Jump to content
Dogomania

asiuniab

Members
  • Posts

    9688
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by asiuniab

  1. Mazowszanka, On nie ma prawa jazdy, bo liczy że Wrocław - Warszawa to 4h, bliżej końca tygodnia będę wiedzieć jak ze mną, ale to tylko jako awaria;
  2. [quote name='__Lara']Ten Człuchów to 300zł/m-c z karmą i szkoleniem?[/QUOTE] też uważam, że trzeba byłoby popytać, poczytać o tej propozycji, bo wydaje mi się, że jesteśmy w stanie taką kwotę zebrać;
  3. [quote name='Katarzyna Starkiewicz']a może poszukacie bdt w okolicach katowic i przyjdziecie do nas[/QUOTE] ten bdt to raczej w kwestii marzeń:(
  4. [B]DEKLARACJE STAŁE: natalka9860-15zł Emiś-20zł agata51 - 20zł paulinken- 10 zł ???? beataczl - 10 zł ewu - 10 zł tofikowa - 10zł Aryste - 20zł Kaas1 - 20zł winter7 - 40zł kate78 - 20 dol=60zł Karrrolina - 20zł onga - 30zł madziak25 - 5zł RAZEM: 275zł DEKLARACJE JEDNORAZOWE: wolf122 - 10 zł do sierpnia ???? monika083 - 10 zł przez 6 miesięcy stokrotka.af- ???? wiol - ???? Paja - ???? Phase - we wrześniu???? Panna Marple - 50zł[B] katarzyna09 - 10zł ulka1108 - ???? [B]takasobieagatka- po wypłacie pomyśli Lonley -10 zł lucySxy 20zł [COLOR=#ff0000]ada44-???[/COLOR][/B][/B][/B][COLOR=#ff0000][B][B][B] [B][B][/B][/B][/B][/B][/B][/COLOR][B][B][B][COLOR=#ff0000]MarcinP- we wrześniu 10[COLOR=#ff0000][B][B][/B][/B][/COLOR]0 lub 200 zł???[/COLOR] bazarek- 76zł ps. na czerwono zaznaczyłam sobie dla ułatwienia, żeby pamiętać wysłać nr konta;[/B][/B][/B]
  5. [quote name='Klaudus__'][I]Wiem ile robisz dla tych psów i ile wkładasz w to serca i czasu i możesz mi wierzyć,że zarówno jak jak i Ola jesteśmy Ci za to niebywale wdzięczne - niejednokrotnie udawało się coś zdziałać tylko dzięki Twojej determinacji. Ale tą informacją bardzo mnie zmartwiłaś - tak czy siak musi być 100% deklaracji - inaczej dupa :roll: Czysty biznes - nie jest płacone - schron? Ehh.. :roll:[/I][/QUOTE] Klaudia, czy rozważasz inne, a co za tym idzie tańsze miejsce dla Aramisa, bo ja nie widzę, żebyśmy nazbierali 450 zł stałych deklaracji?
  6. Chciałabym podziękować serdecznie w szczególności [B]Pauli, Natali[/B], a także Magdzie i Larze, za rozsyłanie wątku, to bardzo żmudna praca, sama miałam nadzieję, że uda mi się więcej zrobić, ale czas mi na to nie pozwolił. Dziękuję też wszystkim, którzy odpowiedzieli na apel i dołączyli do wątku; udało mi się odrobić straty i przeczytać te stracone 3 dni, chciałabym, żebyśmy coś ustalili w kwestii Aramisa. Odnosząc się do postu powyżej, uważam, że z całością kwoty będzie problem, chyba trzeba szukać innego rozwiązania tj. szkoleniowca, co Wy na to?
  7. [quote name='beataczl']Czyli siodmy dalej i strasznie drogo do tego. U nas hotelik ze szkoleniowcem kosztuje m-nie 300 zl i w tym juz karma.[/QUOTE] no to cena bardzo fajna, dziewczyny Avilia i Klaudus, może trzeba rozważyć innego szkoleniowca? Literki się kończą, a deklaracje stoją, a musimy wziąć pod uwagę, że jak już Aramis będzie "adopcyjny" domu też może szukać jakiś czas?
  8. paula_t tak mi źle jak nie mogę zaglądnąć do tych bid:oops: próbowałam sobie Oskarka banerek doczepić, ale na razie nie potrafię tego zrobić:( a u Oskarka jest niestety posucha, mało nas, a pies potrzebuje dużego zaangażowania, bo jemu jest dom potrzebny bardzo, bardzo;
  9. a skąd wzięła się ta amstafka, gdzie był jej właściciel?
  10. [quote name='__Lara']czyli została u tej rodzinki co Marcela?[/QUOTE] tak, i ma tam swojego ukochanego Pana:)
  11. to czekamy na fotki, na dom oczywiście także:)
