Jump to content
Dogomania

Search the Community

Showing results for tags 'rodezjan'.

  • Search By Tags

    Type tags separated by commas.
  • Search By Author

Content Type


Forums

  • Ogólne
    • REGULAMIN FORUM
    • DOGOMANIA ON FACEBOOK
    • Wszystko o psach
    • Hodowla
    • Media
    • Pielęgnacja
    • Podróże i wypoczynek
    • Prawo
    • Sprzęt i akcesoria
    • Weterynaria
    • Wychowanie
    • Wystawy
    • Żywienie
    • Tęczowy Most
    • Foto Blogi
    • Administracja
  • Psy w potrzebie
    • Psy do adopcji
    • Bazarek
    • Okrucieństwo
    • Organizacje
    • Akcje
  • Sport - praca
    • Agility
    • Coursing
    • Dogoterapia i psy asystujące
    • Dogtrekking
    • Flyball
    • Frisbee
    • Obedience
    • PT, PTT, MPPT
    • Ratownictwo
    • Sporty obrończe
    • Myślistwo
    • Tropienie
    • Wojsko - policja
    • Zaprzęgi
    • Pozostałe...
  • Rasy
    • Grupa 1
    • Grupa 2
    • Grupa 3
    • Grupa 4
    • Grupa 5
    • Grupa 6
    • Grupa 7
    • Grupa 8
    • Grupa 9
    • Grupa 10
    • Grupa 00
    • Grupa 'Extra' - Kundelki
    • Grupa 'Extra' - Dzikie psowate...
  • Inne zwierzęta
  • Dogomania.com

Find results in...

Find results that contain...


Date Created

  • Start

    End


Last Updated

  • Start

    End


Filter by number of...

Joined

  • Start

    End


Group


Facebook


Instagram


Messenger


Signal


Telegram


TikTok


VK


Viber


WhatsApp


WWW


Location


Interests


Biography


Location


Interests


Occupation

Found 1 result

  1. [FONT=&amp][SIZE=3]02-12-2012 Hoshi po ponad roku spędzonym na kanapie wraca do schroniska, z powodu wyjazdu właściciela za granicę... [/SIZE][/FONT][IMG]http://img13.tablica.pl/images_tablicapl/59675473_2_644x461_duzy-sympatyczny-bazyl-czeka-wlasnie-na-ciebie-zdjecia.jpg[/IMG][FONT=&amp][SIZE=3] AKTUALNY OPIS: [/SIZE][/FONT][COLOR=#414141][FONT=Verdana]Historia Bazyla zaczyna się ok. 2 lata temu. Trafił do schroniska. Gdzie przebywał wcześniej, czy był komuś bliski? Tego nigdy się nie dowiemy… Po 3 miesiącach szczęście dopisało, Bazyl znalazł super dom. Razem z nowym panem spędzał czas, biegali, wyjeżdżali na żaglówki na Mazury. A jednak nic nie trwa wiecznie.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#414141][FONT=Verdana]Bazyl znalazł się niecały miesiąc temu w schronisku! Powód oddania – wyjazd właściciela za granicę, szkoda, że bez swojego psiego przyjaciela.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#414141][FONT=Verdana]Bazylek to duży (70 cm), bardzo sympatyczny rudzielec. Ma ok. 4 lata. Jest psem aktywnym, lubi się bawić, biegać, spacerować. Znajdzie też czas na głaskanie, przytulanie. Do większości psów nastawiony pozytywnie. Na wybiegu pilnuje się opiekuna, wraca na zawołanie. Lubi aportować i przeciągać się z zabawką. Potrafi wykonywać siad, waruj, daj łapkę, daj głos.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#414141][FONT=Verdana]Czasami ma chęć pogadania, nie szczeka ale wydaję z siebie różne dźwięki. Może zamieszkać w domu z dziećmi.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#414141][FONT=Verdana]Miesiąc temu Bazyl był szczęśliwym posiadaczem właściciela, teraz jest bezdomny! Przebywa w schronisku i czeka na prawdziwego przyjaciela, właściciela.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#414141][FONT=Verdana]Jest zaszczepiony, odrobaczony, wysterylizowany.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#414141][FONT=Verdana]Jeśli chcesz poznać Bazyla, zadzwoń, napisz.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000]link do galerii:[/COLOR] [URL="https://plus.google.com/u/0/photos/118380588009733343934/albums/5814773672655802417"]https://plus.google.com/u/0/photos/1...73672655802417[/URL] [FONT=&amp][SIZE=3] kontakt w sprawie adopcji: -504 854 427 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] -------------------------------------------------------------------------- Hoshi ma 2 lata i jest dużym psem (70 cm w kłębie). Jest wulkanem energii, lubi się bawić, biegać i węszyć. Kocha wszystko co jadalne. Jest wiernym towarzyszem, za uwagę i pieszczoty odwdzięcza się miłością. Hoshi nie lubi gdy jakiś psiak „narusza jego prywatność” oraz na niego warczy, w takich sytuacjach kłapie zębami i bardzo głośno się zachowuje, jednak przy suczkach jest bardzo grzeczny i towarzyski. Hoshi z wyglądu [/SIZE][/FONT][FONT=&amp][SIZE=3]w 3/4[/SIZE][/FONT][FONT=&amp][SIZE=3] przypomina psa rasy rodezjan, jednak jego charakter w 100% jest odzwierciedleniem tej rasy.[/SIZE][/FONT][FONT=&amp][SIZE=3] Słodziak ten bardzo lgnie do ludzi i potrzebuje kontaktu z nimi. [/SIZE][/FONT][SIZE=3] [/SIZE] [FONT=&amp][SIZE=3]Mieszka w schronisku od 14.11.10.[/SIZE][/FONT][SIZE=3] [/SIZE][FONT=&amp][SIZE=3]- [/SIZE][/FONT][SIZE=3] [/SIZE] [FONT=&amp][SIZE=3]Kastracja: nie[/SIZE][/FONT][SIZE=3] [/SIZE] [FONT=&amp][SIZE=3]Szczepienie: tak[/SIZE][/FONT][SIZE=3] Odrobaczanie: tak[/SIZE] [IMG]http://oi56.tinypic.com/9vbluw.jpg[/IMG] [IMG]http://oi56.tinypic.com/2zeezjm.jpg[/IMG] [IMG]http://oi56.tinypic.com/xfutjc.jpg[/IMG] [IMG]http://oi55.tinypic.com/2e2ikuq.jpg[/IMG] KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: tel. 608231275 mail. [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [SIZE=3]Więcej zdjęć można znaleźć na stronie:[/SIZE] [URL]https://picasaweb.google.com/psiwolontariusz/Hoshi112410DariaCzartoryskaBoksNaKwarantannieTypieRodezjana#5541628673431624738[/URL]
×
×
  • Create New...