-
Posts
9688 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by asiuniab
-
>>>Szariczek już nie cierpi, odszedł spokojnie...<<<
asiuniab replied to Olena84's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Szariczku ciocie pamiętają o Tobie, a ostatnio tu taka cisza była, ale już nie jest:) -
[B]DEKLARACJE STAŁE: natalka9860-15zł Emiś-20zł agata51 - 20zł paulinken- 10 zł ???? beataczl - 10 zł ewu - 10 zł tofikowa - 10zł Aryste - 20zł Kaas1 - 20zł winter7 - 40zł kate78 - 20 dol=60zł Karrrolina - 20zł onga - 30zł madziak25 - 5zł RAZEM: 275zł DEKLARACJE JEDNORAZOWE: wolf122 - 10 zł do sierpnia ???? monika083 - 10 zł przez 6 miesięcy stokrotka.af- ???? wiol - ???? Paja - ???? Phase - we wrześniu???? Panna Marple - 50zł[B] katarzyna09 - 10zł ulka1108 - ???? [B]takasobieagatka- po wypłacie pomyśli Lonley -10 zł lucySxy 20zł [COLOR=#ff0000]ada44-???[/COLOR][/B][/B][COLOR=#ff0000][B][B][/B][/B][/COLOR][B][B][B][COLOR=#ff0000]MarcinP- we wrześniu 100 lub 200 zł??? [/COLOR][COLOR=#ff0000]esza - od września do końca roku[/COLOR] bazarek- 76zł ps. na czerwono zaznaczyłam sobie dla ułatwienia, żeby pamiętać wysłać nr konta;[/B][/B][/B][/B]
-
[quote name='esza']Witam :) Jestem na zaproszenie. Przyznam, że nie przeczytałam całego wątku, ale ....... Przepiękny psiak. Deklaruję 20 zł / miesiąc od września, w tej chwili do końca roku, co dalej nie wiem, wolę z takim zastrzeżeniem. Niestety na wątku udzielać się nie będę, brak czasu. Dołączyłam na FB, zaprosiłam znajomych. Poproszę na PW numer konta do wpłat. Trzymam kciuki, proszę o wygłaskanie Aramisa w moim imieniu :)[/QUOTE] witamy na wątku, dziękujemy już zapisuję:)
-
[quote name='natalka9860']a ja przez ten właśnie banerek do Oskarka zajrzałam;) i zastanawiam sie nad wpłatą, ale po 10[/QUOTE] Natalko, podeślę Ci linka do bazarku dla Oskarka:), bo na razie tu nie zbiera się stałych deklaracji, nie wiem, co dziewczyny odpowiedzialne za psiaka planują; link: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/230577-Prosz%C4%99-odwied%C5%BA-nas%21-%E2%99%A5-Letni-bazarek-cegie%C5%82kowy-dla-Oskara-i-jego-chorej-%C5%82apki"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230577-Prosz%C4%99-odwied%C5%BA-nas%21-%E2%99%A5-Letni-bazarek-cegie%C5%82kowy-dla-Oskara-i-jego-chorej-%C5%82apki[/URL]
-
[quote name='michelle04']Macie rację Cioteczki, pewnie Maniek potrzebuje więcej czasu, w sumie ingerencja byla duża,więc i rehabilitacja też musi troszkę potrwać, ale mam dobrą wiadomość- tak mi się wydaje, otóż Maniek ma mokry i zimny nosek, wiem bo caluje mnie codziennie- nie bądzcie tylko zazdrosne :) - ale ja to interpretuje w ten sposób, że wcześniej dolegliwości z tą lapką powodowaly taki stan,że nosek byl suchy i wiórowaty a teraz, po zabiegu ten stan chyba minąl bo nic nie wskazuje na to by bolala Jego ta lapka, jakby wszystko wrocilo do normy, alo to tylko moje dywagacje w tym temacie :)[/QUOTE] super, bo ja już myślałam, że ten Jego nosek to taka jego uroda, cieszę się bardzo mokry nosku:)
-
Klub Przyjaciół i Posiadaczy Pszczyńskich Psiaków
asiuniab replied to Lobaria's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lobaria']Dla wiadomości [B]asiuniab[/B] - swoje pierwsze muchomory czerwieniejące pozyskałam w [B]Parku Grabiszyńskim[/B] :) Szóste zdjęcie w atlasie / malucha / jest właśnie z parku :)[/QUOTE] ja tam widziałam tylko "psiaki"(dla nie wtajemniczonych, tato tak mówił o grzybach takich na cienkich nóżkach, co rosną na trawniku, ogólnie wiem, że nie jadalne, ale Lobaria, może ja o czym nie wiem;) ) szczerze to zazdroszczę Ci tych przygód z grzybami:) -
