-
Posts
3195 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AtaO
-
Smutna historia dwóch rozdzielonych,złamanych serc...
AtaO replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Ja mam w domu ciasteczka dla psiaków - na spokojna podróż (zapobiegają wymiotom, zmniejszają stres, poprawiają nastrój). Zabiorę je ze sobą, byle tylko Goya chciała spróbować. -
Piękny,wyszkolony ON...Marko pojecha do swojego domu!!! :)
AtaO replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
Marko w oczekiwaniu na wizytę u weta:) [IMG]http://i49.tinypic.com/svp8xe.jpg[/IMG] i już w gabinecie: [IMG]http://i46.tinypic.com/2dqqdtl.jpg[/IMG] a tu zmęczony Marko już w hoteliku :) [IMG]http://i50.tinypic.com/2mg817p.jpg[/IMG] Dzisiaj na wizycie u weta pobrano mu zeskrobiny(wyniki powinny być w czwartek). Marko musi nabrać trochę ciała, ale nie za dużo ze względu na ewentualne późniejsze problemy z tylnymi łapami. Ogólnie jest zdrowy :) Więcej konkretnych informacji przekaże Emiś, która była na dzisiejszej wizycie razem z psiakiem. -
Piękny,wyszkolony ON...Marko pojecha do swojego domu!!! :)
AtaO replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Klaudus__'][I]Beata bardzo dziękujemy za pomoc w transporcie!! :modla:[/I][/QUOTE] Cieszymy się, że mogliśmy pomóc :) Za chwilę będą fotki i filmik :) -
Piękny,wyszkolony ON...Marko pojecha do swojego domu!!! :)
AtaO replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
Marko już po wizycie, ale szczegółów niestety nie znam. Trochę się to przedłużyło,bo była kolejka u weta. Teraz jest już w drodze z Sosnowca do hoteliku :) Fotki będą - pawel11, który wiezie Marko miał coś pstryknąć;), no chyba, że mu się zapomniało.....:razz: -
Smutna historia dwóch rozdzielonych,złamanych serc...
AtaO replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Piszę na prośbę Avilii: Czy jest ktoś chętny kto mógłyby zasponsorować jutrzejszy wykup sunieczki z Punktu ?:oops: -
Piękny,wyszkolony ON...Marko pojecha do swojego domu!!! :)
AtaO replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
Marko - dzisiaj czeka Cię przeprowadzka :). Spakowany jesteś ? -
No tego jeszcze nie przerabialiśmy.....:razz:. Rumba - to my tu walczymy, a Ty co:mad:.
-
Smutna historia dwóch rozdzielonych,złamanych serc...
AtaO replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
O ile ma to tylko dla suczki:razz: -
PRZERAŻONA Abi za TM + starsza jamniczka ANTRA ma dom ! :)
AtaO replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
No to moje psiaki mają się lepiej:razz: - ustępuje Im miejsca w łóżku:sleep2::sleeping: -
Piękny,wyszkolony ON...Marko pojecha do swojego domu!!! :)
AtaO replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Avilia']Podjadę i kupię co trzeba:) Godziny bez znaczenia.Ja obecnie w każdej chwili mogę tam podjechać żeby psa wydać.[/QUOTE] Tak wstępnie umawiamy się na jutro około 15-tej. Jeszcze zadzwonię i potwierdzę godzinę na 100% :) -
Piękny,wyszkolony ON...Marko pojecha do swojego domu!!! :)
AtaO replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
[quote name='paula_t']Już jutro??[/QUOTE] Tak już jutro - Emiś powiadomiona, czeka....:) -
Młody, jamnikowaty Fago znalazł swój dom w Finlandii :)
AtaO replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Nowe fotki Fagusia z Finlandii :) [IMG]http://i50.tinypic.com/30w07bs.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/33osiu9.jpg[/IMG] Faguś i jedna z rezydentek :) [IMG]http://i46.tinypic.com/29xamc9.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/2h3mu14.jpg[/IMG] -
Piękny,wyszkolony ON...Marko pojecha do swojego domu!!! :)
AtaO replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
[B]Marko[/B] - jutro o tej porze będziesz już bezpieczny w hoteliku pod opieką Emiś :) -
Smutna historia dwóch rozdzielonych,złamanych serc...
