Jump to content
Dogomania

ania91sc

Members
  • Posts

    9700
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ania91sc

  1. z tego co mi Hania wspominała to poszedł do jakiejś firmy do pilnowania...
  2. [quote name='phase']Dałam go też na wątek zaginionych. Może warto też porozwieszać jakieś plakaty, ogłoszenia o zaginięciu Centka.[/QUOTE] Ja we wtorek jadę porozwieszać jakieś plakaty w Siemianowicach, chyba, że ktoś wcześniej da radę...
  3. [quote name='madziakato']A może wydarzenie na FB by pomogło? Na pewno zwiększyłoby szanse, że ktoś zwróci uwagę....[/QUOTE] Wydarzenie na fb Centek ma jeszcze jak szukaliśmy funduszy na poradę u behawiorysty.
  4. [quote name='madziakato']A czy nowi właściciele go szukają ?[/QUOTE] Tak cały czas mają nadzieję, że się odnajdzie. Wczoraj kilka razy dzwonili do schroniska...
  5. [quote name='olka9628']Moja radość nie trwała długo.. nie fajne wieści :([/QUOTE] a wiecie dziewczyny coś więcej???
  6. [quote name='olka9628']Świetny psiak :D To Ania teraz masz 2 stałe psy?? :)[/QUOTE] No tak jakoś wyszło :)
  7. Chyba lepiej większość przemilczeć... :angryy: Jedynie szkoda w tym wszystkim znowu Alfy, biedny psiak. Dobrze, że nic jej się nie stało.
  8. [quote name='Romina_74']Zrozumiałam, że sie znalazł i jest w nowym domu, tylko Ania nie ma wieści ... Zle zrozumiałam? :([/QUOTE] Niestety źle, nadal Centuś się nie odnalazł... Cisza :(
  9. [quote name='Romina_74']Hmm ... A mnie sie wydawalo że widiziałam dzisiaj Marcina z jakimś innym psiakiem i pomyślałam, że Murka jednak grzeje poopkę w domu ... :([/QUOTE] Niestety nie :( Dzisiaj Marcin tylko z Murką spacerował.
  10. Flawi jakby się trochę przytyło??? :roll:
  11. Beza po prostu uczy go spoooookojuuuu :)
  12. Zdjęcia świetne, a komentarze do nich jeszcze lepsze :evil_lol: Nie mogę przestać się śmiać :D
  13. [quote name='Totusiowo']Tak jest tereny są super! :) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/131845-ania91sc"] [/URL] [B]P[/B]ogoria IV i Pogoria III również [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/131845-ania91sc"] [/URL][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/131845-ania91sc"][B]ania91sc[/B][/URL] myśle ze jeżeli spacerujesz po tych rejonach jak i kazimierzu to juz nie raz sie spotkałysmy tylko nie wiedziałyśmy ze my to my :lol:[/QUOTE] Całkiem możliwe :) Mam nadzieję, że kiedyś się w końcu spotkamy na tym spacerze :) Lena chętnie by się pobawiła z Pegi i kolegą :)
  14. Szkoda, że musi trafić do schroniska :( Mam nadzieję, że tam szybko go ktoś wypatrzy :)
  15. Zapraszam na książkowy bazarek na nasze psiaki :) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248368-Duuu%C5%BCo-ksi%C4%85%C5%BCek-na-Przystanek-Schronisko-do-17-11-13-r-do-22-00-Zapraszamy!-%29?p=21488966#post21488966[/url] Proszę podrzucajcie!!! :)
  16. Oby się udało w końcu Neronowi znaleźć dobry domek :) W ogóle moim zdaniem on nie tylko by się sprawdził w roli stróża, czy tylko w domu z ogrodem ale także (przy obowiązkowo dużej dawce ruchu) i w mieszkaniu...
