-
Posts
3195 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AtaO
-
Rumba - marudo, daj żyć, plizzzzz. Nie wyrobimy finansowo jak jeszcze będzie potrzebna Emiś terapia:razz:. [B]Mary K[/B]. wpłaciła [B]70 zł[/B] na konsultacje. Dziękujemy :) Tak więc na ten cel mamy [B]205 zł[/B] :) [B]Emiś[/B] - jutro przeleję Ci kasę za październik.
-
Mamy kolejną wpłatę, 20 zł od p. Małgorzaty K. z fb na wyjazd na konsultacje. Bardzo dziękujemy:)
-
[quote name='Mazowszanka']To do leczenia zostało jej tylko oko ?[/QUOTE] Na to wygląda, że tylko oko....
-
Na konto Rumby wpłynęła kwota [B]75,00 [/B]od [B]Joanna Rz. z fb[/B] na wyjazd na konsultacje do Lublina. Serdecznie dziękujemy:)
-
Piękny owczarek Aron już w swoim wymarzonym domu! :)
AtaO replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Avilia']Zadzwoniła do mnie przesympatyczna Pani zainteresowana Aronem/Zirą. Pani z Katowic - Ligoty. [B][COLOR=#ff0000]SZUKAMY OSOBY DO WIZYTY!!![/COLOR][/B][/QUOTE] [SIZE=3][B]Niech tę babę z Lig[SIZE=3]oty[/SIZE] szlak jasny trafi wraz z jej doświadczeniem i znajomością rasy jak nas zapewniała!!! [/B] [/SIZE] -
Piękny owczarek Aron już w swoim wymarzonym domu! :)
AtaO replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[SIZE=3][B][SIZE=3]:(:(:(:(:(:(.......................[/SIZE][/B][/SIZE] -
1,5 roczny malamut Maniek - w swoim wspaniałym domku!!
AtaO replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[B]wojtuś[/B] Na Ciebie zawsze możemy liczyć, jeszcze nigdy nie odmówiłeś nam wizyt PA. Dziękuję i ja.:) -
1,5 roczny malamut Maniek - w swoim wspaniałym domku!!
AtaO replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Wiem z fb, że jest problem ze znalezieniem transportu na przyszły tydzień dla Mańka. Czy przyszły dom nie jest zmotoryzowany, czy sam nie mógłby przyjechać po psiaka, skoro najbardziej pasuje zaraz przed 1 Listopada (Wszystkich Świętych)? -
[quote name='Mazowszanka']To ja do Ciebie na nauki będę chodziła :)[/QUOTE] Bez przesady:oops:. O ile dobrze pamiętam, to na AS czytałam również pochwały na Twój temat - zgłoszenia przez Ciebie jakiejś suczki, tylko nie pamiętam jak się wabiła :)
-
Piękny owczarek Aron już w swoim wymarzonym domu! :)
AtaO replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Na wizycie PA Pani obiecała, że prześle zdjęcia Arona.....ale do dnia dzisiejszego nic nie dotarło, niestety :(. Jako ostatnia kontakt z Panią miała Klaudus. Mogłabym zadzwonić i zapytać jak wygląda sytuacja, ale sama nie wiem.....skoro dla Arona nie mamy nic zastępczego. A może sytuacja uległa poprawie ? -
Włochaty, niewielki MANGO. W BDT :) Czeka na dom.
AtaO replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
Od dzisiaj Mango zamieszkał w BDT w Gliwicach. Dołączył do rezydentki Lusi i dwójki dzieci - 2 i 5 lat :) [IMG]http://i47.tinypic.com/addra0.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/35a4p40.jpg[/IMG] Szaleństwo z Lusią :). Uwierzcie mi, nie potrafiłam zrobić Im zdjęcia, takie były szybkie.... [IMG]http://i48.tinypic.com/i7396w.jpg[/IMG] A teraz koniec zabawy w ogródku i Mango pójdzie poznać nowy DT..... [IMG]http://i45.tinypic.com/5nw5y8.jpg[/IMG] -
Faktura wraz załącznikiem dotarła do AS. Płatność jest już w trakcie realizacji. [B]Jeszcze raz bardzo dziękuję Fundacji Ostatnia Szansa za sfinansowanie sterylki Rumby i ekspresowe[/B] [B]opłacenie faktury.[/B]:Rose: Nadmienię, że było to moje pierwsze zgłoszenie i zostałam pochwalona za wzorowe przygotowanie dokumentów. Pomoc ze strony Fundacji wpisana została przeze mnie do #2 - do rozliczenia.
