-
Posts
9700 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ania91sc
-
Dzisiaj był upragnione spacerek :) Niestety dla Azy nie zaczął się miło, bo została zaatakowana przed innego psiaka jak wychodziłyśmy z boksu :( Wyglądało to bardzo poważnie ale na szczęście nic się nie stało... A potem już było radości co niemiara, Marcin znowu jej ulepił wielką kulkę, oczywiście szybko została rozwalona przez Azę :D Była dzisiaj też bardzo zdziwiona, gdzie podziała się woda ze stawu, ciągnęła tam jak zwykle, a gdy podeszłyśmy do brzegu to rozglądała się dość długo z zainteresowaniem :) Mamy kilka zdjęć ze spacerku: [img]https://lh6.googleusercontent.com/-BZI80PK9Gx0/UMyDOScoamI/AAAAAAACeMg/mzPAJh9z95k/s512/IMG_4456.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-SaCXgMOU7PE/UMyDM1PhK8I/AAAAAAACeMY/04zzZm7JjBQ/s512/IMG_4454.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-F7EAG-i7tw8/UMyDKoOo0kI/AAAAAAACeMI/ZslQrGBR270/s512/IMG_4452.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-KfGbKX80qH8/UMyDIYUjtbI/AAAAAAACeL8/oUNMd3u-2Gc/s512/IMG_4448.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-Jw6VP_VSP2g/UMyDHQBephI/AAAAAAACeL0/AqAo3O5rYq8/s720/IMG_4441.JPG[/img]
-
Uroczy ZIBI z NIEBIESKIM oczkiem znalazł DOMEK :)
ania91sc replied to ania91sc's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj mały prezencik świąteczny dla Zibiego - wyróżniłam mu ogłoszenie na Morusku :) -
Nie mam pojęcia, też się nad tym zastanawiałam... :(
-
To są okolicy Dąbrowy Górniczej (Jeziora Pogoria), a Siewierza z tego co sprawdziłam...
-
Myślę, że trzeba psiaka złapać jeśli DT żadnego się nie znajdzie to lepiej go do schroniska zawieźć, bo na mrozie, bez jedzenia pewnie biedak długo nie wytrzyma :( :( :(
-
Tzn. ja nie wiem ile mają rodzice, możliwe, że jednego (czyli tam gdzie Kostka mieszka) :) Ale ta Pani (córka) u której Kostka była na DT to ma na pewno dwa koty i dwa psy, dzisiaj poznałam całe stadko :D Mają kota Filemona, drugiego imienia nie pamiętam i dwa psy Puzzla i Bazyla ze schroniska w Sosnowcu :) Aha Pani mówiła, że jak będzie potrzeba to może wziąźć jakiegoś psa znowu na DT :) Tylko MUSI zgadzać się z kotami i psami :D
-
Domek jak dla mnie fantastyczny, naprawdę!!! Kostka była na DT u młodej Pani, która ma dwa psiaki i dwa koty ze schroniska (oczywiście takie po przejściach) no i jej rodzice z tego co pamiętam mają też dwa psy również ze schroniska i zdecydowali się właśnie Oni, że Kostka jest tak cudowna, że zostanie u nich. Na pewno niczego jej nie zabraknie, możemy dzwonić i przyjeżdżać na wizytę kiedy chcemy :) Kostka już dużo lepiej wygląda, podobno przybrała sporo na wadze :D
-
A więc Kostka oficjalnie ADOPTOWANA!!! :) Dzisiaj byłam u Pani podpisać umowę adopcyjną i odebrać fakturę za leczenie :)
-
:D :D :D Ja mam nadzieję, że Alfa znajdzie właśnie taki domek jak napisałaś :) Daj Jej jeszcze z miesiąc (o ile domku nie znajdzie :) ) i będzie warować na zawołanie :)
-
A jakiego masz Ania teraz podopiecznego/podopieczną? :)
-
Uroczy ZIBI z NIEBIESKIM oczkiem znalazł DOMEK :)
ania91sc replied to ania91sc's topic in Już w nowym domu
W górę Zibi :) -
Bazyl - po ponad roku wrócił do schroniska - a teraz ma DOM!:)
ania91sc replied to saphira18's topic in Już w nowym domu
Tego sobie i Wam życzę :D Niech się spełni!!! -
Dzisiaj byłaś Ty Ania z Nią na spacerku? ;)
-
Młodziutka jamnisia Funia ma kogoś, kto ją pokochał
ania91sc replied to soboz4's topic in Już w nowym domu
POWODZENIA, bądź grzeczna w nowym domciu :) -
Bazyl - po ponad roku wrócił do schroniska - a teraz ma DOM!:)
ania91sc replied to saphira18's topic in Już w nowym domu
Ooo to super wiadomość!!! Powodzenia Bazylku! :) -
Elvis: spokojny, przyjazny kundelek o smutnych oczach błaga o dom
ania91sc replied to aeriel's topic in Już w nowym domu
Zaobserwuję w najbliższym czasie, czy Elvis faktycznie będzie regularnie wychodził i czy faktycznie ma kogoś na stałe przydzielonego, czy wychodzi z kimś na zmianę. -
Elvis: spokojny, przyjazny kundelek o smutnych oczach błaga o dom
ania91sc replied to aeriel's topic in Już w nowym domu
Widziałam na Dniu Otwartym, że Elvis wychodzi :) Także już prawdopodobnie ma przydzielonego opiekuna :) -
Tora-amstaffka, Pan się już nie zjawił... ale ktoś inny DAŁ DOM
ania91sc replied to Hmmm's topic in Już w nowym domu
Oby tym razem się poszczęściło do końca życia!!! Trzymam mocno kciuki, bądź grzeczna Tora :) -
A więc jeśli wszystko dobrze zrobiłam ogłoszenie Azy powinno pojawić się w piątkowym katowickim dodatku dziennika :) Zdjęcia do ogłoszenia: [img]https://lh3.googleusercontent.com/-FLA88k2-vuo/ULDRxlMU4dI/AAAAAAACZkQ/vB58JbWP6xs/s720/IMG_3957.JPG[/img] Oraz tekst (dzięki za pomoc Istar :) ): "Aza to młoda około 2 letnia suczka, która swoją młodość spędza za kratami tracąc powoli nadzieję na dom. Jest przyjaźnie nastawiona do ludzi, bardzo lubi zabawę. Zapatrzona w opiekuna, dla którego mogłaby zrobić wszystko. Dogaduje się z innymi psami. Kontakt: 668-452-677" Mam nadzieję, że w końcu telefon zadzwoni :) Czy ktoś mógłby mi kupić ten dodatek katowicki w piątek ? ? ?:Rose: Oczywiście oddam kasiorkę :D Tylko ja nie mieszkam w Katowicach, a on raczej tam będzie dostępny :)