Jump to content
Dogomania

AtaO

Members
  • Posts

    3195
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by AtaO

  1. [B]Ewu[/B] Odpuść Mu już....zobacz jak biedak cierpi:-( i teraz z pewnością żałuje, a Ty pewnie w domu ciągle nawijasz.....:motz:
  2. Cieszę się, że powoli wszystko wraca do normy :) Czekam na info po kolejnej kontroli u weta.... A na spacery, proszę tylko na smyczy, bo kolejnych ewentualnych poszukiwań już nie przeżyjemy:mad:
  3. Widzę, że już wszystko zostało napisane na wątku. Michelle dziękujemy Ci bardzo:) Avilia próbuje organizować transport, czyli wszystko mamy pod kontrolą. Ewu - w razie czego podrzucimy Ci Goyę do Gliwic- pamiętaj, tylko że masz chorego męża:placz: i to byłaby tylko ostateczność.
  4. Wstępnie Goya ma miejsce zaklepane u Michelle :). Przesłałam link do wątku, czekamy na info z hoteliku. Myślę, że będzie OK - bo zaznaczyłam na wstępie, że Goya jest totalnie dziką suczką :(. Teraz musimy skupić się na szukaniu transportu z Pszczyny do Wrocławia, bo dalej może zabrać Ją Michelle, ale pamiętajmy tylko od poniedziałku do piątku.
  5. Fatalne wieści z Finlandii :( [B]Nowe wiesci od Fagunia. U Fagunia niedobrze... Wczoraj bylismy z nim u weta- calkiem przypadkowo odkrylam w Oulu polska weterynarz Bardzo starannie Fagusia obejrzala. Potwierdzila niestety diagnoze weta u ktorego Ela byla w Polsce- Fagus ma szmery w sercu:( Wyraznie... Wlasciciel powiedzial , ze sie meczy na spacerach. Ela miala wiec racje. W zasadzie nalezaloby zrobic mu echo serca i rtg klatki piersiowej. To tutaj kosztuje setki euro, okolo 1000€- nowych wlascicieli na to nie stac, musialabym placic ja ...Na razie dostal proszki i ma byc obserwowany. Guzek przy uszku tez ma byc obserwowany. Wetka jednak powiedziala, ze nie sadzi, by to bylo cos groznego. Fagus jest tez chudzinka - jakis niedozywiony. Dzis wiec kupilam mu karme Royal Canine- taka energetyczna. Za wszystko ja placilam- za weta, za proszki , za karme... Obecny wlasciciel nie ma pracy... Sugerowalam, by mu poszukac nowego domu, ale nie on chce sie z Fago rozstawac... Trudna sytuacja! No i Fago nie dogaduje sie z tym drugim ich psiakiem samcem. Teraz to nawet nie wiem jak by mu mozna znalezc nowy dom, gdy nie jest calkiem zdrowy. Cale szczescie, ze poznalam ta polke wetke. Bardzo mila, na pewno bedzie mogla cos radzic poza przychodnia. Stresuje mnie to wszystko. Nie wiem jak Lilka nic nie zauwazyla- byl u niej tyle czasu... O wiele taniej bylo by zrobic mu badania w Polsce. Modle sie, by te proszki Fagusiowi pomogly...[/B] Musimy ściągnąć Fagusia do Polski i na cito szukać Mu nowego domu :(
  6. Rumba - dostałaś w spadku po [B]Lilce 150,00[/B] :)
  7. Otrzymałam na konto 150,00 za sterylkę Lilki z Fundacji Przyjaciele Czterech Łap :). W obecnej sytuacji biorąc pod uwagę fakt, że Lilka jest już w DS i wszystkie Jej długi zostały spłacone, po konsultacji z Klaudus i Beatą z Fundacji, która f-rę przesłała, ustalono, że kwotę tę przekażę na konto Rumby, której stan i sytuację wszyscy znają. Dziękuję w imieniu swoim i Rumby :)
  8. [quote name='kaja555']Figanna ma pierwszy post i wpisuje na bieżąco, przecież wczorajszej aktualizacji nie zdążyła wpisać ale można chyba zaczekać aż będzie mieć czas i zajrzy trzeba tylko wpisać ostatnie wpłaty i do stałych dopisać Rolanda - a tak to wszystko aktualne i jak dla mnie czytelne[/QUOTE] Nie miałam na myśli wczorajszych deklaracji.......pojawiły się nowe osoby (6) z fb, które ratowały Barika i one nie są dopisane do postu rozliczeniowego. Poza tym rents - wpłacił 24.08 dodatkowo jednorazowo 100,00 na uregulowanie zadłużenia. Wiem, że wtatara była w tym czasie na urlopie i w związku z tym wpisała to na wątku dopiero po swoim powrocie. OK :)Ale było to 30.08 i od tej pory właśnie pojawiły się również nowe osoby, o których wspominałam wcześniej. Nikt nikomu nie karze tu siedzieć na okrągło od rana do wieczora.....:( Chciałam pomóc, ratować Barika i zmniejszyć Jego zadłużenie wobec hoteliku, ale z tego co widzę to moje uwagi nie są tu mile widziane. Nie ma sprawy, mogę się tu więcej nie pojawiać.....żal mi tylko Barika.