[quote name='jamor']tak, cena z kosmosu, wiec prosze mnie nie brac pod uwagę jako DT . Jest przecież mnóstwo innych hotelików które policzą 300 zł a moze i 200. Od siebie moge dorzucić dla waszego psa worek karmy Canuna, na zdrowie. co do oddania suni Fibi , to proszę , tu wątek, prosze przeczytac w całości a nie opiniować wyrywanego z całości postu . Sunie oddałem osobie ktora go u mnie umieściła, nie do schorniska , ale do vetu ktorego ta Pani była właścicielką. Obrabianie komuś dupska to taka specjalnośc dupomanii. Pozdrawiam - jamor [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/137823-Straszny-dług-w-hotelu-Fibi-zwrócona-z-powodu-zadlużenia-Potrzebna-pomoc![/URL][/QUOTE] Panie Jamor, nie chcę żeby się Pan tu obrażał na nas, gdybyśmy mieli pieniądze, widać nie byłoby o czym mówić Pies by stał w kolejce do Pana, ale z wątku wynika, że takich pieniędzy nie uzbieramy, a psa chcemy uratować, rozważamy tu dlatego też inne opcje;
-
[quote name='Igusia']Wpadłyśmy na siebie, bo zza krzaków wyszłyśmy, obie na smyczach a ja małej nie zdążyłam złapać na ręce. Na szczęscie, się skończyło na strachu i popuszczeniu-żadnych dziur (tylko w moich rękach-ale to do wesela się zagoi).[/QUOTE] no to cieszę się, tzn. nie z Twoich zadrapań, ale że Kredzia cała:)
-
mam nadzieję, bo to następny psiak, który skradł mi serce;
-
Klub Przyjaciół i Posiadaczy Pszczyńskich Psiaków
asiuniab replied to Lobaria's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mazowszanka'][quote name='Lobaria'] Niestety, regulamin bazarków zabrania handlowania alkoholem ( biedne dogomaniackie nalewki) oraz grzybami. Co prawda widziałam niedawno na bazarku marynowane grzybki, ale były ukryte w natłoku innych słoiczków.[/QUOTE] a to nie wiedziałam, choć trochę to rozumiem, ja zawsze jadłam grzyby, które zbierał mój tato, więc byłam pewna na 100%, ale zawsze jak kupuję grzyby, to się trochę boję, ale jestem tak na nie zachłanna, że nie potrafię sobie odmówić; ale przepisy też jakieś bym kupiła:) -
Staś - w nowym domku! Dziękujemy wszystkim!!
asiuniab replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='ewu']Dziękujemy i pozdrawiamy:) Dziadków oczywiście też:)[/QUOTE] dokładnie, pozdrowienia dla dziadków i proszę wyściskać Tofiego:) -
Lilka w NOWYM DOMU. Wszystkim z całego serca dziękuję za pomoc!!
asiuniab replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='malagos']a pani zamiast dołożyć się do transportu, nie może poprosić/wynajać sąsiada, kuzynę, przyjaciółkę?[/QUOTE] to całkiem dobra myśl:) -
no i Paula, jesteś mistrzem w tłumaczeniu, zobacz sama:)
-
Klub Przyjaciół i Posiadaczy Pszczyńskich Psiaków
asiuniab replied to Lobaria's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lobaria']Mam pomysł na fajny bazarek dla Pszczyniaków - na najlepsze, sprawdzone przepisy na grzyby, dostarczone przez prawdziwych znawców i koneserów:) A sezon trwa :) Jednak ani nie umiem robić bazarków, ani nie mam czasu :( [B] Mazowszanka[/B] podjęłabyś się ???[/QUOTE] a ja mam jeszcze lepszy pomysł, żeby były też przetwory z grzybów, mniam:) -
[quote name='Klaudus__'][I]Oddał? Z kontaktu z Jamorem wynika,że nie wie o czym tu jest pisane,bo podczytuje wątek. Prosi o przypomnienie który to pies,bo nie kojarzy. [/I][/QUOTE] Klaudia, abstrahując od tego, to nie liczę na to żeby było nas stać na Jamora, widzisz sama, mamy nie całe 300 zł, a poinformowane zostały niemal wszystkie osoby, które były aktywne na dogo w ostatnim czasie. Napisz czy rozważasz inne rozwiązanie, szkolenie u kogo innego? Bo bez tego to Mysłowice są realnym widmem. Nie mówiąc o tym, że Ikar najprawdopodobniej też będzie potrzebował takiego samego szkolenia.
-
[quote name='paula_t'] Ale w ogóle nie umiesz tego zrobić czy akurat ten coś Ci nie wchodzi? Basieńko, trzeba ten wątek porozsyłać po innych.[/QUOTE] Paula, w ogóle nie umiem, ale głupio, co;) a wątek na 100% trzeba porozsyłać, inaczej nie ruszy, a psiak dom musi znaleźć!!!!!!