  17. Zapraszam wszystkich na "kontynuację" wątku Nerona :) Na końcu najnowszy post :D [img]https://lh5.googleusercontent.com/-3EJ4iO2Fn1Y/UnU3pOIrDUI/AAAAAAADcKg/JNvKQXNIWWg/s720/IMG_2018.JPG[/img] [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/224459-Neron-czyli-cesarz-rzymski-szuka-domu!?p=21491781#post21491781[/url]
  18. [img]https://lh6.googleusercontent.com/-wwumsGGGJAY/UnU3naqrw9I/AAAAAAADcKQ/gU5RFM-jVp0/s512/IMG_2016.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-toopdgTT0V4/UnU3oM7PMAI/AAAAAAADcKU/jpIHYDNMVIU/s512/IMG_2017.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-3EJ4iO2Fn1Y/UnU3pOIrDUI/AAAAAAADcKg/JNvKQXNIWWg/s720/IMG_2018.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-F0omcM8snLo/UnU3qKan2II/AAAAAAADcKo/ATisDblXsTc/s720/IMG_2019.JPG[/img]
  19. A więc Neron został mi przydzielony na stałe :) W czwartek byliśmy na spacerku w parku :) A dzisiaj spacerek zaliczyliśmy w towarzystwie Murki :) Neron na początku baaaardzo mocno ciągnie na smyczy ale po krótkim czasie uspokaja się i idzie dużo lepiej nie licząc momentu jak wracamy do schroniska, bo wówczas chce już wracać do boksu i ciężko go opanować. Zauważyłam, że Neron dość szybko przyzwyczaja się do ludzi i bardzo szybko zwraca uwagę na opiekuna, np. podczas spaceru kontrolował co chwilkę, czy idę za nim. Niestety Neron nie przepada za innymi samcami zazwyczaj jak tylko podchodzimy do jakiegoś bliżej to zaczyna szczekać ale po dłuższym poznaniu nie ma za dużych problemów. Neron jest takim dużym, pięknym pieszczoszkiem, a jaką ma sierść :) Uwielbia też parówki i inne psie smakołyki niestety często spróbuje je jeść razem z palcami :D :D :D Opis Nerona przygotowany przeze mnie jakiś czas temu (już funkcjonuje na stronie schroniska): "Duży (waży 29 kg i ma 63 cm w kłębie) bardzo sympatyczny psiak. Jest przyjaźnie nastawiony do ludzi, bez problemu daje się każdemu głaskać - chociaż sam nie wymusza pieszczot. Ale na pewno czuje się najlepiej w towarzystwie ludzi. Jest wesołym, aktywnym psem, uwielbia się bawić i biegać, będzie też potrzebować dość dużej dawki ruchu. Na początku spaceru dość mocno ciągnie na smyczy i to on stara się nadać ton, ale gdy troszkę się zmęczy to idzie bardzo ładnie, sprawdza też czy opiekun idzie za nim. Reaguje na swoje imię i zawołany od razu się obraca i podchodzi do opiekuna. Jeśli chodzi o kontakty z innymi psami to suczki toleruje bez większych problemów, jednak nie do końca zgadza się z innymi samcami - polecany dom bez innych psów. Kiedy się nudzi i stoi w miejscu zdarza mu się szczekać. Jest też dużym łakomczuchem, potrafi zjeść naprawdę dużo :) Do tej pory mieszkał na dworze jednak nie jest powiedziane, że w domu też się nie zaadaptuje, choć z pewnością najlepszy byłby dom z ogrodem. Ma grubą, gęstą i bardzo miękką sierść, która będzie wymagała wyczesywania od czasu do czasu." A tutaj zdjęcia z dzisiaj: [img]https://lh4.googleusercontent.com/-e3qLa3H0mgI/UnU3fzGXNII/AAAAAAADcJA/JNtmVgchiqU/s512/IMG_2006.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-I06Qsv38qOM/UnU3hi8rCQI/AAAAAAADcJU/I4mSxm1RPi4/s512/IMG_2009.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-3cjOgIA06pg/UnU3ioMnDxI/AAAAAAADcJc/l-L70Oye5Ig/s512/IMG_2010.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-FNLQZgKglKY/UnU3j_6fedI/AAAAAAADcJo/NoiGcGGGPZ4/s512/IMG_2011.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-FV16KMrChfQ/UnU3lbU8Q9I/AAAAAAADcJ4/ZvJx35zFxsE/s720/IMG_2013.JPG[/img]
