Jump to content
Dogomania

AtaO

Members
  • Posts

    3195
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by AtaO

  1. Oj Wilczku, Ty nam się chyba doczekasz starości u Emiś......:shake::placz:
  2. Denisku :candle: - dzisiaj mija kolejna smutna rocznica :(:(
  3. Polarek przyda się z pewnością :)
  4. Bariku, odwiedzam Cię regularnie tylko rzadko coś piszę:oops:. A fotki w zimowej scenerii fajne, w ładnej okolicy mieszkasz :)
  5. Ale niespodzianka.....:crazyeye: [B]Anka C. i Flo[/B] (córcia Rumby) zasiliły konto sunii :). Dziękuję!!! [B]Flo [/B]- a Ciebie bardzo proszę NIE UCIEKAJ WIĘCEJ:mad:, pilnuj się Twojej Ani:razz:.
  6. [quote name='ewu']Jakby coś nie pasowało Beatko to też mogę pojechać:) [/QUOTE] Basiu, dziękuję :) mam nadzieję, że nic nam nie wyskoczy.
  7. Wszystko już ustalone, w sobotę Hulę przewozimy do DT :)
  8. Bunieczko i ja Ciebie odwiedzam .....co u Ciebie słychać ?
  9. [B]Sabina02 [/B] Serdecznie dziękuję Ci za podtrzymanie deklaracji w Nowym Roku :)
  10. [B]Emiś[/B] Wyzdrowiałaś już ? Czy możemy liczyć na kolejne piękne fotki w Twoim wykonaniu, tym razem w zimowej oprawie ?:oops:
  11. [B]Asia54[/B] - Tobie również bardzo dziękuję za podtrzymanie deklaracji w Nowym Roku :)
  12. [B]_ewu, Isiak, Renatka_S [/B] dziękuję za podtrzymanie deklaracji w Nowym Roku :)
  13. [quote name='magda z.']Emiś pewnie będzie przy zapoznaniu. Cieszę się, że mogłam pomóc chociaż w taki sposób. Pozdrawiam ciepło z zasypywanego śniegiem gdańska.[/QUOTE] I jeszcze ja dołączę się do podziękowań za przeprowadzenie wizyty :) My też pozdrawiamy z białych dzisiaj Katowic.
  14. Cieszę się, że u Lilki wszystko OK :). Teraz czekamy na wieści i wrażenia po wizycie Michelle.
  15. [quote name='mardela'] Moi Drodzy kiedy wspomniana przeze mnie kawa?[/QUOTE] Jak tylko będziemy w Krakowie, z wielką przyjemnością odwiedzimy Was i Trufelka. Oczywiście wcześniej się skontaktujemy. A jak Trufelek reaguje na swoje odbicie w lustrze ? Nadal obszczekuje ?
  16. Trufelku, ale wspaniale trafiłeś :). Fotki mówią same za siebie:multi:
  17. I nadal echo......szkoda:shake:
  18. Stasinku, co u Ciebie ?
  19. Święta, święta i po świętach....a Aronek nadal w Punkcie......., ale już niedługo....:) W poniedziałek jedzie do DS:multi:.
  20. Mango, co u Ciebie ? Nikt do Ciebie nie zagląda........:placz:
  21. [B]Szykuje się DS dla Wilczka w Gdańsku. Proszę trzymać kciuki, i to bardzo mocno !!![/B]
  22. [B]Emiś[/B] Dziękujemy za rabat:Rose:. Kasę wysyłam - jutro będziesz miała na koncie. A co to za choróbsko złapałaś ? Zdrówka!!!
×
×
  • Create New...