razy pisałam do uwagi i nawet pół zwrotnego maila nie otrzymałam, ale może Tobie się uda? Nawet jak pisałam z prośbą o wyjaśnienie, czy sprawa została zakończona, to też mi nic nie odpowiedzieli; -
Młody, jamnikowaty Fago znalazł swój dom w Finlandii :)
asiuniab replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Lobaria']Raczej zostanie u Małgosi :)[/QUOTE] to fajnie, że będzie na oku:) a Lobario, czy wiesz czy coś się udało z tym lekarzem załatwić (to o czym pisałyśmy na fb, ale nie mogę tego znaleźć, wskoczyła mi oś czsu i się nie odnajduję); -
[quote name='Mazowszanka']Zapisuję Mańka. Jak się dobudzę to poczytam na spokojnie :)[/QUOTE] spokojnie Marianek Cię dobudzi jak się na Ciebie popatrzy z taką miną (moją ulubioną w stylu "bo się obrażę"): [IMG]http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/282881_244244259012342_196009352_n.jpg[/IMG]