[quote name='Avilia']I nic :( Telefonu brak...[/QUOTE]
A obiecał, że zadzwoni i przyjedzie w środę wieczorem:(:(.
Aronku - miałeś mieć dom z ogrodem.......
Na fb też pytano o Felusia. Pozwoliłam sobie skopiować info i wkleić na Jego wydarzenie.
[URL]http://www.facebook.com/events/453881067980987/455985951103832/?notif_t=plan_mall_activity[/URL]
Tak najbardziej lubię podróżować, ale niestety nie pozwalają mi......:(
Tym razem udało mi się, chwila nieuwagi pani i :).... ale to było podczas postoju;)
[IMG]http://i48.tinypic.com/2q18i03.jpg[/IMG]
Rozmawiałam dzisiaj, Pan jest nadal zainteresowany ewentualną adopcją Arona.
Najprawdopodobniej razem z żoną jutro pojadą poznać Arona i o ile "zaiskrzy" między nimi to......
Wcześniej oczywiście zadzwoni do Avilli i potwierdzi przyjazd.
Emiś
Dzięki wpłacie [B]Joanny G.P. z fb 60 zł[/B] :) - mamy na wyjazd 295 zł.
Tak jak się umawiałyśmy, w poniedziałek całą kwotę przelewam na Twoje konto.
Co ten biedny psiak przejdzie jeszcze w swoim życiu.....:(:(
Kolejna nieudana Twoja adopcja - Ikusiu całe szczęście, że byłeś tak blisko czujnej p. Anety.
Pani Aneto - ja również Pani dziękuję.
[quote name='Javena']Moze do skarbnika wysłac? Pózniej moze sie coś pomiszać. Podam nr konta.[/QUOTE]
Numer konta wtatary - skarbnika mam, bo wysyłam deklaracje od rents, ale dzięki :)
Za szczepienie Barika wysłałam bezpośrednio na konto hoteliku.
Na konto Rumby otrzymałam [B]deklarację stałą[/B] za listopad i grudzień od [B]Sabina02.[/B]
Serdecznie dziękuję :)
Poza tym wpłynęła od [B]Paulina H[/B]. z fb kwota 10,00 na wyjazd do Lublina. Dzięki :)
Aronku, strasznie mi Cię żal.....:(.
Niestety trafiłeś na paskudną babę - nie rozszyfrowaliśmy jej. Tak mi przykro:oops:
Uwierz, nie wszyscy są tacy nieodpowiedzialni.
[quote name='hotel_lilki']Zbliża się termin szczepienia na wsciekliznę Inki i Barika...a tu bida u psiaków...[/QUOTE]
Ile u Ciebie kosztuje szczepienie przeciw wściekliźnie ?