  20. [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-818A31sxOWc/UnUzJFUPN2I/AAAAAAADb-s/LhAn0E1sOAA/s720/IMG_1972.JPG[/IMG]
  21. Bugi dzisiaj powędrował pierwszy raz na Borki :) W zasadzie jeziorko nie zrobiło na nim większego wrażenia :D Pomoczył troszkę łapki i napił się wody. Na spacerku był bardzo grzeczny praktycznie cały czas szedł przy samej nodze co chwilkę zerkając na mnie, czy czasem nie chcę mu dać parówki. Chwile odpoczynku wykorzystywaliśmy na głaskaniu. Niestety zostanie z kimś innym na chwilkę stanowi dla niego coraz większy problem... Psiak jest naprawdę uroczy i taki grzeczny. Mamy trochę zdjęć ze spacerku :) [img]https://lh4.googleusercontent.com/-IC7K0fQCleE/UnUzPkNYdnI/AAAAAAADb_Y/-VNMIyyvwmw/s512/IMG_1991.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-9jvFRvrZU7c/UnUzOO9DrOI/AAAAAAADb_Q/wLp8ipeqXXs/s512/IMG_1990.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-7GUIMNARR0M/UnUzNDQtdQI/AAAAAAADb_I/BqGKsAC-_d0/s720/IMG_1989.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-Q-X5gkIcJig/UnUzLRCTy4I/AAAAAAADb-8/G1P1wYU0Zkk/s512/IMG_1988.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-LnNm93gV3Sw/UnUzKEdmATI/AAAAAAADb-0/19EUUfpWRng/s720/IMG_1973.JPG[/img]
  22. [img]https://lh4.googleusercontent.com/-2Ld9PZNTTkA/UnU0xynXaII/AAAAAAADcAk/2x3-MI5hobg/s720/IMG_1980.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-Ae2zkYfScTw/UnU00McpQQI/AAAAAAADcA0/abZtQtHIeJY/s720/IMG_1982.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-ju9mF_GdAS4/UnU02AT9hhI/AAAAAAADcBE/5ck8Su-P-Cc/s512/IMG_1984.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-Ltst7g4R50k/UnU03jGjiKI/AAAAAAADcBU/qzTaC-jNuYw/s512/IMG_1986.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-Tx8qxPxoAHA/UnU04DZVXcI/AAAAAAADcBY/wE09rbuTQ1s/s720/IMG_2005.JPG[/img]
  23. Dziękujemy pięknie Patrycji :) Murka dzisiaj na Borkach była w towarzystwie Sansy i Bugiego, w sumie obyło się bez spięć, jedynie raz Murze nie spodobało się jak Sansa zaczęła szaleć i Murka szybko postanowiła ją ustawić do pionu. Poza tym grzecznie spacerowała na smyczy tylko sprawdzając, czy Marcin i ja idę przy niej. Kiedy robiliśmy przystanki Mura lekko popiskiwała, bo chciałaby być tylko głaskaną. Dzisiaj sunia miała duży apetyt i mogła zjeść każdą ilość parówek. Potem towarzystwo spacerowe zmieniła na Nerona ale w sumie nie zrobiło to na niej dużego wrażenia :) Mamy trochę zdjęć smutnej Murki :( [img]https://lh3.googleusercontent.com/-7-WTC7YvJEo/UnU0swkGs0I/AAAAAAADcAE/0OKa-CGFEEU/s512/IMG_1975.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-rzAoKHFzXVA/UnU0svSEbrI/AAAAAAADcAA/Fvh56owK1Rc/s720/IMG_1976.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-xCT0JQxxHJs/UnU0uc9CSwI/AAAAAAADcAM/LqMVqiC3-Zc/s512/IMG_1977.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-4I0KU-r2nP4/UnU0vpnYh_I/AAAAAAADcAU/gFRwuzxyJbw/s720/IMG_1978.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-LRbi7e9iUZ4/UnU0wkhBLaI/AAAAAAADcAc/aepb2G0qifI/s720/IMG_1979.JPG[/img]
  24. A więc nadal trzymamy mocno kciuki :)
  25. On jest po prostu piękny :loveu: Zakochałam się od pierwszego wejrzenia :D
×
×
  • Create New...