-
Posts
9688 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by asiuniab
-
Lilka w NOWYM DOMU. Wszystkim z całego serca dziękuję za pomoc!!
asiuniab replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Mazowszanka']Około 40 zł, ale pewność będzie po akcji :) Facet wyjeżdza 0 13.30, na podróż liczy 4 godziny. Nie wiem ile jest z Wrocławia do Świdnicy. Ale życie pokazuje, że zwykle takie podróże trwają dłużej niż się planuje. Myślę, że kolejne osoby będą informowały się sms-ami. Wszyscy się cieszą, a mnie jakoś smutno się robi.[/QUOTE] z Wrocławia do Świdnicy jest jakieś 50km to ok. 30 min. drogi, oczywiście w zależności od tego o jakiej porze chce się tam dostać; -
[quote name='kabaja']Niech go dostrzeże osoba o dobrym serduchu i doceni jakim idealnym piesiem jest Harry :loveu:[/QUOTE] byłoby super, takiego domu dla Niego chcemy:)
-
[quote name='magda222'][B]Czy osoba, która założyła wydarzenie na FB koordynuje tam wszystko i np. rozsyła nr konta do zainteresowanych? Możecie zamieścić na 1 stronie listę deklarowiczów?[/B][/QUOTE] na razie nie możemy na 1 stronie, bo może tylko założycielka, muszę dopiero do moderatora napisać, abym mogła coś zmieniać. Z tego co mi pisała Lobaria mogę to sama zrobić, ale szczerze się przyznam, że nie umiem się do tego zabrać, bo dogo jest dla mnie nieco skomplikowane, jeśli ktoś kto to robił mógłby mi napisać do kogo to zgłosić zrobię to; a i jeszcze wydaje mi się to dziwne, że mogę to zrobić ja, a nie założycielka wątku;
-
a właśnie przy niektórych sterydach też pies dużo pije i sika;
-
[quote name='Basieńka1997']Bardzo przepraszam, że tak rzadko zaglądam na wątek Oskarka.. :( Strasznie teraz dużo tych bid mamy w schronie i każdej z nich staram się zrobić choć kilka ogłoszeń.. Wątek Oskara oczywiście w najbliższym czasie porozsyłam. Jutro kończy się bazarek z fantami dla psiaka, więc w pierwszej kolejności będę musiała się tym zająć. Chcę go jeszcze troszkę porozsyłać, przyciągnąć więcej cioteczek. Może uda się jeszcze uzbierać trochę pieniędzy. :) A potem już tylko rozsyłanie wątku. :)[/QUOTE] postaram się pomóc w rozsyłaniu, choć troszkę;
-
[quote name='Ewelinaaa']I w przyszłym tygodniu Tinka zawita już we własnym DS! :)[/QUOTE] wow, to gratulacje dla Ciebie i Tinki:)
-
[quote name='Donvitow']W Wielkopolsce.:)[/QUOTE] ja robiłam ogłoszenia na wlkp. i chyba tam nie było dosłownie żadnego odzewu, ale wiem że to kwestia szczęścia;
-
Kochani, kto może to proszę o poszukanie na forach (ja sama też będę to robić) poszukać opinii i szkoleń w ramach naszych możliwości finansowych. Podamy tu linki czy nazwy i cytaty, a osoby decyzyjne zadecydują co dalej. Tak żeby nie stać w miejscu, bo jednak na chwilę obecną 300 zł jest. A i jeszcze kto wie, jakie literki są wolne do wysyłania zaproszeń, żeby się nie powielać?
-
[quote name='Donvitow']Dlaczego na mazowieckie? W poniedziałki od której godziny można odwiedzić Oskara w schronisku?[/QUOTE] tam ostatnio był większy odzew jak się psa ogłaszało; a w jakim województwie przebywa Oskarek?