  9. Dodam jeszcze ....no cóż trudno, najwyżej mi się znowu oberwie.... Sama jestem skarbnikiem, poza tym widzę jak się to robi na innych wątkach - żeby wszystko było czytelne dla każdego, wpłaty na bieżąco powinny być wpisywane do postu rozliczeniowego.
  10. [quote name='coronaaj']to ile mamy tych stalych deklaracji? Roland-de 25zl miesiecznie?[/QUOTE] Roland_de od sierpnia zadeklarował 30,00 stałej :). Takie info dostałam od Niego na pw i taką właśnie kwotę wysłał już w sierpniu na konto wtatary :)
  11. Maleńka, gdzie Ty takie dziwne choróbska złapałaś....?
  12. Przerzuciłam na konto Rumby [B]35,00[/B] pozostałe po leczeniu szczeniaka Lumpo. Oczywiście najpierw zapytałam jakiś czas temu na Jego wydarzeniu darczyńców. Skoro do tej pory nikt nie sprzeciwił się pozwoliłam sobie zasilić tą kwotą konto Rumburaka.:)
  13. [quote name='hotel_lilki']Sprawa się wyjaśniła a tu cisza...jak rozliczenie?[/QUOTE] To już pytanie do skarbnika, ale nie ukrywam, że słuszne.....
  14. Wilczek dostał [B]20,00[/B] od [B]p. Marii Z. z Kielc [/B]- dziękujemy :)
  15. Pozwoliłam sobie wrzucić ostatnie fotki na fb na wydarzenie. Może ruszy kogoś sumienie i coś jeszcze wpłaci dla naszej bidulki..... A tak poza tym, to jest jakaś poprawa....?
  16. Czyli tak jak wcześnie pisałam: z 87 zł., które otrzymałam od Mazowszanki z bazarku, 47 zł stanowi zwrot dla mnie do paragonu z Lecznicy, pozostałe 40 zł przesłałam przed chwilą na konto Klaudii za wykup Lilki z Punktu. Po uregulowaniu tej kwoty w Punkcie Klaudia zamieści paragon. Pełne rozliczenie prowadzone jest w #3 :). [SIZE=4][B]Mazowszanko [/B][/SIZE] [B]Jeszcze raz bardzo Ci dziękuję za wspaniały bazarek zorganizowany przez Ciebie, dzięki któremu wyszliśmy z długów[/B] [B]jak i za opiekę i cudowny dom, który Lilka miała u Ciebie.[/B]:Rose:
  17. No i jeszcze mamy wpłatę dodatkową od Marty T. 6,00 - dzięki :)
  18. [quote name='Mazowszanka']Lilka pozostawiła po sobie [B]215 zł [/B]długu. Dług został przeze mnie wyzerowany, bo taką kwotę przeznaczyłam na nią z mojego bazarku herbacianego. Ponieważ wydałam na Lilkę[B] 128 zł,[/B] kwotę tę odbieram sobię i skarbniczce Lilki ([B]AtaO[/B]) wysyłam tylko [B]87 zł.[/B] Proszę o potwierdzenie na watku bazarkowym. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229828-Wokół-herbaty-kończę-rozliczanie[/URL] [COLOR=#4b0082][SIZE=3]Moje wydatki na Lilkę:[/SIZE][/COLOR] [B]60 zł (2x 30[/B] [B]zł)[/B] szczepienie i doszczepienie wirusówek [B]18 zł[/B] odkleszczanie w sierpniu Sabunolem [B]50 zł [/B]za podróż autostopem do Wrocławia. Na to nie mam rachunku. Musicie wierzyć mi na słowo. Za podróż z Wrocławia do Świdnicy ok.40 zł zapłaciła Świdniczanka czyli DS. Mam nadzieję, że jest to klarowne.[/QUOTE] Potwierdzam wpływ na moje konto - skarbnika Lilki kwoty [B]87,00. Bardzo dziękuję[/B] :) Zaraz wpiszę do rozliczenia.
  19. Ja również bardzo dziękuję w imieniu swoim i Bariczka :)
  20. Dzięki - wpisałam do rozliczenia na fb :)
  21. [quote name='Malgoska']nabrała ciałka to delikatnie powiedziane :) masz sliczne psiaki:)[/QUOTE] Dzięki:), ale są dosyć głośne niestety - jeden nakręca drugiego, a biorąc pod uwagę lokalizację tzn. chodnik za płotem i coraz to większe skupisko domów i ludzi, to już możesz sobie wyobrazić jak to wygląda.....Zastanawiam się czy nie skorzystać z porady specjalisty.
  22. Byłam na bazarku, super - kolorowy, a Loluś zapracowany widzę, tyle zamówień macie :)
  23. A co tu taka cisza zapanowała....?
  24. Prawdziwe z Was Anioły:angel: - zaopiekujecie się kolejną sunieczką - jestem pod wrażeniem :)
×
×
  • Create New...