-
Posts
3195 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AtaO
-
Dostojny GOLIAT - po 2 latach w hotelu doczekał się w końcu domu :)
AtaO replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
To jest jakiś koszmar - Goliat " do zwrotu " i Aron też :( Nie wiem co o tym wszystkim myśleć..... -
Lilka w NOWYM DOMU. Wszystkim z całego serca dziękuję za pomoc!!
AtaO replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Wszyscy czekamy......a ja już straciłam nadzieję:-( -
Piękny owczarek Aron już w swoim wymarzonym domu! :)
AtaO replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Niestety, nie udało się :( Aron musi opuścić dom......:-(:-( -
Rumba jest już w drodze do domu (hoteliku). Podczas dzisiejszego zabiegu usunięto Jej jeden sutek i przeprowadzono sterylkę. Po otwarciu okazało się, że pojawiły się cysty i mięśniaki, więc był to ostatni moment na przeprowadzenie zabiegu. Sunieczko - mamy nadzieję, że to ostatnia operacja i teraz będzie już tylko lepiej. Powoli wracaj Emiś i nam do zdrowia :)
-
[B]Martika@Aischa[/B]:Rose: [B]Potwierdzam odbiór kwoty 118,50 z bazarku i jeszcze raz pięknie dziękuję[/B]:)
-
Około 3 letnia sunia SH Kila szukamy DT/DS i pomocy w ogłaszaniu.
AtaO replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Szkoda, że w ogłoszeniach nie ma info, że różnie reaguje na psy......to w sumie chyba istotna cecha charakteru. -
PRZERAŻONA Abi za TM + starsza jamniczka ANTRA ma dom ! :)
AtaO replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
Agatko, co to za pomysły.......:razz: A za fotki pięknie dziękujemy :) -
Piękny,wyszkolony ON...Marko pojecha do swojego domu!!! :)
AtaO replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
Marko, śliczności Ty nasze:) - chyba dobrze, że Pan z Bytomia się rozmyślił. Znajdziemy Ci super dom i to w lepszym rejonie. -
[quote name='Martika@Aischa']ślijcie dziewczynki numerek konta do wpłat a ja się przeleje ;-) A jak pieniążki dolecą proszę pięknie o potwierdzenie na tym bazarku :smile: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/231817-Rozliczamy-!Ciągle-Dokładamy-Filcaczki-Dodatki-Ciuszki-Szarpaki-14-09-22-00"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/forum/thread...ki-14-09-22-00[/COLOR][/URL] Dla naszej dzielnej Rumby mamy 118 zł 50 gr :)[/QUOTE] Ogromne dzięki za pomoc dla Rumby :):Rose: Na pw wysyłam numer konta.
-
Piękny,wyszkolony ON...Marko pojecha do swojego domu!!! :)
AtaO replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
Jesteśmy już po wizycie PA - niestety Marko trafić tam nie może zarówno dla Jego dobra jak i dla dobra domowników. O szczegółach lepiej nie pisać.....wybaczcie :( Proszę, szukajmy nadal wspaniałego domu dla Marko:) -
Aramisek pojechał do nowego domku. Wszystkim bardzo mocno dziękujemy!!
AtaO replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Klaudus__'][I] Beatko tak - bardzo się cieszę,że takie pozytywne wieści nadciągnęły od Jamora. Te ostatnie zdjęcia to ,aż brak tchu... Sama poznałaś Aramisa i widziałaś jaki mądraliński był - a teraz?? - zdradza mnie! ;)[/I][/QUOTE] Wybaczymy Aramisowi tę zdradę :) Całe szczęście, że trafił pod tak fachową opiekę, bo mogłoby być różnie..... -
Aramisek pojechał do nowego domku. Wszystkim bardzo mocno dziękujemy!!
AtaO replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Klaudus__'][I]Już nawet się w tej kwestii nie wypowiem, bo szkoda słów...[/I][/QUOTE] [B]Klaudus[/B] Mam nadzieję, że wreszcie odetchnęłaś.....o jedno zmartwienie masz mniej. Szkoda tylko, że tak długo musiał Aramis czekać..... Pobyt w tych klatkach w Punkcie na żadnego nie wpływa pozytywnie. ARAMISKU - URWISKU STRASZNIE SIĘ CIESZĘ - TWOJE ZDJĘCIA W ALBUMIE SĄ REWELACYJNE - TO WRĘCZ NIEWIARYGODNE, ŻE TO TY..... -
Piękny owczarek Aron już w swoim wymarzonym domu! :)
AtaO replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Jak na razie brak info od p. Małgosi, czyli chyba OK..... -
[quote name='sleepingbyday']dziewczyny, a tu by się nadał? [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/233234-Przygarnę-psa-obronnego-tolerującego-drób[/URL][/QUOTE] Z tego co wiem to Wilczek nie toleruje innych psiaków i drób też nie przeżyłby pewnie przy Nim. Wilczek ścigał nawet nornice na wybiegu i Emiś puszcza Go samego.....nawet nie w towarzystwie spokojnych staruszków. Ale może coś się zmieniło.....