Jump to content
Dogomania

asiuniab

Members
  • Posts

    9688
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by asiuniab

  1. Harry, jest taki śliczny, a dobre zdjęcia pewnie przyciągną większą uwagę, tylko szkoda, że ludzie wciąż patrzą oczami, a nie sercem;
  2. a czy skoro łapkę przecięło coś ostrego, to czy mógł być to ten dziad, któremu powierzono sunię?
  3. czyli jak Oskarek już będzie po rehabilitacji, to niezbędna będzie szeroko zakrojona akcja ogłoszeniowa?? A Oskar jest wykastrowany, przepraszam, jeśli już gdzieś była ta informacja?
  4. matko taka kupka nieszczęścia, ale charakterna, albo bardzo cierpiąca, biedna jednym słowem:(
  5. Maciuś pięknie się prezentuje na zdjęciach:loveu:
  6. no ja też jestem ciekawa jak ten kozak, czy już coraz częściej używa swojej kochanej łapinki?
  7. ja też trzymam kciuki i czekamy na wieści z nowego domu i zawsze będziemy prosić o zdjęcia;
  8. nie mogę na razie wspomóc finansowo, ale pamiętam o Rumbie;
  9. Sabciu, cieszę się, że już jesteś w hoteliku, uff.
  10. Maniusiątko, Ty kochany pięknie śpij i śnij o swoim nowym kochanym domku......:loveu::loveu:
  11. Saba ma cudowne zdjęcia, rzeczywiście tekst dobry by się przydał z wymogami co do domu i ogłoszenia, ogłoszenia, ogłoszenia;
  12. matko, ja już byłam u Ziry, ale widzę, że nic nie napisałam i już by mi mogła księżniczka gdzieś uciec;
  13. bidny Gacuś Placuś, ale jeśli chodzi o kafelki, to mój poprzedni pies do końca życia nie umiał chodzić po kafelkach, tylko chodziła po dywanach, nawet w kuchni musieliśmy położyć, taki niby dywan, bo Ona wchodząc na kafelki wysuwała pazury i się rozjeżdżała; ale super jakby Gacaka udało się przyzwyczajać do domu, chłopakowi zwiększy to szanse na dom;
  14. kochani dziękuję za wszystkie rady i przybycie na wątek Aramiska, On nie wie, że walczymy o Niego, ale jakby wiedział, myślę, że byłby także wdzięczny:) przepraszam, że nie jestem aktywna w ostatnich dwóch dniach, ale weekendy to dla mniej intensywny czas, bo TZ jest w domu i muszę to maksymalnie wykorzystać, i w związku z tym nie ma nas w ogóle w domu, a ja nie mam jak zaglądnąć do neta:(
  15. Paula, Marian, wiecie jak się cieszę, to wasze spotkanie było przez los starannie utkane, abyście oboje mogli być szczęśliwszymi osobami, i takimi sprawiającymi radość innym. Niesamowity w tym wydarzeniu jest efekt synergii jaki nastąpił. Cieszę się, że Paula nie została z tym wszystkim sama, a tyle osób Jej i Mariankowi kibicuje i kibicowało i będziemy to robić nadal; Mam nadzieję, że to wydarzenie, nakręci spiralę dobra też dla innych bid, bo One też czekają na pomoc; ps. Marian ja też chcę Cię odwiedzić, a jakby udało mi się jeszcze poznać przy tym Paulę, to byłoby super, ale nie sądzę, że tym razem będzie mi to dane;
  16. Maniek chłopaku całuje cię w nochalka prawie w samo południe:)
  17. cześć Oskar, psiaczku jak się mają Twoje sprawy?
  18. [quote name='hop!']Dr Orzeł zaleca zrobienie dodatkowego, dość kosztownego badania - rezonansu magnetycznego odcinka lędźwiowego (ewentualnie tomografii lub mielografii).[/QUOTE] tak właśnie czytałam, dlatego mi się wydaje, że lepiej aby fachowiec w tej dziedzinie oglądnął sunię i wtedy można podejmować decyzję, bo wiadomo te zaproponowane przez dr Orła (nie wiem czy dobrze, że odmieniam nazwisko) są b. kosztowne;
  19. matko jaka kupka nieszczęścia:(
  20. [quote name='Poker']Mazowszanko, bądź wyrozumiała dla suni. :roll: Dyć to pierwsza noc w nowym domu.Ludzie w nowym miejscu też czasem źle śpią:eviltong:[/QUOTE] ale Ona u Mazowszanki też tak miała:)
  21. [quote name='Mazowszanka']Dostałam rano sms-a, że wszystko w porządku. "Spała z nami" -co chyba oznacza ,że do łóżka wskoczyła cwaniara jedna ? Tylko z tą [B]5.30[/B] trzeba coś zrobić. Mnie się wydaje, że tu nie chodzi o siusiu tylko ma takie przyzwyczajenie wstawania o tej godzinie. Macie jakieś pomysły ?[/QUOTE] ale się cieszę, Liluś kochana jesteś:) a z tą 5:30 to nie wiem jak pomóc Lilce, ale wiem jak pomóc rodzince, może trzeba się przyzwyczaić;) a tak serio jak ktoś wie, co można zrobić, to prosimy o rady:)
  22. [quote name='Avilia']I po raz kolejny się zgadzam.Kochane naprawdę nie chcę się po raz setny powtarzać,ze Aramis nie jest psiakiem tak jak każdy inny.On nie potrzebuje tylko hotelu,on potrzebuje hotelu ZE SZKOLENIEM. Ktoś zaproponował hotelik w Węgrzcach,owszem mamy tam psy,bardzo sobie cenimy Panią Anetę,ale Pani Aneta nie prowadzi szkoleń i ma same niewielkie,łagodne psiaki mieszkające razem.Bardzo proszę jak już się rozglądamy to w kryteriach jakie potrzebujemy,a nie byle gdzie byle hotel. [B][COLOR=#FF0000]To ma być hotel (po raz setny) ZE SZKOLENIEM,renomowany.W żadne inne miejsce pies nie pojedzie! [/COLOR][/B][COLOR=#000000]Z Panem Markiem będziemy się kontaktować po niedzieli.[/COLOR][/QUOTE] ja też się zgadzam, że to musi być hotel ze szkoleniem i to z potwierdzonymi sukcesami z psami takimi jak Aramis; o takie wypisywanie takich propozycji apelowałam i apeluję; jednocześnie dziękujemy za pomoc;
  23. hmm, dobrze, że ją obserwujesz, to można szybciej zareagować; fajnie, że ten dr z krk się zainteresował i stawia dużo pytań, ale skoro On ma tyle pytań, to może warto skonsultować Ją na żywo z lekarzem specjalistą w tej dziedzinie?
×
×
  • Create New...