Jump to content
Dogomania

AtaO

Members
  • Posts

    3195
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by AtaO

  1. [B]Mam do przekazania smutną wiadomość od Klaudii i Oli :(. Dziewczyny są w drodze do Bielska z Triszką. Sunia najprawdopodobniej ma parwowirozę.....Żadna lecznica w pszczynie nie chciała udzielić pomocy.....przykre to bardzo !!! O ile diagnoza zostanie potwierdzona koszty leczenia jak wiemy będą duże. Czy możemy liczyć na państwa pomoc ? Prosimy - trzymajcie kciuki, stan Triszki jest bardzo poważny :(:(:([/B]
  2. Hula wczoraj opuściła DT u Dominiki i obecnie przebywa w hoteliku u p. Anety. A to fotka z wczorajszej podróży : [IMG]http://i48.tinypic.com/k2fr13.jpg[/IMG]
  3. Wrzuciłam dzisiaj na fb ostatnią fotkę Rumby z prośbą o pomoc. Znowu [B]Joanna Rz.G.[/B] nie pozostała obojętną. Wpłaciła na konto [B]50,00[/B]. :) [B]Serdeczne dzięki[/B]:Rose:
  4. O jednego psiaka w schronie mniej. Od dzisiaj Fiona mieszka w DS w Katowicach. [B][SIZE=4]A w Punkcie masakra:-(.....przepełnienie:-(......biedactwa marzną:-(.....[/SIZE] [/B] [IMG]http://i45.tinypic.com/qz2nt0.jpg[/IMG] Fiona została podwójnie zabezpieczona przez Olę - w szelki, obrożę i dwie smycze. Mam nadzieję, że nie ucieknie. Do dyspozycji ma duży ogród, a za płotem las...... [IMG]http://i45.tinypic.com/18j790.jpg[/IMG] A to nowi, super przyjaźnie nastawieni kumple. Jest jeszcze całą gromadka kotów.....:) [IMG]http://i50.tinypic.com/15xli0i.jpg[/IMG]
  5. [B]Emiś[/B] Co z Rumbą ? Jak się czuje ? Czekam na fotki....potrzebujemy kasy, a bez zdjęć to lipa:placz:. I tak coraz trudniej cokolwiek zebrać na fb:-(
  6. [quote name='Emiś']Rozliczenie normalnie na koniec miesiąca, nie trzeba nadpłacać. Przez najbliższe kilka dni jeszcze będę bez aparatu, może uda mi się coś cyknąć komórką, ale jakości najlepszej to nie będzie :/[/QUOTE] OK, mogą być i komórką :)
  7. [B]Emiś[/B] Dzięki za wieści. Czy mam Ci już przelać te 140,00 za dotychczasowe leczenie Rumby, czy dopiero przy rozliczaniu stycznia ? Rumba - zdrowiej nam!!! Przydałyby się jakieś nowe fotki - w kołnierzu zimą albo tych miejsc chorobowo zmienionych żeby zamieścić na fb. Potrzebujemy kasy, może ktoś się zlituje :( Tekst pozwoliłam sobie skopiować:razz:....
  8. [B]Emiś[/B] Jak się czuje Rumba ?
  9. [quote name='Emiś']Tak. Najlepiej przelać na konto Rumbowego skarbnika - AtaO.[/QUOTE] Skarbnik potwierdza wpływ kwoty 42 zł. Serdecznie dziękuję :)
  10. Rumba dostała od [B]KPPP (Lobaria) 42,00[/B] za ogłoszenia [B]Emiś[/B]. Dziękuję bardzo za pomoc:). Sunieczka ma tylko dwie deklaracje stałe......a jak wszyscy wiedzą mieszka w hoteliku. Wiele przeszła w zeszłym roku, ten zaczął się też już nie najlepiej....
