Jump to content
Dogomania

ania91sc

Members
  • Posts

    9700
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ania91sc

  1. Murka dzisiaj zaliczyła czwartkowy spacerek z Marcinem :) Była przeszczęśliwa jak wyszła z boksu, ogon chciał się jej urwać ze szczęścia :) Najpierw gorąco przywitała Marcina, a potem mnie :) Na spacerku chodziła grzecznie przy nodze Marcina ale ciągle obracała się i patrzyła na mnie :D :D :D Ona jest taka kochana, naprawdę bezproblemowy, ugodowy psiak. Jedynie nie lubi tych małych psiaków, które mieszkają blisko schroniska i jak je widzi to dostaje szału w zasadzie tak samo reaguje jeszcze tylko na tego owczarka parę kroków dalej. Murka dzisiaj miała duży apetyt parówki zajadła równo. Niestety męczyła ją okropna biegunka :(
  2. Dzisiaj Bugi był był na spacerku ze mną cały czas, bo do Nerona przyjechał Łukasz. Chłopak ogromnie się zmienił, jest taki "miziasty" ciągle tylko by się głaskał i głaskał, przytulak niesamowity niestety tylko w stosunku do mnie, bo dzisiaj na próbę dałam go Marcinowi to okropnie się bał, szarpał się na smyczy i nie wiedział co zrobić. Tak samo było jak siedzieliśmy na ławce, a ktoś chciał do niego podejść to od razu uciekał. Zmieniliśmy dzisiaj też obrożę na trochę większą, bo tamta była za ciasna. Na spacerku Bugi był bardzo grzeczny, pięknie chodził na smyczy, wracał na każde zawołanie. Staraliśmy się dziś nauczyć komendy "siad" ale mimo długich prób na razie w ogóle mu nie wychodzi ale na pewno się nauczy, bo to mądry chłop :D Dzisiaj Bugi dostał też posłanie do boksu i widać było, że jest z niego bardzo zadowolony.
  3. zapisuję... nie zazdroszczę sytuacji z oddawaniem do boksu jak psiak tak to przeżywa, zawsze sama też ryczę :(
  4. Rozmawiała z nimi Pani Ania ponoć nie mieli jakiś większych pretensji, jedynie usłyszałam, że trzeba zwrócić koszty adopcji. Aha i w ogóle zostałam dzisiaj skrytykowana za cały wątek itd. także nawet nie chce mi się pisać...
  5. A więc tak: Centek został odnaleziony albo raczej powinnam powiedzieć, że to on odnalazł swój dom w sobotę. Tzn. jak Państwo otworzyli drzwi mieszkania zastali psa na wycieraczce. Bez dłuższego namysłu wzięli go do domu, dostał jedzenie i picie, a potem Państwo pomyśleli, że ktoś po prostu go wyrzucił w okresie świątecznym. W środę koleżanka Pani pokazała wydarzenie na fb Pani i ta od razu do mnie zadzwoniła, bo rozpoznała psa. Od razu powiedziała, że chętnie by sobie go zostawili, bo naprawdę jest super psem. Jedynie wyje przez chwilę jak zostaje sam w domu i zdarza mu się łapać za ręce. W przyszłym tygodniu pojadę do Państwa z książeczką, którą muszę odebrać z "starego" domu i postaram się ich namówić na pójście na szkolenie z Centkiem. Mam nadzieję, że chłopak będzie się dobrze sprawował i nie wyczyniał żadnych cudów. Wczoraj Martyna była u Państwa w domu i naprawdę rodzina bardzo fajna.
  6. Oby było mu tam dobrze :) Trzymam mocno kciuki i czekam jak coś na relacje.
  7. Banerki cudne!!! Dziękujemy baaaaaardzo :loveu: Wierszyk też cudny, taki prawdziwy, czy możemy go użyć???
  8. Jak szedł na spacer przez korytarz to był taki wystraszony :( Nie wiedział co się dzieje :( Jak coś to w sobotę wezmę aparat :)
  9. [h=5]A więc mam dobre, bardzo dobre wieści Dzisiaj zadzwoniła do mnie Pani, która znalazła w sobotę Centka. Jej koleżanka "wpadła" na jego wydarzenie i dała jej znać. Ona myślała, że po prostu ktoś go wyrzucił w okresie "świątecznym". Centek jest cały i zdrowy. Jutro więcej informacji, bo trzeba to logicznie rozwiązać. Tak się cieszę!!!! Dziękuję Martynie, która była dziś potwierdzić u Państwa w domu, że to Centek.[/h]
  10. Hehehe w sumie nie dziwię się, że obszczekała syna, bo ona naprawdę zawzięcie "broniła" swojego boksu, wiesz o czym mówię :D :D :D Mam nadzieję, że wszystko dobrze się ułoży i Sansa będzie szczęśliwa :) Czekamy niecierpliwie na zdjęcia i relację z wizyty :D
  11. Zapraszam do kupowania i podrzucania oczywiście :) Na nasze psiaki: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248433-MIX-na-Fundacje-Przystanek-Schronisko-do-24-11-13-r-22-00-NAPRAWD%C4%98-WARTO!!!-%29[/url]
  12. [quote name='choba']W poniedziałek 18.11 w Naszym Mieście ukaże się ogłoszenie Nerona :)[/QUOTE] Dziękuję bardzo w imieniu Nerona :)
  13. [quote name='phase']aniu zmień też tytuł wątku, że Cenruś zaginął..[/QUOTE] Zmienione, dzięki za uwagę... ostatnio jestem jakaś zakręcona :lmaa:
  14. Właśnie dzisiaj jak się dowiedziałam to naprawdę załamka... coś te psiaki nasze ostatnio mają pecha :( Mam nadzieję, że Kumpel szybko doczeka się na PRAWDZIWY kochający dom.
  15. [quote name='maciaszek']Zmienione :).[/QUOTE] Dziękujemy :)
  16. [quote name='maciaszek']A rzeczywiście ;). Widocznie schronisko ją wrzuciło.[/QUOTE] Chyba tak, bo ja właśnie myślałam, że Ty to zrobiłaś :)
  17. wydaje mi się, że Alfa na stronie schroniska już jest :) 1020/13 :)
  18. [url]https://www.facebook.com/events/618424148178034/650478764972572/?notif_t=event_mall_comment[/url] Zaraz dodam w pierwszym poście, bo cały czas myślałam, że tam jest...
  19. już to zrobiłam...
  20. Kasiu tak myślę... może "byśmy" mogli podmienić zdjęcie Nerona na to przedostatnie? :)
  21. On potrafi zrobić słodką minkę jak czegoś chce :D Wówczas nie da się mu oprzeć i chcąc nie chcąc trzeba sięgnąć ręką do torebki po parówkę :)
×
×
  • Create New...