-
znalazłam jeszcze forum collaków, ale tam raczej jak na dogo domu nie znajdzie, trzeba szukać poza; [URL]http://forum.collies.pl/viewforum.php?f=50[/URL]
-
witam się na wątku, obawiam się o najgorsze rozwiązanie ze strony tego tyrana, żeby nie chciał być cwany i zawieźć gdzieś sunie i przywiązać:( jeśli chodzi o podgryzanie, to moim zdaniem, a 10 lat miałam owczarka collie, to jeśli to fakt, to raczej wynika z tego, że jest to pies pracujący, który jeśli dobrze nie wykorzysta swojego potencjału to szuka na swój sposób, aby go spożytkować; jestem w stanie wysnuć wniosek, że pies tam się nudzi, jest nie wypracowany i może ich podszczypuje, bo tylko to mu przychodzi do głowy i nie ma tu w Nim winy. Biorąc taką rasę, trzeba się zastanowić, czy podołamy jego fizycznym i umysłowym potrzebom? Czasu niestety jest jak na lekarstwo:(
-
[quote name='phase']Gacuś........[/QUOTE] co u Gacusia, są postępy w chodzeniu na smyczy?
-
[quote name='ewu']Jestem u Aramiska, wybacz psiaku ale ostatnio same problemy:( [B]Proszę o numer konta na pw.[/B] Odnośnie hoteliku słyszałam o Mironie, zajmował się dzikim Niko, dokonał cudu:) Spytam o cenę - jeśli chcecie.[/QUOTE] ewu podam Ci nr konta jak już wszystkie stałe deklaracje będą ustalone i najważniejsze będzie ustalone co i gdzie z Aramisem, ok? i bardzo Cię proszę dowiedz się jeśli możesz o kwotę szkolenia u Mirona, bo moim zdaniem nie mamy szans na Jamora mimo dużych chęci. Decyzję i tak podejmą dziewczyny najbliższe psiakowi;
-
[quote name='yunona']540 zł jak na tak dużego psiaka to nie jest cena z kosmosu, tu nie chodzi tylko o przetrzymanie psa, ale również wyprostowania psychiki. Jamor to autorytet bezdyskusyjny. Przykro mi i szkoda mi Aramisa .[/QUOTE] [B]560 zł [/B]- ale proszę nie dyskutujmy tu czy to dużo, czy mało, tak jak pisałam wcześniej, dla tych co mają te 560 zł, to nie dużo, ale dla tych co mają 300 zł to dużo; kochani proszę o konstruktywne sugestie jak pomóc Aramisowi w ramach naszych możliwości, bo już je raczej znamy. Nie podejrzewam, żeby się jakoś Jego sytuacja finansowa spektakularnie zmieniła:(
-
Lilka w NOWYM DOMU. Wszystkim z całego serca dziękuję za pomoc!!
asiuniab replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Świdniczanka'][FONT=arial black]WIELKIE DZIĘKI WSZYSTKIM, KTÓRZY ZAOFEROWALI SIĘ POMÓC, A SZCZEGÓLNIE TOBIE, MAZOWSZANKO! [/FONT] [FONT=arial] Jestem pewna, że Lilka w naszym domu zazna ciepła i miłości. Oczywiście, zaraz po dotarciu Lilki dam znać tu na forum, czy wszystko w porządku, jak się Lilka czuje w nowym domku. Rzeczywiście, ten tydzień zżarł nam "trochę" nerwów, ale było warto. :) [FONT=arial black]Mazowszanko[FONT=arial], a w jakie miejsce Lilka zostanie dowieziona? A i jeszcze pytanie, dawałaś jej może kiedyś surowe żółtko na sierść? Ile razy dziennie je, czy lepiej może, by miała cały czas jedzenie w misce? Nie wiem właśnie jak jest nauczona. [/FONT][/FONT] [/FONT][/QUOTE] Witaj, nie wątpię, że Lilka zazna u Was ciepła i miłości i bardzo prosimy o odwiedzanie wątku i na bieżąco relacjonowanie co u tej gwiazdki słychać; -
[quote name='paula_t']Ja wszystko Asiu rozumiem, dlatego pozwoliłam sobie za Ciebie odpisać :p Czy Aramis dostanie pieniążki dzisiaj czy za parę dni póki co nie robi różnicy, bo nadal siedzi w punkcie... Ja też tak właśnie słyszałam, dlatego sama na swoim wątku nie podałam numeru konta na wszelki wypadek.[/QUOTE] Paula_t bardzo Ci dziękuję, jesteś na prawdę dobrą duszą dogo:)