  11. Moja sunia też jest po takim zabiegu - wstawienia sztucznego więzadła w prawej tylnej łapce. Operacja udała się, jak na razie organizm nie odrzucił, a minęły już prawie 3 lata. Ale to jeszcze o niczym nie świadczy. Może zostać odrzucony w każdej chwili, tak powiedział wet - ortopeda.....Największy problem stanowi jej nadwaga. Teraz pilnujemy, aby nie zeskakiwała z kanapy bezpośrednio na panele. Pechowo zeskoczyła i stało się..... W związku z tym musieliśmy kupić dywan :). A to moja bidulka po operacji: [IMG]http://i48.tinypic.com/sgh4d2.jpg[/IMG]
  12. A może Mango już w DS ?
  13. Halo, jest tu kto ? Co z Misią ? Od miesiąca nikt tu nie zaglądał.....:(
  14. Bjuta dziękuje za zaproszenie do Liderka. Ze łzami w oczach obejrzałam zdjęcia i wspaniałe filmiki. Strasznie się cieszę, że po tylu latach odzyskał wolność. Teraz może podziwiać cudne widoki i cieszyć się domowym ciepłem i bliskością kochanego "ludzia". Dziękuje Wam Wszystkim !!!
  15. Rozmawiałam przed chwilą z Emiś, niestety na razie nie wiadomo co dokładnie dolega Rumbie. Pewne jest, że: - ma gorączkę 40 stopni - stan zapalny skóry przy ogonie i na klatce piersiowej. W miejscach tych została ogolona i zastosowano antybiotyk w spray-u. - nadal obolały ma tył. W czasie badania chciała ugryźć wetkę, a to do niej niepodobne:shake: Pobrana została krew do badania i jutro będą wyniki. Na razie dostaje 2 antybiotyki i leki przeciwzapalne i przeciwbólowe. Za dwa dni zalecono kontrolę. Jeżeli nie będzie poprawy zostanie wtedy zrobione RTG. Czyli wiemy, że nic nie wiemy....Rumba jest chora, ale jak na razie nie wiadomo na co....:(
  16. [quote name='Lobaria']AtaO, wysyłam do Ciebie dla Rumby 42 zł z KPPPP za Emilkowe ogłoszenia dla Pszczyniaków - musimy ustalić, których.... 7 psiaków za 6 zł[/QUOTE] Wielkie dzięki za wsparcie Rumby :). Potwierdzę jak kasa wpłynie na konto.
  17. Niewiele osób tu zagląda, szkoda.....a to tak wspaniała i wdzięczna sunia Hula - Ula:placz:
  18. [B]Emiś[/B] Jak znajdziesz trochę czasu po powrocie, to napisz co i jak....
  19. Emiś, halo.....co z Rumbą ?
  20. Cytuję z fb : witam ....Pierwszy dzień Ulki samej w domu z moim psem i kotem -zaliczony .. Ulka zdecydowanie lepiej dogaduje sie z kotem , niż z psem (na Betine ciągle warczy) ....ale sa też miłe akcenty -cieszy się na spacerkach ,nawet szczeka na inne psy...i co najwazniejsz, dzis zostawiła odrobinke jedzenia w misce widocznie juz nie zmiesciła , poniewaz zrobiła sobie samoobsługe z kosza na smieci:)(cały przewrócony ..i wygrzebane jedzenie ...)Ulka...chodzi za mną krok , w krok ......po pracy witała mnie z ogromna radością....pozdrawiam... Więc jest dobrze :) Niepotrzebnie chyba się martwiliśmy. Jedno jest pewne - [B]musimy szukać DS dla naprawdę kochanej Ulki.[/B] Ona jest cudna. Wiem coś o tym :)
  21. Pewnie dopiero pod wieczór będzie relacja z dzisiejszego dnia.....
  22. O rany:placz:....czekamy na wieści po wizycie u weta:shake:
  23. Lileczko, jak się cieszę, nareszcie mamy Twoje fotki z DS :) [B]Michelle, Giselle[/B] - ja również przyłączam się do podziękowań :) [B]Adresówka jest niezbędna!!! [/B]Na fotkach niestety nie widać, więc pewnie jej nie ma......:shake:
×
×
  • Create New...