  12. [quote name='__Lara']Dokładnie, Masajek odczarował mit o syndromie czarnego psa :D[/QUOTE] no cieszę się z tego powodu bardzo, bardzo i nawet przed chwilą miałam tel. o Niego, ale to raczej jakiś niezrównoważony nastolatek, dlatego nie poprosiłam o maila, żeby podesłać inne propozycje, bo nie wzbudził w ogóle mojego zaufania. A z tego przedostatniego tel. co wysłałam Pani kilka kandydatur, no niestety tu z dogo nikt nie przeszedł, ale z fb później wysłałam i jutro ma się okazać czy psinka pojedzie do swojego domku; tu akurat wyszła sprawa rodzinna, ale ściskam kciuki żeby się malutkiej czarnuszce udało:) A z Masajową rodzinką spotkam się w przyszłym tyg, bo Marysia jest przeziębiona i ze względu na moje i Jej bezpieczeństwo musimy to odłożyć:)
  13. no Marianie przepraszam bardzo, że tak Pana zaniedbałam (z resztą jak całe dogo), ale tak w życiu bywa; całuję, ściskam i myślę o Tobie i co by i jak by tu zrobić, żeby móc do Ciebie podjechać i się wtulić w futro;
  14. jak zawsze problem rozbija się o kasę, bo wiadomo, że psa na 99% da się wyprowadzić na "ludzi", tylko przeszkodą jest brak finansów:(
  15. Morku kochany trzymaj się dzielnie, mam nadzieję, że wkrótce dojdziesz do siebie biedaku; a ewu współczuję, no wszystkie plagi świata, eh;
  16. a po filmiku widać, że Hachi naprawdę lubi Paurę:) super, bo to jest zawsze największa zagadka jak ktoś chce się dopisć:)
  17. [quote name='Panna Marple']Wiecie, ja myślę, że wbrew pozorom, z dwoma futrami jest latwiej niż z jednym.[/QUOTE] ja też tak myślę, z własnego doświadczenia, gorzej jak są trzy, a muszą chodzić na smyczy, to trzeba więcej czasu poświęcić:)
  18. chciałabym pomóc i we Wrocławiu odebrać Lilkę, ale boję się składać takie deklarację, bo nie zgadnę dnia ani godziny i może się u mnie zacząć:( ale jeśli Lilka dojechałaby między tymi godzinami co podała michell to może to byłoby jakieś rozwiązanie?
  19. witam, przepraszam, że dopiero teraz piszę, dziś chcę nadrobić zaległości od soboty, bo widzę, że się tu trochę dzieje (a fizycznie nie wyrabiałam, żeby się zagłębić na necie). Ale do sedna, tu na tę chwilę rozliczę się z wpłat ponieważ nie mam jeszcze dostępu na pierwszą stronę, tam to byłoby bardziej czytelne. Wpłacono mi pieniądze na Aramisa i tak, pięknie dziękujemy: katarzyna09 - 10 zł - doszło :Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose: [CENTER][COLOR=#3E3E3E]Paja - 10 zł doszło [/COLOR][/CENTER]:Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose: [CENTER][COLOR=#3E3E3E]Panna Marple - 50 zł doszło [/COLOR][/CENTER]:Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose: [CENTER][COLOR=#3E3E3E]Stokrotka af. - 20 zł doszło [/COLOR][/CENTER]:Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose: czyli nasz Aramin w tej chwili ma 90 zł:) [CENTER][COLOR=#3E3E3E] wrócę tu mam nadzieję dziś i wszystko poczytam; [/COLOR][/CENTER]
  20. [quote name='Mazowszanka']Wysłane na PW :)[/QUOTE] dzięki widzę, ale nie otwieram, co by mi nie uciekło, jutro zrobię przelew;
  21. [quote name='kalina5648']Ciocie super, że zaglądacie do Maxia :) A propo tych konkursów to znacie może jakieś?[/QUOTE] niestety nie, ale trzeba się rozglądnąć, a nuż coś się trafi:)
  22. [quote name='ewu']Frania ma dom.Została z Panem Krzyśkiem:) Pisałam do Atao na pw i dlatego tu nie ma wyjaśnień. Sorki napiszę i wyjaśnię ale też na pw....[/QUOTE] :) cieszymy się szczęściem Frani:)
  23. to prawda, to zdjęcie powinno być zgłoszone do jakiejś reklamy, to może by jeszcze jakaś kaska wpadła i może Max w ten sposób wsparłby swoich kolegów:)
×
×
  • Create New...