-
Na wczorajszy mój apel na fb o pomoc finansową na wyjazd do okulisty do Lublina odpowiedziała jak na razie tylko jedna osoba:(, [B]Ania K. [/B](moja koleżanka) - wpłaciła [B]40 zł[/B] :).
-
[B]Emiś[/B] Rozliczenie Rumby prowadzone jest #2. Staram się wszystko na bieżąco wpisywać. Na chwilę obecną ma: 752,32. Dzięki za fotkę w ubranku, zamieszczę na AS.
-
[quote name='Mazowszanka'][B]AtaO,[/B] zakończyłam szczęśliwie jeden z moich bazarków i robię przelew [B]300 zł [/B]dla Rumby :) Potwierdz, proszę odbiór na wątku bazarkowym. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/231827-ROZLICZAM-DLA-DOMU-do-4-X-21-00"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...U-do-4-X-21-00[/URL][/QUOTE] Bardzo Ci dziękuję w imieniu Rumby i swoim. Przelew oczywiście dotarł na konto. Bazarki w Twoim wykonaniu są jednorazowe i niepowtarzalne :).
-
Klub Przyjaciół i Posiadaczy Pszczyńskich Psiaków
AtaO replied to Lobaria's topic in Już w nowym domu
Potwierdzam wpływ na konto kwoty 130,00 za transport Karlosa do hoteliku (do Wieliczki). Dziękuję :) W załączeniu kwity za przejazd autostradą: [IMG]http://i50.tinypic.com/347ti6v.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/2ngr2ah.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/2caweo.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/2rmxws3.jpg[/IMG] -
Mikusek KARLOS- jamniko-ratlerek? Grzeje pupala w nowym domu :)
AtaO replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
Karlosek w podróży :) [IMG]http://i45.tinypic.com/2j47ee1.jpg[/IMG] A to już w hoteliku, z pozostałymi psiakami :) [IMG]http://i45.tinypic.com/2e2j9ti.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/2hn9gzk.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/mvssvm.jpg[/IMG] -
Zauważyłam, że w Bielsku i okolicy dużo jest Samusiowych klonów :)
-
Mikusek KARLOS- jamniko-ratlerek? Grzeje pupala w nowym domu :)
AtaO replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
Decyzja zapadła - Karlos jedzie jutro do hoteliku do p. Anety :) Niestety żaden inny psiak nie załapie się na ten transport, bo nie ma deklaracji :( -
Tak jak pisałam już kiedyś wcześniej zgłosiłam Rumbę do AS (jestem tam od sierpnia deklarowiczką). Dzisiaj potwierdziłam - pokryją koszt wczorajszego zabiegu - sterylizacji, tj. 280 zł. My musimy zapłacić tylko za ubranko 24 zł. W związku z tym przesyłam z konta Rumby kwotę 24,00 na konto Fundacji Ostatnia Szansa, tytułem zwrot za ubranko posterylizacyjne. [B]AS bardzo dziękujemy za sfinansowanie zabiegu Rumby[/B] :)
-
Dostojny GOLIAT - po 2 latach w hotelu doczekał się w końcu domu :)
AtaO replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Avilia']Dzisiaj muszę go zabrać ;/[/QUOTE] Czy Goliat jest już w hoteliku ? -
Piękny owczarek Aron już w swoim wymarzonym domu! :)
AtaO replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Zastanawiam się nad sensem wizyt PA.....godzinę rozmawiamy z Panią, oczywiście na temat konkretnego czworonoga, mówimy o wadach i zaletach posiadania owczarka, o odpowiedzialności przyszłego domu, o przemyśleniu decyzji, bo zwrotów do Punktu być nie może, także o tym, że przeszłości psiaka nie znamy i opisujemy Jego tylko na podstawie spostrzeżeń dziewczyn obcujących z Nim, itd. Pani z kolei twierdzi, że rasę zna, miała owczarka - suczkę, przeczytała książkę, szukała w wielu schroniskach (Ruda Śl., Sosnowiec, Katowice) i to od kilku miesięcy. Efekt tego właśnie mamy - córka ( 7 letnia) boi się i Arona już nie chce.....:(:( Ręce mi opadają!!!