Jump to content
Dogomania

ania91sc

Members
  • Posts

    9700
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ania91sc

  1. [quote name='madzia.uje93']Po prostu trzeba mu podawać parówki jak koniom, uważać na palce:evil_lol:[/QUOTE] Ojjj tam, ojjj tam najwyżej będę mieć przycinane pazurki na spacerkach :D [quote name='choba']Te jego uszy są niemożliwe :lol: Jedno do środka, drugie na zewnątrz - chyba żyją własnym życiem :evil_lol:[/QUOTE] Dzisiaj właśnie z Magdą śmiałyśmy się z tego :D
  2. [img]https://lh5.googleusercontent.com/-DWp0dkmRHK0/Un51FDAOjKI/AAAAAAADd7U/nVmKqUEPbTg/s720/IMG_2227.JPG[/img]
  3. Dzisiaj Neron był na spacerku z nowym kolegą Kumplem. Myślałam, że na początku będą lekkie zgrzyty, bo zazwyczaj tak jest jak Neron poznaje nowego kolegę ale muszę powiedzieć, że chłopak bardzo pozytywnie mnie zaskoczył, bo ani razu nie było żadnego spięcia, nawet najmniejszego warknięcia. Podczas spaceru chłopcy mogli chodzić koło siebie i nawet stykać się czasem pyszczkami :) Neron na początku mocno ciągnął na smyczy, ciężko go utrzymać zaraz po wyjściu z boksu ale na szczęście dość szybko się uspokaja i idzie już dużo lepiej, jedynie mocno potrafi pociągnąć jak koniecznie chce coś powąchać albo widzi wodę, czy kałużę :D Gdy doszliśmy na Borki Neron pomoczył trochę łapki i napił się wody potem była krótka sesja, a następnie powrót do schroniska nową trasą, która chłopakowi bardzo się spodobała :) Neron miał bardzo duży apetyt zresztą jak zawsze, raz nawet łapczywie złapał kawałek parówki z moim palcem :D :D :D Mamy kilka zdjęć :) [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-UwjZQiH2bkI/Un51LuazODI/AAAAAAADd8Y/58cokw28-zI/s720/IMG_2247.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-vM8bSEm7UfI/Un51KrNliPI/AAAAAAADd8U/Ui2XL9gkJFA/s720/IMG_2246.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-5CGWXZTrZcs/Un51IVPcIYI/AAAAAAADd8A/KuNIS3jMOZY/s720/IMG_2242.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-hZ4-xglQtr8/Un51GdKboBI/AAAAAAADd7o/VUGo0E8GVSg/s720/IMG_2239.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-7XT1G1kZe20/Un51Fua-abI/AAAAAAADd7c/0uC0sG4kWI4/s720/IMG_2238.JPG[/IMG]
  4. Bardzo ładnie wygląda :)
  5. Jakaś taka smutna jest na tych zdjęciach :(
  6. Ten uśmiech na zdjęciach :) Widać, że w końcu chłopak jest szczęśliwy choć troszkę :) Po prostu niektórzy koledzy nie są mu tak bardzo bliscy :D :D :D
  7. Oby Twoje ogłoszenia szybko przyniosły oczekiwany rezultat :)
  8. Karbon ma chyba trochę siwych włosków??? :cool3:
  9. O Kumpla to byłam spokojna jedynie miałam obawy, czy Neron nie obszczeka go na przywitanie ale chyba kolega mu się spodobał :D Kumple oprócz ciągnięcia na smyczy to psi ideał :) A jak co chwilkę się obracał i sprawdzał, czy Magda idzie za nim :) Zdjęcia zaraz będę zgrywać, chociaż cyknęliśmy tylko parę :( Ale może za tydzień się uda...
  10. Ale zgrana para :) Fajnie razem wyglądają :)
  11. [quote name='MagdaB']Ciekawe jak tam Baxter i kot, oby się polubili :).[/QUOTE] Wczoraj miałam okazję porozmawiać chwilkę z Markiem i wszystko jest w jak najlepszym porządku - Baster pies ideał jak to powiedział :)
  12. [quote name='Patrycja*']Nie może być tak, że lubi wszystkie psy ;p musi pokazać, że ma charakterek ;) a z tymi psami to się zgadzam bo jak miałam ją okazję kiedyś wyprowadzać to reagowała podobnie. Aż byłam w szoku, że tutaj taki opanowany i dostojny psiak a tu taka reakcja ;p[/QUOTE] Wówczas pokazuje swoją siłę :D Ale tylko w tedy :D
  13. Widziałam jak na koniec na 8 pawilonie więc wczoraj to chyba nie. Tak dokładnie - Baxter jest u swojego opiekuna w domu :)
  14. Bo na tej jednej taki poważny, a na wczorajszych znowu smutny :(
  15. A to dla tych co nie wierzyli? :D :D :D
  16. A więc trzymam kciuki z całych sił :)
  17. Ten psiak już jest na stronie to chyba: 1013/13 :)
  18. Dzisiaj Neron zaliczył spacerek z Łukaszem, który przyjechał do odwiedzić :) Mieliśmy okazję spotkać się na spacerze i muszę powiedzieć, że chyba Neron ucieszył się troszkę na mój widok ale nie mogliśmy za długo się pogłaskać, bo Bugi trochę się wściekał... Ode mnie dziś Neron dostał duże ucho do boksu :)
  19. Niestety dziś odniosłam to samo wrażenie... Bardzo mi przykro się zrobiło naprawdę.
  20. Wiesz... przez większość czasu miał Ciebie na wyłączność to potem pomyślał sobie: "halo, halo co jest grane"??? :D
  21. [quote name='choba']Tak, tak :) Głaskaliśmy się trochę w czasie, kiedy czekaliśmy na towarzystwo ;) Do momentu, kiedy Tajfun stwierdził, że już wystarczy tych czułości :eviltong:[/QUOTE] Aha rozumiem :) Co za dużo to nie zdrowo? :)
  22. Oby w końcu udało mu się trafić na porządnych ludzi :)
  23. [quote name='choba']Zapomniałam jeszcze dodać, że z Tajfunem trzeba mieć oczy wkoło głowy :roll: On WSZĘDZIE potrafi znaleźć coś do jedzenia - czy to chleb, czy kość... Dzisiaj gdzieś w trawie znalazł coś w worku. Nie wiem, co to było, bo było ciemno. Na szczęście udało mi się wyciągnąć mu to z pyska, chociaż łatwe to nie było[/QUOTE] To samo dzisiaj zrobił Bugi... Widzieliśmy Was na ławce, akurat w tedy chyba była pora na głaskanko :)
  24. [quote name='choba']A ja dzisiaj miałam okazję pogłaskać Bugiego ;)[/QUOTE] Milutką ma sierść co nieeee? :D
×
×
  • Create New...