[quote name='magda z.']Emiś pewnie będzie przy zapoznaniu.
Cieszę się, że mogłam pomóc chociaż w taki sposób.
Pozdrawiam ciepło z zasypywanego śniegiem gdańska.[/QUOTE]
I jeszcze ja dołączę się do podziękowań za przeprowadzenie wizyty :)
My też pozdrawiamy z białych dzisiaj Katowic.