AtaO replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Avilia z pomocą jakiegoś pracownika wsadzi Goyę do transporterka w środę rano i zabierzemy Ją do Gliwic. Dalej przejmują Ją Ewu i pociągiem o 12.20 jedzie do Wrocławia. Michelle już powiadomiona - odbierze sunieczkę z dworca. Dalej Goya pojedzie już samochodem do hoteliku, a biedna Ewu ruszy w drogę powrotną kolejnym pociągiem do Gliwic. [B]Ewu - słów brakuje .....[/B]:Rose::Rose::Rose: [B]Aniele[/B]. -
Piękny,wyszkolony ON...Marko pojecha do swojego domu!!! :)
AtaO replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
Czy w takim razie możecie dzisiaj podać Marko te preparaty na odpchlenie i odrobaczenie ? Przyjechalibyśmy po Niego jutro ewentualnie w środę:) - jakie godziny wchodzą obecnie w rachubę ? -
Piękny,wyszkolony ON...Marko pojecha do swojego domu!!! :)
AtaO replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
[quote name='__Lara'] A co z transportem?[/QUOTE] Jak nie zgłosi się nikt inny chętny, to Go przerzucimy do hoteliku. Ale wcześniej musi zostać odpchlony i odrobaczony - prosiła o to Emiś. -
Smutna historia dwóch rozdzielonych,złamanych serc...
AtaO replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Budrysek może pojechać za zwrot kosztów, ale dopiero w przyszłym tygodniu jak naprawi samochód. Jeździ nadal na tej trasie, ale na razie nie ma żadnej adopcji dlatego całość musiałybyśmy same pokryć. -
Piękny,wyszkolony ON...Marko pojecha do swojego domu!!! :)
AtaO replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
Potwierdziłam przed chwilą u Emiś: koszt dzienny to - pobyt 10,00 zł + karma 4,00. Kojce są ocieplane, a dodatkowo od tego roku na czas zimy i mrozów psiaki zostaną przeniesione do ocieplanego pomieszczenia przy domu. Emiś prosi, aby przed przyjazdem odpchlić i odrobaczyć Marko! W razie potrzeby dowozi psiaki do weta za zwrot kosztów. Rachunek wystawiany jest na koniec miesiąca. -
Piękny,wyszkolony ON...Marko pojecha do swojego domu!!! :)
AtaO replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
U Emiś koszt 300,00 + karma, do weta dowozi sama za zwrot kosztów. -
Smutna historia dwóch rozdzielonych,złamanych serc...
AtaO replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Avilia']Nie mam z nią kontaktu.[/QUOTE] Napisałam do Budrysek na pw. -
Piękny,wyszkolony ON...Marko pojecha do swojego domu!!! :)
AtaO replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
Marko jedzie do Emiś, miejsce ma zaklepane :) -
Smutna historia dwóch rozdzielonych,złamanych serc...
AtaO replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Avilia']Narazie szukam jakiegoś bezpośredniego,żeby Ewu nie musiała się tłuc pociągami.Dajcie mi ze 2 dni. Jeżeli niczego nie znajdę to korzystamy z propozycji Ewu.Bo nie oszukujmy się,sunia musi opuścić Punkt jak najprędzej.[/QUOTE] A z Budrysek masz może jeszcze kontakt - Ona też jeździła na tej trasie, nie wiem czy to jeszcze aktualne ? Na transportowym założyłam nowy wątek i zostawiłam swój numer telefonu.... -
PRZERAŻONA Abi za TM + starsza jamniczka ANTRA ma dom ! :)
AtaO replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
"Fajna dziadyga" - :crazyeye::) -
Smutna historia dwóch rozdzielonych,złamanych serc...
AtaO replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
No to na czym stanęło z tym transportem ? Miejsce w hoteliku zaklepane, nie ma na co czekać...... Goya jak najszybciej musi opuścić Punkt !!!